האנטר האנטר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש


האנטר האנטר
ハンター×ハンター‏
(האנטר האנטר)
ז'אנר אקשן, הרפתקאות, פנטסיה


מאנגה
יוצר יושיהירו טוגאשי
הוצאה Shueisha (יפן)
התפרסם לראשונה במגזין Weekly Young Jump
תקופת הפרסום המקורית מרץ 1998
מספר הכרכים שהתפרסמו 32 (עד היום)


אנימה
אורך פרק 25 דקות
במאי קאזוהירו פורוהאשי
תסריטאי
סטודיו Nippon Animation
רשת השידור Animax, Fuji Television
מדבבים בשפה העברית
תקופת שידור מקורית 16 באוקטובר 199931 במרץ 2001
מספר העונות 3
מספר הפרקים 92 (כולל פרקי ova)


אנימה
אורך פרק 25 דקות
במאי הירושי קוג'ינה
תסריטאי
סטודיו Madhouse
רשת השידור Nippon Television
מדבבים בשפה העברית
תקופת שידור מקורית 2 באוקטובר 201123 בספטמבר 2014
מספר העונות
מספר הפרקים 148האנטר האנטר (אנגלית:Hunter X Hunter, יפנית:ハンター×ハンター, Hantā Hantā) הוא שמה של סדרת אנימה יפנית אשר נכתבה על ידי הסופר היפני יושיהירו טוגאשי. הסדרה עוסקת בילד בשם גון, אשר גילה שאביו, אותו חשב למת, הוא בעצם חלק מחברת עלית מסתורית בשם האנטרס (ציידים). החברה מורכבת מאנשים מיוחדים בעלי כוחות יוצאי דופן, וגון נחוש לעבור את הבחינה על מנת להפוך האנטר ולמצוא את אביו. האנטר האנטר התחילה למעשה כסדרת מאנגה שבועית המצויה בתוך מגזין. בשנת 2011 התחיל לצאת רימייק לאנימה. בשנת 2014 הסדרה הופסקה בגלל מחסור חומר במנגה.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • גון: ילד בן 12 המחפש אחר אביו, ג'ינג פריקס. גון מתאפיין בתמימות וחיבה כלפי הסובבים אותו, וכמו כן, מושך אהדה רבה כלפיו. גון גדל אצל דודתו מיטו באי ליוויתן, וגילה שג'ינג בחיים כאשר פגש במקרה בקייטו, חבר ותיק של אביו. אז החליט לגשת לבחינה הדרושה על מנת להפוך להנטר, בתקווה שהדבר יקרב אותו למציאת אביו.
  • קורפיקה: הניצול היחיד משבט הקורטא, אשר נטבח באכזריות על ידי חבורת הגנבים הידועה, הגנאי ריודן. קורפיקה רוצה להיות האנטר על מנת לנקום בטובחי השבט שלו, ומתיידד עם גון בדרך לבחינת ההאנטרים.
  • קילוואה: בן למשפחת זולדייק, משפחת מתנקשים בעלת שם עולמי. על קילוואה מופעל לחץ רב להיות מתנקש גם כן, אך הוא אינו רוצה בכך ובורח על מנת לקחת את בחינת ההאנטרים, שם פוגש בגון והשניים הופכים במהרה חברים טובים.
  • לאוריו: לאוריו רוצה בכל מאודו להיות רופא, אך לימודי הרפואה יקרים מאוד, ועל כן רוצה הוא להפוך האנטר כדי להשיג את הסכום הנדרש.
  • היסוקה: היסוקה, המכנה את עצמו קוסם, הוא דמות אכזרית וסדיסטית, ובעלת כוחות חזקים ביותר. הוא לוקח את בחינת ההאנטרים לשם שעשוע, ובה פוגש את גון ומוצא בו עניין מיוחד.