שיחה:משטרת ישראל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

לחייג 100[עריכת קוד מקור | עריכה]

לא כדאי לציין שכדי להגיע למשטרה יש לצלצל מכל מכשיר טלפון 100? Larushkin 15:32, 22 אפריל 2006 (IDT)

כדאי אולי, אבל רק אחרי שתחזיר לנו שני סימני שאלה מיותרים שבהם השתמשת :) ערןב 15:34, 22 אפריל 2006 (IDT)

החזרתי לך אותם :) ובכל מקרה הוספתי.. Larushkin 15:37, 22 אפריל 2006 (IDT)

אירועי אוקטובר[עריכת קוד מקור | עריכה]

למה מופיע כאן מיני ערך העוסק באירועי אוקטובר 2000? כאילו שזה הפרק הכי חשוב בתולדותה של משטרת ישראל. עושה רושם שמישהו מנסה לעצב תודעה באמצעות הוויקיפדיה. זהו דפוס החוזר על עצמו בערכים שונים. בהקשר זה, מספיק להזכיר במשפט אחד את אירועי אוקטובר 2000 במשפט או שניים, ולהפנות לערך העוסק בזה.

צריך להחליף את התמונה של משה קראדי. לי עצמי אין מושג איך.

קראדי עדיין לא הוחלף.קרני שיחהזה הזמן ל... 13:01, 28 בפברואר 2007 (IST)

לשכה 06[עריכת קוד מקור | עריכה]

מצאתי אזכור רק בערך משפט אייכמן. ברישום ארכיוני כתוב: "משטרת ישראל לשכה 06 (חקר פשעי הנאצים)". מהו שמה הרשמי של הלשכה הזאת, מתי היא הוקמה, האם הוסגרה ומתי...? בדפי לוגו עליהם צולמו משמחים מקוריים של תקופת המלחמה, מופיע השם "משטרת ישראל / המטה הארצי / לשכה 06" (ובצרפתית: Police d'Israel / Quartier General / 6-eme Bureau). -- דבורה ג'יי שיחה 15:36, 4 בדצמבר 2008 (IST)
ובנוסף: כאן נזכר נציב אברהם זלינגר, ראשו של לשכה 06 בזמן חקירת אדולף אייכמן לקראת משפטו. היש מידע עליו? -- דבורה ג'יי שיחה 10:18, 7 בדצמבר 2008 (IST) ממה שידוע לי הלשכה הוקמה לצורך החקירה עצמה עם מעצרו של אדולף אייכמן ופורקה מיד לאחר הוצאתו להורג. הלשכה כללה מספר קצינים חוקרים. בקרוב מידע נוסף מתוך מידע שפרסמה משטרת ישראל עצמה.

הערך הגדעונים אוחד לכאן[עריכת קוד מקור | עריכה]

ותודה לSog95, ATIAS.
תומר א. - שיחה 22:44, 16 בדצמבר 2008 (IST)

סעיף ביקורת[עריכת קוד מקור | עריכה]

אני מציע לשקול לפתוח פסקת ביקורת (עניינית כמובן) על המשטרה זאת מאחר וישנם סימוכין רבים לנושא ובתקשורת מתפרסמות כתבות רבות עם ביקורת ועניינית לרוב מה דעתכם?

תמונות בערך[עריכת קוד מקור | עריכה]

זה לא קצת אבסורדי לשים בערך תמונות ששוטרים חונים בניגוד לחוק? גם האופנועים וגם ניידת התנועה. • חיים 7כתוב לי • י"א באב ה'תשע"א • 18:16, 11 באוגוסט 2011 (IDT) השוטרים לפעמים מעל לחוק מה לעשות ברך הבא לכפר הגלובלי :)

כך מתנהגת משטרת ישראל, יום יום. אתה יכול לראות ברשתות החברתיות, כל יום, תמונה חדשה של מכונית משטרה, שעוברת עבירת חנייה. העבירה החביבה עליהם היא חנייה בחניית הנכים. זו הרמה של משטרת ישראל וטוב שהערך משקף את זה. עִדּוֹ - שיחה 22:05, 21 ביוני 2012 (IDT)
לא צריך להיחפז בהסקת מסקנות - אין שום הוכחה שהשוטרים חנו מניגוד לחוק. כל נהג יודע ששוטר יכול לבטל תמרור או הוראת חנייה אחרת, לכן השאלה הנשאלת אינה אם השוטר חנה בניגוד לחוק, אלא אם הוא נהג בהתאם לכללי משטרת ישראל. אם השוטר הוזעק למקום בעקבות שיחת טלפון בה מישהו איים להרוג את שכנו והשוטר לא מצא חנייה פנויה, אין שום פסול בכך שחנה בחנייה שאסורה בדרך כלל - מותר לו לבטל את איסור החנייה, כדי שיוכל לטפל ללא דיחוי באירוע שעלול, ללא טיפולו, להסתיים ברצח. יש סדר עדיפויות וחנייה בהתאם לתמרורים אינה עומדת בראש סדר העדיפויות. אם השוטר חנה בחנייה האסורה בדרך כלל, כדי לגשת לקיוסק לקנות סיגריות, זו עבירה ובמצב כזה אין לו זכות לבטל איסור חנייה. אנחנו לא יודעים את הסיבה לחנייה של ניידת המשטרה, לכן גם איננו יודעים אם החנייה הייתה חוקית או לא. בברכה. ליש - שיחה 23:33, 21 ביוני 2012 (IDT)

מחיקת מידע על תחנת מעלה אדומים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום, בעריכה הזו נמחק מידע שתרם משתמש לא רשום. המידע, שהיה תחת הכותרת ‫מחוזות, מרחבים, תחנות אזוריות ותחנות‬, נמחק עם הסבר "אבל היא אינה מוגדרת כמרחב". מאחר שהכותרת כוללת גם תחנות, ותחתיה מוזכרות תחנות – יש לדעתי מקום לתוספת. חזרתישיחה 17:09, 10 במרץ 2013 (IST)

אין מקום לתוספת כמות שהיא הייתה, הוספתי אותה כאחיותיה התחנות השונות • חיים 7 • (שיחה) • כ"ח באדר ה'תשע"ג • 23:50, 10 במרץ 2013 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור | עריכה]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 18:27, 15 במאי 2013 (IDT)


קישור שבור 2[עריכת קוד מקור | עריכה]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 18:28, 15 במאי 2013 (IDT)

סכימות צביעה של ניידות[עריכת קוד מקור | עריכה]

מאחר ובכל פעם ומשטרת ישראל משנה את סכימת הצביעה של הניידות בכל פעם שמרעננים את צי הרכב (פעם בשנה-שנתיים), ראוי לפתוח סגמנט נפרד לניידות (ויש לא מעט סוגים של כלי רכב בהם משתמשת המשטרה). יכול להוות תרומה לנושא. באותו עניין, הכיתוב תחת הכותרת "עיצוב "חדש" לניידת משנת X" הוא לא נכון. (The Fountainhead - שיחה 23:20, 25 באוגוסט 2013 (IDT))