הפיג'מות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Gnome-colors-edit-find-replace.svg יש לשכתב ערך זה. הסיבה לכך היא: ניסוח, משלב, ויקיזציה ועריכה כללית.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
הפיג'מות
Hapijamot_Logo.jpg
סוגה ילדים ונוער, קומדיית מצבים
חברת הפקה טדי הפקות
יוצרים טמירה ירדני, דודו ירדני, יואב צפיר, אילן רוזנפלד, עודד פז, קובי פרג', יובל סגל, רובי דואניאס
כותבים רובי דואניאס, אריק זילברמן, אלי דראי, חן קלימן, אילן רוזנפלד, יובל סגל, אלעד קוריש, עודד פז, קובי פרג', איציק קריחלי, אורי הלוי, יניב פולישוק, ימית סול, דנה פרידר
בימוי רובי דואניאס
שחקנים אילן רוזנפלד, עודד פז, קובי פרג', ימית סול, יניב פולישוק, אלי קרן-אסף, יובל סגל, דנה פרידר, שון גיטלמן
ארץ מקור Flag of Israel.svg ישראל
מספר עונות 9 (בקרוב)
מספר פרקים 198(נכון לעונה ה-8)
הפקה
אורך פרק 20-30 דקות
שידור
רשת שידור ערוץ הילדים
תקופת שידור
מקורית
1 ביולי 2003 – רץ
קישורים חיצוניים
דף הסדרה ב-IMDb

"הפיג'מות" היא סדרת טלוויזיה קומית על להקה כושלת מנתניה, העוברת להתגורר בתל אביב. חברים קבועים בלהקה הם אילן רוזנפלד, קובי פרג' ועודד פז, ובמשך העונות מצטרפים אליהם אלונה טל, ימית סול, דנה פרידר ויובל סגל (בתפקיד נתן קופרמן).

התסריט לסדרה נכתב על ידי רובי דואניאס, אריק זילברמן וחלק משחקניה. הסדרה משודרת בערוץ הילדים.

שלוש העונות הראשונות שודרו עד שנת 2004. בעקבות הצלחת הסדרה ב-HOT V.O.D, הופקה בשנת 2005 העונה הרביעית ששודרה ביולי 2006. בשנת 2008 הופקה ושודרה העונה החמישית. העונה השישית והשביעית צולמו בזו אחר זו ושודרו בשנים 2010 ו-2011. בשנת 2013 שודרה העונה השמינית. בשנים 2012 - 2013 צולמו העונות ה8 וה9 ביחד ועל אף שעונה 8 שודרה 3 חודשים אחרי שצולמה, עונה 9 צפויה לעלות ב-4.1.2015.

תקציר

בסדרה מסופר על להקה כושלת בשם "הפיג'מות", השם "הפיג'מות" נבחר מכיוון שחברי הלהקה מופיעים לבושי פיג'מות. הסדרה החלה כאשר שלושת חברי הלהקה (אילן רוזנפלד, קובי פרג' ועודד פז) עברו מנתניה לדירתה של מלכה קופרמן (אפי בן-ישראל), דודתו של אילן המתגוררת בתל אביב. זאת מתוך מטרה "להצליח בעיר הגדולה". לאחר כניסתם לדירה, הם פוגשים את אלונה טל (השכנה שגרה בבית ממול) ומצרפים אותה ללהקה. הלהקה נשארת בהרכב זה בעונות 1-3, עד שבסוף העונה השלישית אלונה עוזבת את הלהקה כדי להצליח בהוליווד. בעונה 4 מצטרפת אל הלהקה (במקום אלונה) ימית סול, אשר עברה לגור בבניין והצטרפה ללהקה תמורת עזרה כספית בהחלפת כלי הנגינה של הלהקה, שנשרפו בזמנו. באותה עונה מצטרף ללהקה נתן קופרמן (יובל סגל) בתנאי שיעיד לטובתם במשפט בפרק הראשון בעונה הרביעית. בן דודו של אילן, שגר גם הוא בבנין עם שאר חברי הלהקה. בעונה 5 מצטרפת ללהקה הבסיסטית דנה פרידר.

