אי-שרדות באי פקיטיו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
אי-שרדות - באי פקיטיו
TDPIlogo.png
סוגה אנימציה, קומדיה, דרמה
בימוי אפי בן ישראל
זוכים שון
ארץ מקור קנדה
מספר עונות 1
מספר פרקים 13
סדרת המשך אי שרדות המירוץ
שידור
רשת שידור קרטון נטוורק (ארצות הברית)
Teletoon (קנדה)
רשת שידור בישראל ערוץ הילדים (ישראל)
תקופת שידור מקורית 7 ביולי 201418 ביולי 2014

אי-שרדות - באי פקיטיו היא סדרת אנימציה קנדית/אמריקאית המהווה המשך לסדרות אי-שרדות, אי-שרדות אקשן, אי-שרדות מסביב לעולם, אי-שרדות הנקמה של האי ו-אי-שרדות אולסטארס. הסדרה מתרחשת העונה באי חדש הנקרא "פקיטיו", וישנם 14 מתחרים חדשים.

עלילה[עריכת קוד מקור | עריכה]

בעונה הקודמת, אי-שרדות אולסטארס, בפרק הסיום, האי וואוואנקוואה טבע בים מכיוון שבשביל משימת הגמר, שף השתמש במכונת סידוק, אך הוא לא ידע שהאי הזה קטן מדי והטביע אותו. העונה הזאת מתקיימת באי חדש לגמרי שנקרא פקיטיו הנמצא במערב קנדה. במהלך העונה מתגלה שהאי מלאכותי לגמרי. התוכנית מלווה את התחרות של 14 בני נוער במחנה פקיטיו. הנערים צריכים להשתתף בתחרויות שונות בקבוצות (מו-סקוואק וגיי-נו-סיי-וואק) לאחר מכן הקבוצה שמפסידה מדיחה אחד מחבריה והמודח נורה מתוך תותח הבושה מצוק. לבסוף המתחרה שנשאר אחרון זוכה ב-1,000,000 דולר.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

מנחים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • כריס מקליין (גיא רושניאק/כריסטיאן פוטנזה) - מנחה התוכנית, אוהב להתעלל במתמודדים. טופר גילה שכריס לא בן 30, אלא הרבה יותר.
 • שף האצ'ט (צביקה פורמן/קלה בנט)- העוזר של כריס וגם טבח המחנה, מבשל למתחרים אוכל דוחה שכדאי לא לאכול.

המתחרים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המתמודד/ת קבוצה חילוף איחוד סיים
בירדו מו-סקוואק מודח 1
לאונרד מו-סקוואק מודח 2
איימי

חזרה בפרק 5

גיי-נו-סיי-וואק מודחת 3
רודני גיי-נו-סיי-וואק מודח 4
איימי מודחת 5
סאמי "סיימי" גיי-נו-סיי-וואק מודחת 6
אלה מו-סקוואק מודחת 7
טופר גיי-נו-סיי-וואק גיי-נו-סיי-וואק מודח 8
דייב מו-סקוואק מו-סקוואק איחוד מודח 9

