הורה אביב פרדס חנה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

להקות הורה אביב פרדס חנה מייצגות את היישוב פרדס חנה-כרכור מזה עשרים וחמש שנים. הלהקות בעלות רפרטואר עשיר ומגוון של יצירות מחול ופולקלור ישראלי ומשתתפות במגוון רב של מופעים, פסטיבלים ואירועים בארץ ובעולם וקוטפות שבחים ותארים רבים.

בפסטיבל כרמיאל 2009 זכתה הלהקה מקום שלישי בתחרות הכוריאוגרפיה בריקוד "אחרי שנסעת" ובפסטיבל כרמיאל 2012 זכתה הלהקה מקום שני בריקוד "האר את עיניו"


הלהקות פועלות ונתמכות על ידי מתנ"ס פרדס חנה ומונות כ-250 רקדנים בגילאים 4-30. המנהלת האמנותית והכוריאוגרפית של הלהקה היא רוני רובינשטיין גלפרט, בוגרת סמינר הקיבוצים.

השכבה הצעירה[עריכת קוד מקור | עריכה]

השכבה הצעירה מחולקת לארבע קבוצות גיל ועובדת במהלך השנה בעיקר בתחום שעשועי המחול תוך התייחסות מקצועית לצד הטכני וכהכנה ללהקות הייצוגיות בהמשך השנים. לשכבה הצעירה מופע פרימיירה מושקע המתקיים בסוף השנה בסמוך לחג השבועות.

השכבה הבוגרת[עריכת קוד מקור | עריכה]

להקות המחול בשכבה הבוגרת מחולקת אף היא לארבע שכבות גיל, שעובדות לאורך כל השנה. כמו כן, במהלך השנה משתתפות במגוון רחב של הופעות, אירועים ופסטיבלים. בסוף השנה מתקיימת פרימיירה ססגונית בשלל צבעים וריקודים, המכילה את כל תחומי העשייה שנלמדו במהלך השנה. השכבה הבוגרת מייצגת את להקות הורה אביב פרדס חנה בפסטיבל כרמיאל, ומתארחת בחו"ל מדי שנה.