קלאב פינגווין

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף Club Penguin)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Gnome-colors-edit-find-replace.svg יש לשכתב ערך זה. הסיבה לכך היא: ניסוח לא אנציקלופדי, ויקיזציה.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
קלאב פינגווין
לוגו קלאב פינגווין.svg
Club P main page.png
העמוד הראשי של האתר (8 בנובמבר 2013)
סוג: עולם וירטואלי לילדים
סלוגן: "Get to know the island of Club Penguin!"
הקמה: 1999
מייסדים: ליין מרפילד
דייב קריסקו
לאנס פריאב
בעלות: חברת וולט דיסני
שירותים עיקריים: עולם וירטואלי לילדים
clubpenguin.com

קלאב פינגוויןאנגלית: Club Penguin, או בקיצור CP) הוא עולם ווירטואלי קנדי לילדים. במרכז המשחק עומדות דמויות פינגווינים שיוצר השחקן ואיתם ניתן לשחק ברחבי אי אנטארקטי. המשחק נוסד על ידי ליין מרפילד, דייב קריסקו ולאנס פריאב; המשחק פותח על ידי חברת ניו הוריזון אינטראקטיב (New Horizon Interactive) הקנדית; את המשחק החלו לפתח ב-1999, בשנת 2000 יצאה גרסתו הראשונה, ב-2005 יצא רשמית וב-2007 נרכש על ידי חברת וולט דיסני[1]. זהו העולם הווירטואלי הפופולרי בעולם.

היסטוריה[עריכת קוד מקור | עריכה]

לפני היציאה לאור[עריכת קוד מקור | עריכה]

הלוגו של Penguin Chat, גרסה מוקדמת של קלאב פינגווין
Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – Penguin Chat

לפני שקלאב פינגווין נוסד ב-24 באוקטובר, היו מספר משחקים ברשת, שעליהם קלאב פינגווין התבסס: אחת הגרסאות המוכרות יותר היא ה-penguin chat 3 של RocketSnail Games. משחק זה יצא בתחילת 2005, כ"גירסת בטא" של קלאב פינגויין. רוב החדרים במשחק, כמו "בית הקפה" ו"העיר" הוספו לקלאב פינגווין. כיום אי אפשר לשחק במשחק המקורי. גרסה ישנה יותר- Experimental Penguins- יצאה בשנת 2000, והורדה מהרשת כעבור שנה.

לנס פרייב, האדם שיצר את שתי הגרסאות האלה, יצר בסוף את קלאב פינגווין.
אף על פי שקלאב פינגווין היה זמין לציבור הרחב רק בשנת 2005, הוא תוכנן למעשה כבר בשנת 1999. אף על פי שכיום משחקים בקלאב פינגווין מעל 34 מיליון שחקנים בחודש, הוא דווקא החל ממשחקים קטנים, מאת RocketSnail Games. להלן רשימת המשחקים עם הסבר קצר:

Experimental Penguins[עריכת קוד מקור | עריכה]

הייתה הגרסה הראשונה: הגרסה- שהופצה בשנת 2000, כללה ארבעה חדרים בסך- הכל, ובמסגרת המשחק היה ניתן לבחור פינגווין, להחליף חדרים, ללכת, ולהתכתב. המשחק הורד מהרשת כעבור שנה עקב עלויות תחזוק השרת.

Penguin Chat[עריכת קוד מקור | עריכה]

(ידוע גם כ- PC) הייתה הגרסה הבאה: היא הועלתה לרשת לציבור בשנת 2002, ובאופן מסוים הייתה דומה ל Expirimental Penguins, אבל השחקנים יכלו להשתמש בריגשונים ולהשליך כדורי שלג, לרקוד, לשבת, ועוד.

Penguin Football Chat[עריכת קוד מקור | עריכה]

(נודע גם כ- Penguin Chat 2) הייתה גרסה מיוחדת מאוד: היו בה רק ארבעה חדרים, ובכל אחד היה מגרש כדורגל, בו השחקנים יכלו להבקיע שערים על ידי הליכה לכיוון הכדור. כיום עדיין ניתן לשחק במשחק.
המשחק המסוים הזה פותח בשיתוף פעולה עם RocketSnail Games.