חברי הלהקה מתגוררים בבניין שכתובתו רחוב מזא"ה פינת רחוב מאפו. בקומה הראשונה נמצאת מסעדת ההמבורגר "המבורגרי" בהנהלת גרי מנדלבאום (יניב פולישוק), דודו של קובי, שנשוי לשפרה. ואב לרוני מנדלבאום (אלי קרן-אסף) המכונה "רונקיפליץ", ולשלישייה שייקה, פולי וגברי.

בעונה השמיניה הצטרף שון גיטלמן לסדרה בתור שלושת בניהם של גרי ושפרה מנדלבאום.

שיר הפתיחה ושירים נוספים

את מילות שיר הפתיחה כתבו אילן רוזנפלד, שחקן בסדרת הפיג'מות וברק פלדמן. והלחין, יוני בלוך. בלוך גם ביצע את השיר בשלוש העונות הראשונות, שעובד בסגנון רוק. ביתר העונות התחלף המבצע והסגנון המוזיקלי ומילות הפתיחה, שונו מעט. בעונה 8 נעשה שינוי ברוב מילות השיר וכן נעשה שינוי במקצב השיר לסגנון ראפ.

מכיוון ש"הפיג'מות" היא להקה, בסדרה מבוצעים שירים שהלהקה כביכול כתבה והלחינה. להלן חלק מן השירים: "הפיג'מות חוזרים", "מלון קליפורניה" - (פארודיה על השיר Hotel California), "בת שישים" - קאבר לשירם של הגיבעטרון בשם זהה, "יוסי בניון" - השיר היחיד של "הפיג'מות" שבאמת נכתב והולחן על ידם, "אל תאכלו את החיות", "רק אותך אוהב".

שבירת הקיר הרביעי

הדמויות בסדרה מרבות לשבור את הקיר הרביעי ולהתייחס למציאות שמחוץ להיותן דמויות בדיוניות בסדרה טלוויזיונית. הדמויות מודעות תמיד להיותן דמויות, ומרבות להתייחס למציאות שמחוצה לה – לקהל, לבמאי, להפקת הסדרה ואף לפער הבוטה בין כשלונה של להקת "הפיג'מות" הבדיונית, בהשוואה להצלחתה של הסדרה הטלוויזיונית "הפיג'מות". בעונה הרביעית, בפרק "פרדי על הבוקר", הדמויות אף פותחות בשביתה כדי להניע את מפיקת הסדרה הטלוויזיונית (נאוה קולטון) להפיק את הלהקה. באופן דומה, הדמויות מתקנות זו את זו כאשר הן מתבלבלות בתסריט, פונות אל אנשי ההפקה ישירות (בעיקר לרובי דואניאס, במאי הסדרה שמעונה 8 הפך לדמות רשמית), ואף פונות לקהל בידיעה שהוא קיים.

מקום מיוחד בהקשר זה הוא "המסך הלבן" – מקום בו יכולות הדמויות לדבר ישירות אל הצופה, כמו בתוכנית מציאות. במסך הלבן לבושות הדמויות חליפות שחורות, והן עושות בו שימוש כדי להבהיר נקודות בעלילה, להתנצל על שימוש בשפה גסה, או פשוט להסתודד במקום שבו הדמויות האחרות אינן יודעות על מעשיהן. להמבורגרי, שבעליו גרי מנדלבאום (יניב פולישוק), יש "מסך שחור" (כמו המסך הלבן רק בצבע שחור). מנדלבאום אינו מתיר לאיש להיכנס למקום מכיוון שזה המקום בו הוא מספר על חייו כאבא בפני הצופים (המסך בצבע שחור מפני ששם הוא מכין את הצ'יפס, והשמן שעל הקירות הפך לצבע שחור עם הזמן. במסך השחור גרי אינו מחליף את בגדיו).

