אופנה במדינות המערב בעשור השני של המאה ה-21

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
תספורת ה"Undercut" הפכה פופולרית בקרב צעירים בעולם המערבי במהלך העשור

האופנה במדינות המערב בעשור השני של המאה ה-21 אופיינה עד כה בקאמבק של מגמות אופנה משנות ה-30 וה-40, בעלייה בפופולריות של אופנת היפסטרים ואופנה חלופית, בשימוש בצבעי הניאון שהיו פופולרים בשנות ה-80 של המאה ה-20, ובשילוב אלמנטים מאופנת הגראנג' של שנות ה-90.

רבים ממגמות האופנה של אמצע העשור הראשון של המאה ה-21 נותרו פופולריים במשך העשור בעולם המערבי, ובמיוחד אופנת האינדי פופ, שמשלבת במידה רבה אלמנטים של גראנג' רוק משנות ה-70, תרבות הנגד של שנות ה-60, ואופנה אלטרנטיבית עכשווית.

כמה מדוגמניות האופנה המובילות בעשור השני של המאה ה-21 כללו בין היתר את ג'יזל בונדשן[1], לארה סטון, אדריאנה לימה, נטשה פולי, אניה רוביק, סוקי ווטרהאוס, ג'יג'י חדיד, קנדל ג'נר, קנדיס סוואנפול, ונואה מילס.

מגמות אופנה נוספות[עריכת קוד מקור | עריכה]

בהשפעת אופנת ההיפסטרים גברים רבים בעולם המערבי גידלו זקנים ארוכים במיוחד

במהלך העשור גברים רבים בעולם המערבי, בהשפעת אופנת ההיפסטרים, גידלו זקנים ארוכים במיוחד - טרנד אשר היה פופולרי לאורך כל העשור[2][3].

תסרוקות בעשור השני של המאה ה-21[עריכת קוד מקור | עריכה]

תספורת ה-Undercut הפכה פופולרית בשנת 2013 בהשראת הראפר מאקלמור ונשארה פופולרית במשך יתר העשור.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

  1. ^ "Highest-Paid Models 2017: Kendall Jenner Takes Crown From Gisele With $22M Year". Forbes.com. בדיקה אחרונה ב-16 במרץ 2019. 
  2. ^ "Careless whiskers: Why beards are back in fashion - The Scotsman". M.scotsman.com. בדיקה אחרונה ב-16 במרץ 2019. 
  3. ^ "Fear not the hipster beard – for it too shall pass | Rob Brooks | Opinion". theguardian.com. בדיקה אחרונה ב-16 במרץ 2019.