Penguin Chat 3[עריכת קוד מקור | עריכה]

הייתה גרסה משופרת של PC, והדומה ביותר לקלאב פינגווין: הוסיפו ליישומים איגלו שלבו להקת הפינגווינים הופיעה לראשונה, וניגנו את השיר "ive been delayed" של TAS 1000. הגרסה נוצרה בתחילת 2005, והייתה הראשונה בה יכלו לבחור צבעים, והשמיעו בה מוזיקה. הגרסה פותחה על- מנת לבדוק את השרתים של קלאב פינגווין.

חנות הספורט[עריכת קוד מקור | עריכה]

חנות הספורט (באנגלית:sport shop או winter sport) הייתה חנות שבה היה ניתן לקנות בגדי ספורט,את החנות ניהל גארי כהסוואה לסוכנות שהייתה אז סודית.

דרך חנות הספורט היה ניתן להגיע למפקדה של הסוכנות החשאית הישנה סוכנות ה-PSA דרך אחד מווילונות החלפת הבגדים.
באפריל 2010 התפוצצה מכונת פופקורן במפקדה של הסוכנות החשאית ופוצצה גם את חנות הספורט, בעקבות כך הסוכנות החשאית נחשפה. לאחר כמה זמן חנות הספורט הוחלפה במקום שנקרא: מתקן הטלפון היום-יומי, משם ניתן להיכנס למפקדה של הסוכנות החשאית החדשה: סוכנות ה-EPF שגם היא התפוצצה על ידי הרברט בדומה לקודמת.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקלאב פינגווין דמויות שונות המכונות "מפורסמים", הנה רשימה מלאה-