הפקה

שלוש עונותיה הראשונות של הסדרה צולמו ושודרו בשנים 2003-2004 באולפני "קניוכל" שבראשון לציון, הפופולריות של הסדרה בשירות HOT V.O.D הובילה להחלטה לצלם עונה רביעית ב-2006 ובשנת 2008 נוספה עונה חמישית (שמנתה 36 פרקים, הארוכה ביותר עד כה). העונה השישית, המונה 25 פרקים, שודרה בחודשים ספטמבר-אוקטובר בשנת 2010 ושידור העונה השביעית החל ב-1 בספטמבר 2011. מעונה 4 והלך הסדרה מצולמת באולפני "ברודקאסט" בחולון. עונתה הראשונה של הסדרה שודרה במסגרת רצועת "כדור פורח" ועוררה עניין רב. בפרקי הסדרה השתתפו מנחי ערוץ הילדים, שאף סיקרו את הפרק בו השתתפו. הצלחת העונה הראשונה, שמנתה 22 פרקים, הובילה לצילומם ושידורם של עוד 38 פרקים, שחולקו לשתי עונות. עזיבתה של אלונה טל, כמו גם נוהג רווח בערוץ הילדים, הובילו להחלטה לסיים את צילומי הסדרה לאחר 3 עונות.

בעקבות הפופולריות המתמשכת של הסדרה גם לאחר סיומה הוחלט להפיק עונה רביעית ב-2006. בעלילה נדרש הסבר לאובדן בימות הצילום הישנות וחלוף הזמן, ואלו הוסברו ב"שריפה". התפאורות בעונה זו היו שונות ולסדרה הצטרפו דמויות חדשות. בעונה החמישית הצטרפה לצוות השחקנים דנה פרידר, שנוכחותה פיצתה על היעדרו של יובל סגל וגם החליפה ברובה את ימית סול וכללה פרק שנכתב על ידי צופי הסדרה בתחרות תסריטים. בעונה השישית שב סגל לגלם את דמותו של נתן, וימית סול חזרה להופיע בכל הפרקים כמו שעשתה בעונה 4.

הדמויות בסדרה והעונות בהן לקחו חלק

הפיג'מות

 • אילן רוזנפלד: נגן האורגן והסולן של הלהקה.
 • קובי פרג': הגיטריסט של הלהקה.
 • עודד פז: מתופף הלהקה.
 • אלונה טל: זמרת ליווי לשעבר בלהקה (עונות 1-3, עונה 4 ו-9 בתפקיד אורח). היא קלסטרופובית.
 • ימית סול: נגנית כלי הקשה (עונות 4-9), מוצגת כזמרת גרועה ובעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית.
 • דנה פרידר: אחייניתה של שפרה (עונות 5-9), בסיסטית בלהקה.
 • נתן קופרמן (יובל סגל): (עונות 4, 6-8 ובנוסף, בעונה השנייה הופיע בשלושה פרקים), בן דודו של אילן מבאר שבע, ומשמש כדי ג'יי בלהקה.

משפחת מנדלבאום

 • גרי (גרשון) מנדלבאום (יניב פולישוק) (כל העונות): בעל מסעדת המבורגרים לממכר מזון מהיר. אב לארבעה. בעברו, הייתה לו להקת רוק ובראשה עודד מנשה, ידידו הוותיק. אך הלהקה התפרקה. מנהל יריבות מרה עם יריבו המר צמחוני. הוא מתכחש לעבר הלהקה.
 • רוני מנדלבאום (אלי קרן-אסף) (כל העונות): בתו של גרי, גרי מכנה אותה "רונקיפליץ".
 • שייקה, פולי וגברי מנדלבאום (שמותיהם של שחקני"הגשש החיוור") (שון גיטלמן) (8, 9): שלישיית הילדים של גרי.
 • שפרה מנדלבאום: אשתו השנואה של גרי.

