ויקיפדיה:בודק/בקשות לבדיקה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

קיצור דרך: וק:בודק

בודק
  • בקשות לבדיקה

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18

דף זה ישמש כדי לרכז את פעילות הבודקים והפניות אליהם לבדיקה. מכיוון שלא כל הבודקים מחוברים כל הזמן וגם לא יכולים לעקוב אחר כל המתרחש, יש לפנות אליהם בבקשות לבדיקה דרך הדף הזה.

ביצוע בדיקות

בדיקת כתובות IP מתבצעת על פי הכללים שנקבעו בדף המדיניות. על פי דף זה, (כאשר ממונים שלושה בודקים או יותר), ניתן לבצע בדיקה אם:

  1. הבדיקה תואמת את הכללים הרצ"ב, שנחתמו על ידי כל הבודקים הפעילים; או
  2. נרשמה הסכמה של בודק אחד לפחות מלבד זה המבצע בפועל את הבדיקה, ובתנאי שאף בודק לא התנגד לה במפורש.

הבהרה: בדיקה יכולה לחשוף קשר בין שני משתמשים שפעלו באמצעות אותה כתובת IP, אך היא אינה יכולה להוכיח שאין קשר בין שני המשתמשים, שכן ניתן לעתים לשנות את כתובת ה-IP באופן יזום.

כללים

ניתן לבדוק מיידית, ללא צורך בהסכמה של בודק נוסף, אם המשתמש מבצע את אחד הדברים הבאים:

  1. מכניס תוכן פרו-נאצי בערך שאינו קשור לנאציזם, ובפרט תמונות וסיסמאות המקושרות עם נאציזם.
  2. מתייחס באופן שלילי למשתמש אחר במרחב הערכים (תקצירי עריכה אינם כלולים).
  3. בוחר בשם משתמש פוגעני, ובפרט שם משתמש הלועג לאדם אחר, מהווה נסיון הטעיה משום שהוא דומה באופן מובהק וחד-משמעי לשם משתמש אחר (וברורה כוונת ההתחזות או החיקוי) או מביע אהדה לנאציזם או הסתה גזענית.

ניתן כמובן לבדוק גם לפי הנהלים הרגילים, הדורשים הסכמת בודק נוסף.

סמלילי הבדיקה
סמלילים משמשים בודקים להערות מהירות על בקשות.
Artículo bueno.svg אושר
Symbol support vote.svg סבירות גבוהה
Symbol unrelated.svg לא נמצא קשר
Time2wait.svg המידע ישן מדי
Crystal 128 babelfish.png בדיקה לא נועדה למטרות דיוג.
Cyberduck icon.png אם זה נראה כמו ברווז, נשמע כמו ברווז והולך כמו ברווז, זה כנראה ברווז.

להעלאת בקשה חדשה, לחצו כאן

בקשות לבדיקה


הדבר

אבקש מהבודקים לבדוק את הדבר (שיחה | תרומות | מונה). לדעתי מדובר בעוד הצקה של נהוראיי מבורך כחלון (שיחה | תרומות | מונה) יואב נכטיילרשיחה 18:57, 16 ביולי 2014 (IDT)