 • רוקהופר - (באנגלית: או Rockhopper) הוא פינגווין אדום פיראט. הוא מגיע לקלאב פינגווין כמה פעמים בשנה בזמנים שונים, בדרך כלל, מסיבת חג החגים ובמסעות. הוא מגיע בעזרת ספינתו ה"מיגראטור" (Migrator) שאיתה יוצא גם מידי פעם להרפתקאות עם הפינגווינים‏[2], בשנת 2008 הספינה נהרסה כאשר התקרבה לקרחון ברכה לקלאב פינגווין, בעקבות כך החל פרויקט "מצילים את המיגראטור" (Saving The Migrator) ובו היה על השחקנים לבנות צוללת ולמשוט את חלקי הספינה ולאחר מכן להרכיבה מחדש‏[3]. לרוקהופר פאפל אדום בשם יארר (Yarr) שאיתו הוא נוהג להגיע ולהסתובב‏[4]. בהכנסות מסיבת ימי הביניים של 2013 הגיע רוקהופר עם לבוש חדש‏[5].
 • הדודה ארקטיק- (באנגלית: Aunt Arctic) היא פינגווינית ירוקה עיתונאית. תחילה הייתה לובשת כובע וורוד בלבד, אך מ-2013 לובשת גם חולצה ורודה‏[6]. היא עיתונאית הנוהגת לכתוב כתבות עבור העיתון "ידיעות קלאב פינגווין", וגם בעלת פינה קבועה בעיתון בה שואלים אותה שאלות והיא עונה. ניתן לפגוש אותה במסיבות רבות. בעלת מספר רב של פאפלים[7].
בסוף מבצע גירוש החושך בנובמבר 2012 נגלה לעיני השחקנים שהשתתפו במבצע כי היא מייסדת ומנהל ה-EPF וה-PSA בקלאב פינגווין, כפי שהיו שמועות רבות בעבר‏[8].
 • גארי- (באנגלית: Gary, או בקיצור G) הוא פינגווין כחול מדען וחוקר. נוהג להמציא בכל שנה לפחות המצאה אחת, המצאותיו לפעמים עוזרות אך לפעמים מזיקות. עובד בסוכנות החשאית‏[9], לפני פיצוץ חנות הספורט הוא ניהל אותה ובכך על מסווה הסוכנות החשאית PSA שהסתתרה בגג החנות‏[9]. ב-2013 בנה מכונת זמן ומאז בכל שנה משתמש בה יחד עם הפינגווינים לחקר העבר והעתיד. המשקה האהוב עליו, שהוא גם המאכל האהוב עליו, הוא קפה. יש לו פאפל טריצרטופס כחול בשם דרווין.
 • המנהל - (באנגלית: The Director) הוא פינגווין מסתורי המנהל את הסוכנות החשאית של האי. ב-2005 ייסד את הסוכנות החשאית PSA (‏Penguin Secret Agency) וב-2008 ייסד את הסוכנות החשאית EPF (‏Elite Penguin Force). איש לא פגש אותו מעולם. ב-2012 נחשף כי הוא למעשה הדודה ארקטיק‏[10], אך מאז הוא או הסוכנות לא הזכירו זאת.
 • רוקי - (באנגלית: Rookie) הוא פינגווין ירוק סוכן בעל דרגת טירון. רוקי הופיע לראשונה במשימות ה-PSA, ו הופיע לראשונה כמפורסם במסיבת האחד באפריל 2011. בכל מסיבה, לרבות האחד באפריל, נוהג רוקי לשנות את מראו‏[11]; רוקי נהג להגיע במסיבת האחד באפריל‏[12] (עד 2012), במסיבת ליל כל הקדושים (החל מ-2013)‏[12] ובמסיבת היריד (החל מ-2012)‏[12].
 • ג'אט- איש מנוע הסילון - (באנגלית: Jet Pack Guy , או בקיצור JPG) הוא פינגווין אדום סוכן בעל דרגת טורס. בעל זהות סודית שאיש לא יודע מהי; כמה חושבים שהוא רוקהופר בעקבות כך ששניהם אדומים ולא מופיעים באי באותו הזמן, ב-2013 היה ניתן להוריד את משקפיו בלחיצה עליהם בעיתון ולאחר מכן היו נראות עיניים עם גופן הדומה לשל רוקהופר. הוא מופיע בכל משימות ומבצעי ה-PSA וה-EPF. בנוסף, הוא חלק מסמליל סדרת הטלוויזיה של קלאב פינגווין. צפוי להיות מפורסם בעתיד.
 • דוט - (באנגלית: Dot) היא פינגווינית סגולה, סוכנת ומעצבת. הופיעה במשימת ה-PSA האחרונה ומופיעה בחלק ממשימות ה-EPF. צפויה להיות מפורסמת בעתיד. טובה מאוד בהסוואה.
 • להקת הפינגווינים - (באנגלית: The Penguin Band) היא להקה של ארבעה פינגווינים‏[13]. הלהקה הופיעה לראשונה בגרסה המוקדמת Penguin Chat 3 בשנת 2005 וחזרה לקלאב פינגווין בינואר 2006 כלהקה הוואית כאשר שם הופיע חבר הלהקה "הלא ידוע" שעד היום לא נחשפה זהותו ולא חזר‏[14]. ביוני 2008 חזרו במסיבת המוזיקה כלהקת קאנטרי והיה ניתן לפגוש אותם לראשונה כמפורסמים; ביוני 2011 חודשה הלהקה והפכה ללהקת רוק.