מודח 1 באיחוד

סקרלט גיי-נו-סיי-וואק גיי-נו-סיי-וואק מודחת 10

מודחת 2 באיחוד הודחה עם מקס

בהדחה כפולה

מקס גיי-נו-סיי-וואק מו-סקוואק מודח 11

מודח 3 באיחוד הודח עם סקרלט

בהדחה כפולה

יסמין גיי-נו-סיי-וואק גיי-נו-סיי-וואק מודחת 12

מודחת 4 באיחוד

שוגר מו-סקוואק מו-סקוואק מודחת 13

מודחת 5 באיחוד

סקאי מו-סקוואק גיי-נו-סיי-וואק מקום שני בגמר
שון מו-סקוואק מו-סקוואק ניצח בגמר
 • בירדו (גיא רושיניאק/קלה בנט) - זכר, אמן אפקטים קוליים. ״הבחור המסתורי״. הודח בעקבות כך שלא עזר לקבוצה כמעט בכלל באתגר הראשון ועצבן את דייב (לבנות בקתה). (המודח הראשון). באודישן שלו הוא עושה ראפ ואפקטים קוליים.
 • לאונרד (צביקה פורמן/קלה בנט) - זכר, לובש תחפושת של קוסם, המעצבן בקלות אנשים ובמיוחד את דייב. מאמין שהוא קוסם ומנסה כל מיני קסמים שלא עובדים. הודח בעקבות קסם שלא עבד לו. באודישן שלו מתברר שהוא רוכב על חד אופן ושהגלימה שלו עשויה מנייר. (המודח השני).
 • איימי (לורן סביר/ברין מק'אולי) - נקבה, התאומה של סיימי. התאומה הרעה, שמנצלת את אחותה ולוקחת קרדיט על דברים שסיימי עשתה. מעודדת. אחת מהנערות שרודני מתאהב בהן (פעמיים הוא התאהב בה). חזרה למשחק בפרק החמישי והודחה בהדחה כפולה. בפעם הראשונה הודחה כי לסיימי היה נמאס שהיא מתנהגת אליה כמו שהיא מתנהגת אליה ולכן נתנה לה לאכול תפוח מורעל והתחזתה אליה. חזרה בפרק חמש לאחר שהתחזתה למפלצת והודחה ביחד עם סיימי. באודישן שלה היא אמרה שסיימי פתטית ושהיא תנצח אותה. גדולה מאחותה סיימי בשבע-עשרה דקות. (המודחת השלישית והחמישית).
 • רודני (איתי מרקסון/איאן רוניגן) - זכר, נער חווה. בחור רגיש המתאהב בכל פעם מחדש במשהי אחרת (בפרק הראשון והשלישי ביסמין, בפרק השני באיימי ובפרק הרביעי בסקרלט). הודח כי לא הצליח לפתוח את השק שישחרר את הקבוצה שלו מהקולרים החשמליים ובעקבות כך שלא יכל לענות אמת על השאלות שכריס שאל אותו. (המודח הרביעי).
 • סאמי "סיימי" (עדן גמליאל/ברין מק'אולי) - נקבה, התאומה של אמי. התאומה הטובה הפוחדת לעמוד מול אחותה. מעודדת. גרמה להדחתה של אחותה (איימי) בכך שהיא התחזתה אליה (היא נתנה לה לאכול תפוח מורעל שגרם לה לקושי בדיבור והיא קראה לה סיימי כדי שיחשבו שהיא איימי ואיימי האמיתית היא סיימי). שמה אוכמנייה בתור נקודת חן מזויפת כדי שיחשבו שהיא איימי. הודחה בהדחה כפולה עם איימי בפרק החמישי. השם האמיתי שלה הוא "סאמי", אבל כולם קוראים לה "סיימי" כי היא פחות טובה מאחותה איימי. היחידה מהקאסט השלישי שנראה בפיג'מה שלה. (המודחת השישית).
 • אלה (מונה מור/סאנדיי מיוז) - נקבה, (פרודיה על הנסיכות של דיסני) אוהבת חיות ולשיר. מאוהבת בדייב. המראה שלה מבוסס על המראה של שלגייה בעוד התלבושת שלה מבוססת על התלבושת של אורורה ושל סינדרלה. היא מציינת שהעונה האהובה עליה של "אי שרדות" היא "אי-שרדות מסביב לעולם" בגלל כל השירים שהיו שם. היא הודחה כי היא שרה אף על פי שכריס אסר עליה לשיר והיא שרה במהלך ההדחה שלה. (המודחת השביעית).
 • טופר (יהונתן מגון/כריסטופר ג'אקוט) - זכר, מעריץ של כריס מקליין. הוא מכנה את עצמו "כריס 2.0" ומציין שכולם קוראים לו כריס הצעיר. יש לו חתול בשם שף. שנוא על ידי כל שאר המתמודדים. נכון לפרק 6, היחיד שיודע את גילו האמיתי של כריס (גילה את זה אחרי שגנב את הטלפון של כריס והתחזה למישהו כדי לנסות להפוך למנחה של התוכנית). אכפת לו מאוד מהמראה שלו ומהשיער שלו. הודח בעקבות תרגיל של כריס שהתחזה למפיק של הסדרה וגרם לו לצרוח "כן!", דבר שגרם למפולת שלגים לפול על הקבוצה שלו ובכך להפסד שלה. הוא חשב שהוא הולך להיות המנחה של הסדרה, אבל התברר שבסופו של דבר כריס ארגן את זה כדי שהוא יעוף. (המודח השמיני).