הדמויות של קובי

בגלל שלקובי יש פיצול אישיות, יש לו מספר דמויות שהוא הופך אליהן.

הראשיות

הדמויות הראשיות של קובי הן דמויות שליוו אותו במהלך פרקים רבים בסדרה.

 • נג'י קומרדין ג'קסון (כל העונות): עיראקי, חבר באגודה לתרבות הדיור, אך באחד הפרקים נראה כי למעשה הוא לא חבר אמיתי באגודה. מרבה לבקר אצל ברכה, אך ורק כדי לאכול, ולא נצפה על ידי אילן או עודד. כאשר הוא הולך אליה, ומודיע על כך, אילן נוהג להזהיר אותו שיהיה עדין. ידוע במשפט שאומר לאחר גברת ברכה שואלת "מי שם", והוא משיב לה "נג'י, מהאגודה לתרבות הדיור."
 • פרדי נייס-טו-מיט/פוס (כל העונות): פרדי לבוש בחליפה כחולה (מעונה 5 סגולה) וחסרת אופנתיות, ובמשקפי דיסקו שחורים. הוא אח של אדי גוד-טו-סי/פוס. הוא נוהג להתחיל לספר דברים לא קשורים במשפטים מהירים, ונוהג להמציא סיפורים לא אמיתיים. הוא מוגדר כאמרגן להקת הפיג'מות אף על פי שחברי הלהקה נפגשים עמו לעתים רחוקות. פעם אחת פוטר אך הוחזר לתפקידו באותו הפרק. ידוע במשפטו, "אני האמרגן מספר אחד בארץ, של הלהקה מספר אחד בארץ", ואחר כך הוא מתאר משפט לא קשור, כמו "ואם היא לא בארץ, אז היא מספר אחת בחו"ל!" וכו'.
 • מרסל פוארו (כל העונות): שוטר המופיע בסדרה במקרים שצריך אותו, אינו מצליח בתפקידו, מרבה להגיד את המילה "מנוולת" ולמרוח אותה הרבה זמן, לא יודע להגות נכון את שם משפחתו של אילן (רוזנפלד), ואומר במקום "זומנפלד" או "רוזנקרנץ".
 • סבבה סאלי (כל העונות): רב שהוא פארודיה על הרב הגדול "בבא סאלי". לא מבינים את מה שהוא אומר. מבינים רק את המילה "סבבה", שר בצורה מהירה ולא ברורה שירים בלועזית ובעיקר את שיריה של ליידי גאגא כאשר הוא שר את שירי ליידי גאגא כולם מצטרפים אליו. נוהג לתת ברכות (ולפעמים קללות) על אנשים או על מקומות, כמו בפרק שגרי וצמחוני התמודדו לראשות עיריית תל אביב וסבבה סאלי נתן קללה על צמחוני. כיכב בפרק "חסידות סבבה" (167).
 • אדי גוד טו- סי/פוס (עונות 2-9): אחיו של פרדי, בלונדיני, מבין בריקוד, אמרגנות, מוזיקה ומבין גם באופנה.
 • מאיר איינשטיין (עונות 2-9): פארודיה על פרשן הכדורגל, מופיע בסדרה כאשר יש תחרויות ספורט, משתמש במסרק במקום מיקרופון, ונוהג להגיד "עוד שבת של כדורגל, יום שלישי." בין אם היום הוא שבת ובין אם לא, הוא גם נוהג להגיד "אנו יוצאים לתשדיר חסות קצר ומיד חוזרים" (ואחרי שהוא מסיים לומר את המשפט הזה הוא מסרק לו את הפוני עם המסרק שמשמש אותו למיקרופון). הופיע לראשונה בפרק 31.
 • יהורם צוברבולר (עונות 6-9): מופיע בצבעי שחור - לבן, מדבר בעברית ישנה וצחה, דואג תמיד לדייק בעברית, מתמחה בקריינות, נוהג להגיד "יהורם צוברבולר - הערוץ היחיד". נולד בעונה השישית בפרק 126 בעקבות זה שגרי כתב את זה בויקיפדיה. צוברבולר ייסד את "החדשות הטובות" אבל שידורה של התוכנית הסתיים לאחר שלא הצליחו למצוא סיפורים שמחים. בנוסף הוא כתב את הפרק "דבר עברית" בו כל הדמויות מדברות עברית תקינה בלי שגיאות. כיכב בפרק "דבר עברית" שאותו כתב (188).
 • מני פירה (עונות 8-9): שף מצוין בעל יכולות טובות, נוהג להגיד "לילקק אותה". הופיע לראשונה בעונה 8 בפרק 175 "מיסטר שף". נוצר כאשר קובי הלך לתחרות בישול והופיע כמני. הופיע בטרילוגיה שלמה בעונה שמונה שבה רוני צילמה סרטון של מני שזכה לצפיות רבות. עמדו לתת למני תוכנית בישול בטלוויזיה בלי הפיג'מות שהופיעו איתו בסדרת האינטרנט אבל קובי/מני לא רצה להופיע בלעדיהם אז הוא ביטל זאת. שינה/עברת את שם משפחתו מ"פוארו" ל"פירה". אח של מרסל.
 • דוב'לה שפיץ (סדרות הבת): דוב'לה הוא הדמות היחידה של קובי שהשתתפה בסדרות-בת "הפיג'מות בקפה קר סול" ו"הפיג'מות במופע של דוב'לה", אולם לא בסדרה המקורית. דוב'לה מאופיין בצרידות ונוטה להתעצבן בקלות. הוא לא יודע לקבל ביקורת וכשהוא מקבל ביקורת הוא מתחיל לצעוק: "תגיד לי אתה יודע מי אני?! אתה יודע עם מי אני עבדתי?! אתה יודע שאני...".