להלן חברי הלהקה:
 1. פרנקי - סולן וקלידן‏[15], החבר הכי חדש בלהקה, חבר טוב מאוד של קיידנס.
 2. פטיי קיי - נגן אקורדיון וגיטרה חשמלית‏[16]. אוהב לספר בדיחות.
 3. סטומפין בוב - ראפר ונגן גיטרת בס חשמלית‏[17] החבר היחיד בעל כובע הבטא בלהקה, בעל פאפל אדום בשם טייס משנה (Wingman).
 4. ג'י ביילי - כותב שירים ומתופף‏[18]. החבר המבוגר בלהקה.
 • סנסאי - (באנגלית: Sensei) הוא פינגווין אפור מאסטר בקארד - ג'יטסו. הנינג'ה החזקה ביותר, משתמש כמדריכם של הנינג'ות. הופיע לראשונה על גג הדוג'ו לאחר מסיבת ליל כל הקדושים של 2008 כאשר נקרא "??????", באותו הזמן חפר ללא הפסקה על מנת לפנות את השלג ולחשוף את הדוג'ו. ב-2013 הגיע עם מראה חדש.
יש הסוברים שסנסאי הוא אביו של רוקהופר, זאת בגלל העובדה שלשניהם יש זקן, גבות, וכובע על הראש; עובדה זאת מעולם לא אומתה.
 • קיידנס (באנגלית: Cadence) היא פינגווינית בצבע אפרסק, המשמשת כיחצנית המסיבות וה-DJ‎ של קלאב פינגווין. חברה טובה של פרנקי מלהקת הפינגווינים ושאר הלהקה. הופיעה לראשונה בינואר 2009 במסיבה למנויים בלבד‏[19], ומאותה שנה באופן קבוע גם במסיבות המוזיקה. ניתן לפגוש אותה כ- 5 פעמים בשנה, הביאה לאי את כל המפורסמים האורחים יש לה פאפלית סגולה בשם לולז (Lolz), איתה נוהגת להקפיץ ת'רחבה!
 • פייג' מאמנת הפאפלים (באנגלית: Paige The Puffle Handler; ידועה יותר בכינויה PH) היא פינגווינית חומה מאמנת הפאפלים וחוקרת. מופיעה בכל מסיבות הפאפלים ונוהגת לחשוף בכל שנה לפחות פאפל אחד. הופיעה בעבר המון במשחקי ה-DS. בפברואר 2012 הגיעה עם מראה חדש הכולל כובע חדש, מעיל וחצאית, מגיעה במסיבות הפאפלים. יש לה פאפל כתום בשם פיט (Pete)
 • הרברט פרסיבל דוב אסקוויר - (אנגלית: Herbert Percival Bear, Esquire)הוא האויב המושבע של הסוכנות החשאית. הוא תמיד מנסה לחבל בתוכניות של הסוכנות, אבל תמיד מסכלים את תוכניותיו ולפעמים בקושי. הוא רוצה להשתלט על קלאב פינגווין ולהפשיר אותו.
במשימה ה-6 (Question For A Crab), הרברט מצליח ללכוד את הפינגווין שמבצע את המשימה (הפינגווין שלך) בתוך מערה, ומספר שהוא הגיע מהקוטב הצפוני, כיוון שלא סבל את הקור השורר שם, שט על קרחון, בתקווה להגיע לאי טרופי, הוא אומר שבקלאב פינגווין נעים לו יותר אף על פי שקלאב פינגווין קר יותר מאשר מהקוטב הצפוני שממנו הגיע. הוא מספר שסרטן הציל אותו כשטבע (הוא לא יודע לשחות), והביא אותו לאי של קלאב פינגווין. הוא הוסיף שמיד תיעב את הפינגווינים, ושיום אחד הוא ישתלט על האי.
הרברט שחזר את פרוטובוט 1000, ולאחר ששיתף פעולה עם הסוכנות החשאית כדי להרוס אותו הוא בגד בהם, ותקף את הבסיס שלהם. מאותו הזמן, הרברט מתעב את פרוטובוט 1000 ומתכנן להשמיד אותו לתמיד. הפך לדארת' הרברט במסיבת מלחמת הכוכבים.
הרברט שונה מאוד משאר דובי הקוטב. הוא צמחוני, הוא אוהב חום, הוא לא יודע לשחות, והוא גם נכנס לשנת חורף. היה ניתן לפגוש אותו במבצע בלק אאוט בשנת 2012,כאשר הופיע בתור מפורסם לראשונה נוסף לו בול, מה שאומר שיחזור להסתובב פעם נוספת.
 • קלאטזי הסרטן - (אנגלית: Klutzy The Krab) הוא שותפו של הרברט דב הקוטב. מאז שהציל את חייו מטביעה, הם מתכננים להשתלט על האי של קלאב פינגווין יחד. קלאטזי לא חכם במיוחד, ופעמים רבות מאכזב את הרברט ואף מכשיל את משימותיו.
 • פרוטובוט האולטימטיבי 10000 - (אנגלית: Ultimate Proto-Bot 10000) הוא רובוט ענקי שנוצר על ידי הרובוטים שגארי, המציא באחת המשימות (של ה-DS, לא במחשב רגיל) שיצאו מכלל שליטה. לאחר מאבק ממושך, כוחות העילית של הפינגווינים (EPF) הצליחו להשתלט עליו ולהרוס אותו. הרברט הצליח לתקן אותו, וגרם נזק עצום לסוכנות החשאית, בתוכניות שלהם להשתלט על האי. לבסוף, נמאס להרברט מהרובוט שתמיד עושה ממנו צחוק ולאחר מכן יצר קשר עם הסוכנות כדי להרוס אותו. לבסוף, הם מאחדים כוחות ומנתקים את הרובוט.