 • "דיוויד" דייב (דור סרוגו/דניאל דה-סאנטו) - זכר, החכם, הציני והאדיש. פוחד מחיידקים ומלכלוך ומאוד היגייני. מתאהב במהלך העונה בסקאי אך בגמר שנא אותה. מתברר שהוא אלרגי לדבורים, חלב, בוטנים, אבקת גירוד ועוד המון דברים אחרים. נשק עטלף בפרק 7 . הודח כי הדיח את עצמו כדי שסקאי תישאר. שערו נשר בגמר בגלל חתול-רובוט. נחטף על ידי סקובה-דב בפרק האחרון ולא ידוע מה קרה לו. (המודח התשיעי).
 • סקרלט (ספיר דרמון/קריסטי פריידיי) - נקבה, חכמה ומרושעת שעד הפרק העשירי העמידה פנים שהיא חכמה ושקטה. אחת מהנערות שרודני מתאהב בהן (התאהב בה פעם אחת). היא עזרה למקס עם ההמצאות המרושעות שלו אבל ניסתה לגרום להדחתו בפרק השישי. מקס קורא לה "עוזרת עלובה". היה פרק על שמה: "קדחת סקרלט" שבו גילו שהיא מרושעת. היא היחידה שגילתה שהאי רובוטי לפני פרק 10 וניסתה להשתלט על האי ולהרוג את כולם אם כריס לא יביא לה את מיליון הדולרים. בהדחה שלה כריס אמר שהיא מודחת יותר מכל מי שאי פעם הודח וזרק עליה מרשמלו. היא ויסמין היחידות שידעו שסיימי ואמי התחלפו. (המודחת העשירית, הודחה עם מקס).
 • מקס (סער בדישי/ברוס דו) - זכר, נבל-על המתגאה בהיותו רע אך לא כל כך טוב בלהיות נבל-על. כמעט הודח בפרק השישי אבל ניצל בגלל ההדחה של אלה (שהודחה כי היא שרה). הודח כי לכריס נמאס מרוע (המודח האחד-עשר, הודח עם סקרלט).
 • יסמין (מייה קדוש/קייטי ברג'ין) - נקבה, נערה אוסטרלית הרפתקנית. יודעת להתמצא בטבע. מתאהבת במהלך העונה בשון, היא ושון הופכים לזוג בגמר. אחת מהנערות שרודני מתאהב בהן (התאהב בה פעמיים) היא וסקרלט היחידות שידעו שסיימי ואיימי התחלפו הודחה בגלל תרגיל של שוגר שהפילה עליה עץ. חזרה בגמר לעזור לשון וחלקה עם שון את הכסף. (המודחת השנים עשר).
 • שוגר (טליה ברקאי/רושל ווילסון) - נקבה, אישה שמנמנה המעבירה ביקורת על כל דבר. היא גרה בחווה ויש לה מבטא דרומי. השתתפה בפרסומת למסעדה לפני הסדרה. שונאת את אלה, הודחה בגלל ריקוד נוראי. העריצה את לאונרד וצחקה ממקס. אלה הודחה באשמתה. אוכלת כמעט כל דבר כגון טרנטולה, חשופית זוהרת, ביצה רקובה ועוד. (המודחת השלושה-עשר).
 • סקאי (שחר קדוש/שרה פודמסקי) - נקבה, מתעמלת אתלטית. מתאהבת במהלך העונה בדייב, אף על פי שהיה לה חבר העונה לשם קית' בטרם תחילת העונה. הייתה ספורטאית אולימפית ויודעת לדבר את שפת הקרי. (זכתה במקום שני בגמר).
 • שון (ברק ברויטמן/זאקרי בנט) - זכר, אובססיבי לגבי אפוקליפסת זומבים (וחושב שזומבים קיימים במציאות). מתאהב במהלך העונה ביסמין. מסופר שהוא עבד במאפייה בתור מקשט עוגות לפני הסדרה ובגלל זה כישורי ההסוואה שלו טובים. הוא ויסמין הופכים לזוג בגמר וחלק איתה את הכסף. (זכה במקום הראשון בגמר ובמיליון הדולר).

קבוצות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • קבוצת פימהוטוגו גיי-נו-סיי-וואק (הסלמון המרחף): יסמין, סיימי, אמי, טופר, סקרלט, רודני ומקס (הוא וסקאי התחלפו בקבוצות בפרק 7).
 • קבוצת ווהניטאה מו-סקוואק (הדובים המבולבלים): בירדו, דייב, שוגר, שון, לאונרד, אלה וסקאי (היא ומקס התחלפו בקבוצות בפרק 7).