המשניות

הדמויות המשניות של קובי הופיעו רק בפרקים אחדים במהלך העונות, והן לא הדמויות הרשמיות שלו.

 • סלבה וולוסו: סלבה הוא פרשן ששיחק רק פרק אחד (71). הוא היה הפרשן של מאיר איינשטיין בטורניר "הליגה למקומות עבודה" שם פירשן בספרדית.
 • ג'ורה: ג'ורה היא חיקוי של דורה ששיחקה בתוכנית ילדים (138). היא שיחקה גם בפרק שהפיג'מות קנו טלוויזיה מהקוסם עם הכפתור בשלט שהיה מקולל והיא יצאה יחד עם "בוצ'ק" מהטלוויזיה כשפולי לחץ על הכפתור. היא דיברה לרוב עיראקית וגם שדיברה עברית היא דיברה במבטא עיראקי.
 • חגבית נחמקין: חגבית היא דמות שנולדה בפרק 164. היא דמות מהפייסבוק שנתן וקובי פתחו כדי לעקוב/לעבוד על עודד ובסוף הפרק כשקבעו פגישה קובי התחפש ונפגש בתור חגבית נחמקין עם עודד במרתף של הפיג'מות.
 • ג'ף: ג'ף היה המנחה של הישרדות(פרק 79). זה הסדרה/תחרות הספורט/תוכנית המציאות/השעשועון היחיד שמאיר איינשטיין לא הנחה. הפרק "השרדות" נכתב בעקבות כך שהפיג'מות (ונתן) נתקעו בדירה בלי חשמל ובלי מים ובלי טלפון בגלל שעודד לא שילם את החשבונות. הוא שילם רק את חשבון הגז. ג'ף הרבה להגיד: "מטורף".
 • סטפן דה בועה: סטפן הוא צרפתי, שוטף כלים מצוין והשתתף בפרק 91 "בלתי מושגת". הוא התחרה בשטיפת כלים נגד: "אנטוניו עודד פזו" (עודד פז).
 • קורל שם-טוב: זמרת מספר 1 שהשתתפה ב"אחד נגד קובי" בפרק "כה אמר זרתוסתרא" ושם ישבה בשולחן מספר 1. היא בלונדינית ולובשת חולצה לבנה עם צעיף ירוק.