ביוני 2012 הגיעה מסיבה חדשה שנקראת מסיבה גיבורי העל של מארוול, שכמה ימים לפני המסיבה הצוות של קלאב פינגווין הודיע בעיתון על מטאור שעומד לנחות באי ועל מכונה מוזרה שהתגלתה בשממה של קלאב פינגווין.
המכונה המוזרה בעצם הייתה פרוטובוט 10000 שקיבל כוחות מהמטאור רב העוצמה וחזר, פרוטובוט איחד כוחות עם הנבלים של מארוול וכך נוצרה המסיבה.
הוא חזר במסיבת גיבורי העל 2013, ובמסיבת העתיד.
 • סיסי ורוקי (באנגלית: Cece and Rocky) - פינגוויניות זמרות ורקדניות. הופיעו במסיבת קידום סדרת הטלוויזיה "שייק". ביוני 2013 נמחקו מקבצי הפלאש מקלאב פינגווין מה שהופך את החברות איתן לנדירה ביותר וגם מה שהוכיח כי לא יחזרו שוב למשחק.
רוקי- פינגווינית טורקיזית רקדנית וזמרת. חכמה מאוד, דמותה מגולמת על ידי זנדאיה קולמן.
סיסי- פינגווינית צהובה רקדנית וזמרת. בעלת דיסלקסיה, דמותה מגולמת על ידי בלה ת'ורן.
 • טאסק- (באנגלית: Tusk) אויבו של סנסאיי מהעבר. בעבר היו טאסק וסנסאי חברים, שהחלו בלימודי הנינג'ות. סנסאי היה טוב יותר ממנו וקנאה הייתה בטאסק, יום אחד ערכו סנסאי וטאסק דו-קרב במהלכו השן של טאסק נשברה (בסרטון נראה כי המקל של סנסאי הוא השן של טאסק), לבסוף הנינג'ות וסנסאי מנצחים את טאסק, הוא האויב השני של קלאב פינגווין שנוצר בצורה אנושית (אחרי הרברט).
 • בריידי ומקנזי (באנגלית: Brady And McKenzie) - פינגווינים גולשים וזמרים. הופיעו במסיבה לקידום הסרט "חוף מהסרטים".
בריידי- פינגווין צהוב גולש גלים. מתלהב מאוד, דמותו מגולמת על ידי רוס לינץ'.
מקנזי (מאק)- פינגווינית כחולה גולשת גלים. לא זורמת, דמותה מגולמת על ידי מאיה מיטשל.
 • קרמיט הצפרדע (באנגלית: Kermit the Frog) - צפרדע ירוק מ "החבובות". הופיע במסיבת "הסיור העולמי של החבובות", שנועדה לקדם את הסרט "החבובות - מבוקשות". היחיד שלא נראה כפינגווין אלא כצפרדע לעצמו.
 • קול פלאנט (באנגלית:'Cole Plante) - פינגווין תכול, DJ ויוצר מוזיקה, הגיע לאי לפרסום אישי, יצר בשביל צוות ק"פ את הרמיקסים לפתיח של מלחמת הכוכבים ולשיר- "מסיבת הפאפלים (אתה צריך טייס משנה)" אותו ביצע על ספינת התענוגות. אינו מפורסם אלה דמות, אך יש לו רקע.
 • זנדאיה קולמן (באנגלית: Zendaya Coleman) - פינגווינית טורקיזית, רקדנית וזמרת, הגיעה לאי לפרסום אישי, דרך ערוץ דיסני. זאת הפעם השנייה שמופיעה בק"פ, ב-2012 בתור רוקי וב-2014 בתור עצמה, ביצעה את הלהיט שלה Replay על ספינת התענוגות. אינה מפורסמת אלה דמות, אך יש לה רקע.
 • סברינה קרפנטר (באנגלית: Sabrina Carpenter) - פינגווינית ורודה, זמרת, הגיעה לאי לפרסום אישי, דרך ערוץ דיסני, ביצעה את הלהיט שלה Can't Blame A Girl For Trying על ספינת התענוגות. אינה מפורסמת אלה דמות, אך יש לה רקע.
 • ויולטה (באנגלית: Violetta) - פינגווינית לבנה, זמרת, הגיעה לאי לפרסום סדרת הטלוויזיה על שמה, ביצעה את הלהיט שלה Hoy Somos Màs על ספינת התענוגות. אינה מפורסמת אלה דמות, אך יש לה רקע. מגולמת על ידי מרטינה סטוסיל.
 • סאסקוואץ' (באנגלית:Sasquatch) - יצור מערות מסתורי בעל כובע הבטא, ידוע בשם- "??????", הופיע באי למשך שבוע, נכנס לשרתים, הסתובב מהר בין החדרים, ויצא. מדבר בנהמות. מחלק רקע מסתורי ונדיר, הוא יצר את כובע הבטא.
 • פולו פילד (באנגלית: Polo Field) - פינגווין שחור המופיע לפעמים בסרטונים של קלאב פינגווין.
 • נינג'ה (באנגלית: Ninja) - גם הוא מופיע לפעמים בסרטונים של קלאב פינגווין.
המפה הנוכחית של קלאב פינגווין