אני מבקש לא לחסום את נהוראיי. חומרת מעשיו הובהרה לו. אני מבקש להשאיר את הטיפול בעניין הזה לי היות שהוא החניך שלי. אני לא רואה צורך בבדיקה בעת זו. גילגמש שיחה 19:01, 16 ביולי 2014 (IDT)
גילגמש, בקשות שחרורים וחסימות, כידוע, לא נעשות בדף זה. הוא הודה שזה הוא? אפשר קישור להודאה? נויקלן 19:17, 16 ביולי 2014 (IDT)
בשיחה פרטית בפייסבוק. הבובה נחסמה על ידי מפעיל מערכת. מעבר לזה אני מבקש לא לחסום את נהוראיי על הפעלת בובת קש בניגוד לתנאי החונכות שלו. הבובה נפתחה ונכתבו דרכה כמה ערכים, שכולם נמחקו. גילגמש שיחה 19:29, 16 ביולי 2014 (IDT)
המקום להודאה כזאת הוא בדפי השיחה בוויקיפדיה ולא בפייסבוק. זכותה של הקהילה לדעת מידע בסיסי על התנהלות פסולה של משתמש, בפרט אחד שנמצא בחונכות ושזו לא הפעם הראשונה שכך הוא פועל. לאור זה שהוא שיקר בעבר גם לך ולאור זה שחזר על דפוס הפעילות הנ"ל, איני סומך על הודאתו ולכן אני Symbol support vote.svg בעד ביצוע בדיקה, על מנת לראות שמא יש בובה נוספת שנפתחה לאחר החסימה האחרונה. נויקלן 19:38, 16 ביולי 2014 (IDT)
טוב, תבדוק, אני רק מבקש לא לחסום לפחות לא בלי לדבר איתי. גילגמש שיחה 19:40, 16 ביולי 2014 (IDT)
יש להמתין כמובן לאישורו של בודק נוסף. חסימות, כאמור, זה לא כאן, אלא בוק:במ, בירורים, שיחת ביורוקרט וכו'. נויקלן 19:43, 16 ביולי 2014 (IDT)
גילגמש, יש סיבה מדוע לא נבדוק האם יש עוד בובות מוכנות לשימוש? הידרו - שיחה 20:05, 16 ביולי 2014 (IDT)
לא, אין סיבה מיוחדת. בדקו, רק אל תחסמו בבקשה. נתתי לו סיכוי אחרון איתי לפני חסימה. גילגמש שיחה 20:07, 16 ביולי 2014 (IDT)
הבדיקה העלתה זהות מוחלטת בין נהוראי להדבר. לא נמצאו בובות נוספות. גילגמש, אני רוצה בבקשה יותר פרטים על השיחה הזו ועל התוצאות שלה. כמו שזה נראה כרגע רק אתה עומד בינו לבין חסימה לזמן בלתי מוגבל. מתניה שיחה 20:35, 16 ביולי 2014 (IDT)
דיברנו ארוכות בפייסבוק והבהרתי לו שהתנהגותו בלתי קבילה לחלוטין. הוא שיחק ביחד עם ילד נוסף, כך לפי טענתו. כתבתי לילד ההוא בדף שיחתו ואני מקווה שזה לא יחזור על עצמו. הבהרתי לנהוראי את חומרת מעשיו. הוא הבטיח שזאת הבובה היחידה שלו. אמרתי לו גם שזאת הפעם האחרונה שאני מגן עליו. אני יודע שזה היה מעשה פסול והוא הבטיח כבר שהוא לא יחזור על זה. ראיתי שיפור בסגנון הכתיבה שלו ואני רואה בו פוטנציאל. אני רוצה לעבוד איתו. אני חושב שיש סיכוי טוב שנקבל ויקיפד טוב וחרוץ אם הוא יהיה תחת פיקוח. לכן, אני מבקש לא לחסום אותו ולתת לי לטפל בזה. אם יעשה משהו נוסף, יעלה ערך בניגוד לנהלים, יתחצף, יעשה בעיות כלשהן, אז מבחינתי אפשר לחסום לצמיתות ולא אנקוף אצבע בעניינו. כעת אני מבקש להספק בזמן החסימה המקורי (שבוע) ולא להוסיף עליו. גילגמש שיחה 20:40, 16 ביולי 2014 (IDT)
אני לא מתכון להידחף וגם לא להביע עמדה, אבל הסיפור על הילד הנוסף לא מזכיר קצת את סיפור האח שנכנס לחשבון שלו, בפעם הקודמת? Liad Malone - שיחה 21:24, 16 ביולי 2014 (IDT)
מזכיר, אבל הפעם אני מאמין לו. בכל מקרה, זאת תהיה הפעם האחרונה. בפעם הבאה לא אגן עליו. גילגמש שיחה 21:29, 16 ביולי 2014 (IDT)

יצירת ערכים שגויים במתכוון

ישנה אובסיסיביות מתמדת לרנדי קאנינגהאם... נהוראיי מבורך כחלוןשיחה • 17:16, 25 ביולי 2014 (IDT)