דמויות משנה

 • ברכה קירשנברג (רבקה גור): שכנה אלמנה בבניין, יושבת ראש ועד הבניין. נוהגת לצעוק על להקת הפיג'מות, חברתו של נג'י ומבשלת לו כל הזמן. (כל העונות), נוהגת להגיד על הפיג'מות "חוליגנים" "אפריקנרים" וכו'.
 • מר לטין (סימון רוזנפלד): שכן חרש בבניין. בכל הסדרה אמר רק את המילה "מה". רק בשני הפרקים האחרונים של העונה השישית, אמר רק את המילה "מי".
 • רובי דואניאס: במאי הסדרה. משחק גם בתור דמויות שונות אורחות, כגון "מוטי חליליות" ועמוס עוז (כל העונות). הפך לדמות קבועה בעונה השמינית.
 • בדש (נדב אסולין): אמרגן, השטן. הוא נודע בעיקר בפירוק להקת הפיג'מות לשתי פרקים, ולכך שגרי לעולם אינו יכול לנגן, וגם פירק את להקתו הישנה של גרי בכך שלקח את עודד מנשה לקריירת סולו. (עונות 1, 4-9)
 • שמעון צמחוני (ניר רון): יריבו של גרי, למדו יחד בתיכון ונוטר לו טינה על יריבותם הנמשכת, אך בעיקר על כך שנבחר ליושב ראש מועצת התלמידים בתיכון בכך שגרם להפסקת חשמל באמצע אסיפת הורים, והסיבה השנייה לשנאתו הוא על גניבת ליבה של שפרה בוימפלד, שלבסוף גם התחתנה עם גרי. בסדרת הבת מנדלבאום בלש פרטי הוא חוזר לכאן שהוא מחופש. (עונות 3-7, 9).
 • אלברט (אריה צ'רנר): שיפוצניק, שנודע בעיקר במבטאו ובחיקויו הכושלים של חיות קטנות (עונות 4-7).
 • צ'ינצ'ילה (יוסי סגל): הפיג'מות הכירו אותו בעונה 1 פרק 6 שהם החזירו לו את הארנק שאבד לו. קוראים לו בשם הזה מכיוון שהוא מגדל בביתו צ'ינצ'ילה. (עונות 1, 5). בעונה החמישית, אחרי שהזקנים משתלטים על התכנית, הוא משחק את אילן.
 • מלכה קופרמן (אפי בן ישראל): דודתו של אילן. (עונות 1 ו-6)
 • אבא של עודד (דב רייזר): רופא שיניים מטורף, אביו של עודד שהופיע בסדרה "הכל נשבר במשפחה". בעונה השנייה מציגים תמונות של עודד הילד ואביו מסדרה זו. (עונות 2, 7 ו-8)
 • ביי גינס (יוני גרא): כתב טלוויזיה, פארודיה על גיא פינס. הוא משדר את פנאי מינוס (פרודיה על "פנאי פלוס") (החל מעונה 2)
 • הניצב (אלי דראי): ניצב שמופיע פעמים רבות בסדרה והוא קבוע. בלט במיוחד בעונה הרביעית בפרק 74 "הניצב והיתר".
 • רותה מנדלבאום (נאווה קולטון): אמו של גרי מנדלבאום ואשתו של פישמן מנדלבאום.
 • פישמן מנדלבאום (טוביה צפיר): אביו של גרי. נשוי לרותה מנדלבאום רב איתה הרבה ורצה להוריד את הפיג'מות.