נינג'ות וקארד- ג'יטסו[עריכת קוד מקור | עריכה]

דוג'ו הנינג'ות במשחק, מימין לשמאל: שער השלג, שער המים, שער האש.

עד נובמבר 2008 נינג'ות היו בגדר אגדה, אף על פי שהיו דיווחים על נינג'ות שנראו מדי פעם. עם סיום מסיבת ליל כל הקדושים באותה שנה, הדוג'ו (חדר סודי) היה מכוסה בשלג, כאשר פינגווין מסתורי (סנסאי, שנודע באותו זמן כ"??????") פילס דרך בשלג. כל כמה ימים ירדה עוד שכבה של שלג, עד שב-19 בנובמבר נחשפה חצר הדוג'ו, ואיתה המשחק החדש "קארד ג'יטסו".

חוקי המשחק:

 • כל שחקן יכול לבחור קלף מתוך חמישה קלפים זמינים- קלף אש ו/או קלף מים ו/או וקלף שלג.
 • העיקרון מזכיר את המשחק "אבן נייר ומספרים"- אש ממיסה שלג, שלג מקפיא מים, ומים מכבים אש.
 • במצב בו שני השחקנים בוחרים באותו אלמנט, המספר על הקלף קובע מי ינצח (המספר הגבוה).
 • בעת שימוש בקלף כוח, בתור הבא המספר הנמוך ינצח.
 • במצב של תיקו המשחק ימשיך.
 • המנצח הוא הראשון שמשיג 3 קלפים בצבעים שונים (יש בערך 10 צבעים) בשלושה אלמנטים/באותו אלמנט.
 • עם כל כמה ניצחונות, הפינגווין משיג חגורה: לבנה- הנמוכה ביותר, כאשר החגורה השחורה (ה-9 במספר) היא החזקה ביותר.
 • כאשר שחקן משיג חגורה שחורה, הוא מיומן דיו כדי לנצח את הסנסאי.

