מגהטרון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Gnome-colors-edit-find-replace.svg יש לשכתב ערך זה. ייתכן שהערך מכיל טעויות, או שהניסוח וצורת הכתיבה שלו אינם מתאימים.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.

מגהטרון (אנגלית: Megatron, יפנית: メガトロン) הוא דמות בדיונית של נבל בעולם הרובוטריקים. מגהטרון הוא מנהיגם של השקרניקים, רובוטים רעים הנלחמים ברובוטריקים ומנסים להשמידם. מגהטרון הוא בעל כוח פיזי ואינטליגנציה יוצאים מגדר הרגיל, והוא משתווה בכוחו למנהיג הרובוטריקים, אופטימוס פריים בנוסף לכך, מגהטרון הוא אחיו למחצה של אופטימוס פריים.

ביוגרפיה[עריכת קוד מקור | עריכה]

מגהטרון, רובוט חסר רגשות וחמלה, נהפך למנהיג השקרניקים בעזרת עוצמה פיזית, תחכום צבאי וטרור. בכוכב המקור של השקרניקים והרובוטריקים, סייברטרון, הוא פיקד על פעולות צבאיות כנגד הרובוטריקים, שבתגובה כינו אותו "יוצר ההרס" - כינוי שאומץ על ידו. לבסוף, הוגלה לכדור הארץ, אך נהפך ליותר מריר ואכזרי מבעבר. מגהטרון משתוקק לחזור לכוכבו, סייברטרון, ולחסל את כל הרובוטריקים, אך מסתפק בלנסות לחסל את הרובוטריקים שבכדור הארץ.

לאחר שמגהטרון מבין שבכדור הארץ יש מלאי גדול של אנרגיה ומתכת, הוא מתכנן להשתלט עליו, לשעבד את המין האנושי ולבסוף, להשתלט על סייברטרון ולהפוך לשליט היקום.