לאורך שנותיה, הופיעו בסדרה עשרות שחקנים אורחים רבים ובעיקר מנחים מערוץ הילדים, לרוב בשילוב בדיחות פנימיות על חייהם, עלילותיהם או חייהם בעבר של האורחים.

שידור הסדרה

הסדרה משודרת בשידור יומי (ימים ראשון עד חמישי) בערוץ הילדים. במהלך השנים שודרו כל העונות ברצף עשרות פעמים בשידור חוזר.

העונה הראשונה שודרה בשעה 11:00 (חלק מרצועת "כדור פורח" בחופש הגדול) ובשידור חוזר ב-17:00. העונה השנייה והשלישית שודרו בשעה 17:30 והעונה הרביעית ב-16:00. החל מהעונה החמישית הסדרה קיבלה את משבצת השידור המפורסמת של שעה 14:30 שהייתה מזוהה עד אז עם טלנובלות מצליחות כמו "קטנטנות" ו"פינת אור", החל מהעונה השישית הסדרה משודרת בשעה 15:35 עד היום.

עונה פרקים שידור מקורי ערוץ
1 23 1 ביולי 2003 - 31 ביולי 2003 ערוץ הילדים
2 19 28 במרץ 2004 - 2 במאי 2004 ערוץ הילדים
3 20 1 ביולי 2004 - 27 ביולי 2004 ערוץ הילדים
4 25 13 באוגוסט 2006 - 14 בספטמבר 2006 ערוץ הילדים, ערוץ 2
5 36 1 בספטמבר 2008 - 8 באוקטובר 2008 ערוץ הילדים
6 25 1 בספטמבר 2010 - אוקטובר 2010 ערוץ הילדים
7 25 1 בספטמבר 2011 - 9 באוקטובר 2011 ערוץ הילדים
8 25 19 במאי 2013 - 30 ביוני 2013 ערוץ הילדים
9 לא ידוע 4 בינואר 2015 ערוץ הילדים

בעקבות הסדרה

הצלחת הסדרה סייעה בקידומם של כמה משחקניה, ובמיוחד אילן רוזנפלד, עודד פז וקובי פרג' שזכו לכתוב ולהשתתף בסדרות טלוויזיוניות נוספות, ואף העלו מופע (הסתיים בנובמבר 2010) המסתמך על דמויותיהם בתוכנית. בסיום העונה השלישית של הסדרה, הנחו השלושה תוכנית בידור קומית בערוץ 24 שנקראה "צרבת". עד ל-2011 נחשבה התוכנית לנצפית ביותר בערוץ אי פעם עם שיא של 5.1% [דרוש מקור]. מערכונים מקוריים של חברי הפיג'מות בהשתתפות ימית סול ודנה פרידר משודרים בערוץ HOT Games, כחלק מרצף הקדימונים למשחקים האינטראקטיבים.

סדרות בת

 • הפיג'מות בקפה קר סול היא מיני-סדרה בהפקת טדי הפקות. שתי עונותיה (2007-2008) מנו 49 פרקים באורך 5 דקות ושודרו בערוץ HOT Games. בסדרה מתוארים חייהם של "הפיג'מות" כמלצרים בבית קפה שבבעלות דוד של ימית.
 • הפיג'מות במופע של דוב'לה (2009, 20 פרקים) - במרכזו דמותו של דובלה (קובי פרג') שהופיעה לראשונה ב"קפה קר-סול". הסדרה מתרחשת מאחורי הקלעים של תוכנית האירוח של דובלה. שודר בערוץ HOT Games.
 • מנדלבאום בלש פרטי (2009-2011) - בסדרה נוטל חלק יניב פולישוק (המגלם את גרי מנדלבאום), כמי שנאלץ לגלם בלש פרטי, אף שאינו כזה. שתי עונותיה של הסדרה מנו 41 פרקים. העונה הראשונה שודרה בערוץ הילדים והשנייה שודרה בערוץ לוגי.

קישורים חיצוניים