מידע שימושי:

 • כאשר מנצחים את הסנסאי, משיגים מסיכת נינג'ה, וגישה למחבוא הנינג'ות (דרך הסלע העתיק בחצר הדוג'ו).
 • במחבוא הנינג'ות ישנו קטלוג מיוחד לחברים בתשלום (ממברים).
 • הדוג'ו הוא אחד החדרים הישנים ביותר בקלאב פינגווין. הוא היה קיים מאז 2005, אבל אז היה אולם ריק. בנובמבר 2008, לאחר נזקים מהסופה של חג ליל כל הקדושים, תקרת הדוג'ו קרסה. בפעם הראשונה בהיסטוריה, פינגווינים היו רשאים לצאת לחצר הדוג'ו- שהייתה מכוסה בשלג. בחצר הופיעה דמות שפילסה דרך בשלג (סנסאי, שבאותו זמן נקרא ??????), והשחקנים היו אמורים לעזור בפילוס השלג. לאחר מספר ימים, נחשפה לגמרי חצר הדוג'ו. שבוע לאחר מכן, הוסיפו את המשחק "קארד ג'יטסו".
 • נינג'ות ממברים יכולים לקנות תליון מיוחד (Amulet), שמאפשר גישה לגרסאות של ממברים של Card- Jitsu.
 • קיימת גרסה מיוחדת לנינג'ות, שנקראת קארד ג'יטסו: אש, שיצאה בנובמבר 2009.
 • קיימת גרסה מיוחדת לנינג'ות, שנקראת קארד ג'יטסו: מים, שיצאה בנובמבר 2010.
 • קיימת גרסה מיוחדת לנינג'ות, שנקראת קארד ג'יטסו: שלג, שיצאה במאי 2013. כשנה וחצי לאחר מועד היציאה המקורי.
 • מסתובבות שמועות שנינג'ות ממברים שישגו את כל אבני היסודות יוכלו להשתתף בטורניר אקסקלוסיבי שנקרא card-jitsu shadow (קארד-ג'יטסו צללים), שמבוסס על האבן השחורה בתליון הנינג'ות הממברים (Amulet) (אף טענה זו אינה אומתה בידי צוות ק"פ, אבל היא נרמזה מהם פעמים רבות.
 • התליון (Amulet) יצא בספטמבר 2009, מעט אחרי הסינר הנפחים השחור (על מנת ליצור אותו).
 • קטלוג הנינג'ות מעודכן בממוצע פעם בשנה.
 • ככל שמשחקים בנינג'ות יותר ככה מקבלים יותר פריטים שלהם.

הסוכנות החשאית[עריכת קוד מקור | עריכה]

משרדי הסוכנות החשאית במשחק כיום

בשנת 2005 נוסדה בקלאב פינגווין הסוכנות החשאית, ה-PSA (ראשי תיבות של Penguin Secret Agency), סוכנות הפינגווינים החשאית. במסגרת הסוכנות, פינגווינים יכלו לבצע משימות מיוחדות, שבסופה של כל אחת הסוכן מקבל גביע/פרס שחלקם עבור שירותים סודיים במשימה. נכון לאפריל 2011, היו 11 משימות, מאז אין משימות אך ישנם מבצעים של הסוכנות.

יש מספר סוכנים מוכרים, שבכל משימה מופיעים חלקם. המנהיגה של הסוכנות החשאית (אנט ארטיק) מופיעה במעט משימות.
על מנת להתקבל לסוכנות, על פינגווין להיות לפחות בן 30 יום, לאחר מכן הוא מקבל מכתב שקורא לו לבוא למתקן הטלפון ושם הוא עובר מבחן מעשי. ובזמן ה-PSA היה צריך לעבור שאלון.

באפריל 2010, התפוצצה פצצת פופקורן במפקדה של הסוכנים החשאיים (HQ), ובעקבות כך המפקדה נהרסה. בעקבות הפיצוץ, נחשפה ה-PSA ולא הייתה סודית יותר, אך לאחר מכן הגיעה ה-EPF(ראשי תיבות של Elite Penguin Force).

כיום שחקנים יכולים לשחק במשחק מיוחד של הסוכנות החשאית, ה- System Defender בו יש להרוס ווירוסים לפני שיגיעו למחשבים של הסוכנות. אפשרות נוספת- ה-Field Ops משחק שהיה משתנה כל שבוע בו הסוכנים צריכים לאתר מתקני אויב ולנטרל אותם, לאחר התפוצצות המפקדה במבצע בלק אאוט נהרס מסך המשימות אך במקומו הגיע מסך אימונים ובו כל המשחקים מהמשימות השבועיות.

ב-1 ביוני 2011 לסוכנים הייתה משימה לנטרל את הדרקונים שגנב הרברט במסיבת ימי הביניים של אותה שנה, בעקבות המשימה נהרסה מעט המפקדה ונוצר לה חור בתקרה. זאת הייתה הפעם הראשונה בה נלחמו נגד הרברט פנים אל פנים.

קצת לפני "מרוץ השלג הגדול" נוסף שלב חדש ל:"מגן המערכת" בשלב הזה מחפשים את הרברט דוב הקוטב ובסופו מוצאים אותו, ה-EPF מפציצה את המקום באוויר קר ומרדימה את הרברט.
ב"מרוץ השלג הגדול" היו צריכים לפלוש למחבוא של הרברט ולנצח אותו אחת ולתמיד. על כל הסוכנים היה לעבור מבוך של קרני לייזר בלתי נראות בו היה צריך למצוא מפתח למחבוא של הרברט, וללכוד אותו במכונת תרדמת החורף. מי שסיים את המשימה בהצלחה קיבל סיכה של מכונת תרדמת החורף, סיכת מפתח וכמה מדליות.
לאחר שנבנתה המכונה, היה ניתן לראות שקלאצי הסרטן (klutzy t. crab) ברח מתוך המכונה אך למרות זאת כל כך הרבה חודשים עברו וקלאצי לא עזר לו לברוח. בסופו של דבר הרברט ברח בזכות שהאי נטה לצד שמאל במסיבת החקר 2012, לאחר מכן חשף הרברט את תוכניתו והחל מבצע בלק אאוט בנובמבר של אותה שנה.

סוכנות ה-EPF לפני התפוצצות מכונת הפופקורן[עריכת קוד מקור | עריכה]

סוכנות ה EPF הייתה קיימת עוד לפני פיצוץ מכונת הפופקורן אבל לא הרבה ידעו עליה.
רק פינגווינים שהיה להם את המשחק EPF: herbert's revenge יכלו להיכנס למפקדה וגם הם קיבלו את טלפון ה-EPF לפני כולם ואת הפאפל המיוחד "העלית פאפל" (ידוע גם בשם פלייר), שהיה ניתן לזמן בעזרת המשרוקית בטלפון הסוכנים.

לאחר התפוצצות הפופקורן נחשה ה-EPF ומאז אינה סודית.

חדר ההדמיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

חדר ההדמיות הוא חדר מיוחד שנבנה על ידי גארי, ובו ניתן לראות את סוכנות ה-PSA בעבר ולבצע את משימותיה. חדר ההדמיות היה קיים מאז בניית סוכנות ה-EPF לראשונה ובו היה ניתן לראות את סוכנות ה-PSA מכל השנים. ב-2005 כחדר חקירות,ב-2008 כחדר מחשבים גדול,וב-2010 מלא בפופקורן והרוס (בעקבות פצצת הפופקורן). בחדר ההדמיות היה ניתן לבצע גם את משימות סוכנות ה-PSA.
לאחר שנהרסה מפקדת ה-EPF במהלך מבצע בלק אאוט, חדר ההדמיות התפוצץ ולא היה ניתן להגיע אליו יותר. במהלך בניית ה-EPF החדשה נחשף כי חדר ההדמיות ישמש כמקום חדש לסוכנות.

מבצעי הסוכנות[עריכת קוד מקור | עריכה]

להלן רשימת המבצעים המרכזיים של הסוכנות: