ארץ נהדרת - דמויות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ארץ נהדרת היא תוכנית בידור סאטירית ישראלית, שמשודרת במסגרת שידורי קשת מאז נובמבר 2003. התוכנית כוללת התייחסויות סאטיריות והומוריסטיות לאירועי השבוע החולף בעיקר באמצעות חיקויים, מערכונים, בדיחות וחידודים על כותרות השבוע.

דמויות בולטות בתוכנית[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • "לובה הקופאית" (עונה 1) – פינה המתמקדת בלובה (בגילומו של טל פרידמן), עולה חדשה מרוסיה, העובדת כקופאית נרגזת בסופר. דמותה הפכה למזוהה מאוד עם ארץ נהדרת, ושבה להופעות אורח בעונה השנייה, ולמערכון מיוחד בעונה השבע עשרה, במסגרת פרק שעסק במשבר הקורונה (פרק שבמסגרתו חזרו עוד מספר דמויות ישנות).
  דמותה של לובה כקופאית בסופרמרקט, מגולמת בידי טל פרידמן
 • "אודי בן דוד פדרבוש" (עונה 1–3) - הלחמה של אלון בן דוד, אודי סגל ואורלי וילנאי-פדרבוש. כתב מדיני של צוות התוכנית, שמגיע לכל מהדורה ללא כותרת או כתבה. בעונה השלישית החל תהליך התקרבות לדת ובהדרגה הופיע פחות בתוכנית. לא נאמר מדוע עזב את התוכנית בין העונה השלישית לרביעית, אך נרמז כי טייל מחוץ לישראל. הופיע פעמיים נוספות בעונה הרביעית, בפרק הראשון והאחרון.
 • "תת-אלוף מרכבה פלדמן" (עונה 1) - תת-אלוף בצה"ל, נהגה להאשים את קיציס שהוא נגד צה"ל, קראה לבנה "חיר". דמותה מבוססת על מירי רגב כדוברת צה"ל.
 • "חלי גונזלס" (בפרקים הראשונים "שלי יחימוביץ'") (עונה 1–2, בפרקים הראשונים בעונה 3) - פרודיה על העיתונאית שלי יחימוביץ' (בגילומו של טל פרידמן), שבאותה תקופה עבדה בחדשות ערוץ 2. בפרקים הראשונים נקראה בשמה המקורי, אולם לאחר כמה תוכניות, בעקבות קשרה הרומנטי (של הדמות בלבד) עם רודריגו גונזלס, שינתה את שמה לחלי גונזלס. השם נשאר גם לאחר שהקו המרכזי של התוכנית הפך לפחות עלילתי, וכאשר דמותו של רודריגו לא חודשה. במהלך העונה השלישית הפכה יחימוביץ' המקורית לפוליטיקאית, ולפיכך גם דמותה הפסיקה להופיע בתוכנית, וכל הופעה בפרקים שבאו אחרי כן הייתה כאורחת ולא כחברת פאנל. דמותה שבה להופעות אורח מספר פעמים בהמשך העונה השלישית, הופעה אחת בעונה הרביעית, ולמספר רב יחסית של הופעות אורח בעונות 9–10, כאשר יחימוביץ' הובילה את מפלגת העבודה.
 • "ליאורה מוטרו" ( עונות 1–4) - בחורה שמאוכזבת תמידית. נוהגת תמיד לומר "פייר, אני מה זה מאוכזבת!" ותוך כדי היא מתארת את ציפיותיה.
 • "סבאח ולטיף" (עונה 1, 7-8, 19) - זוג בדואים שמנהלים חושה בסיני. מגולמים על ידי אלי פיניש ומריאנו אידלמן. בעונה 19 יניב ביטון החליף את אלי.
 • "פאר לי נשיאל" (עונה 1 וכמה פרקים בעונה 2) - כתבת חדשות (עלמה זק) שדיווחה על כל כתבות השטח בעונה הראשונה.
 • "להקת תשע" (עונה 1) – פרודיה על "להקת שבע", שהורכבה מרוב חברי הקאסט של התוכנית.
 • "שוקי ודורית" (עונות 2–3 ותחילת עונה 4) - בני זוג (דב נבון ועלמה זק - בעונה הראשונה הופיעו כמה פעמים, כשאורנה בנאי מגלמת את האישה) כשהבעל היה מתלונן תמידי ותמיד היה נוהג לעשות שטויות, על מנת לא לצאת פראייר. בעונה הרביעית הופיע הבן של הזוג, דין.
 • "מרגול" (עונה 1–4) - דמותה של הזמרת מרגלית צנעני (בגילומו של מריאנו אידלמן). מטפלת בקשיחות בבעלי חנויות מתנשאים שלא מוכרים דברים בסיסיים (משקאות קפה יומיומיים, סוגי לחם פשוטים ועוד). בחלק מהתוכניות הייתה אורחת בפאנל. באחד מהמערכונים של החמודים בעונה השישית, התארחה צנעני עצמה, שהתנהגה כדמותה בתוכנית. דמותה שבה מספר פעמים לתוכנית.
 • מאיה בומבילה (עונה 2–3) - פרודיה על דמותה של מאיה בוסקילה (בגילומה של עלמה זק), שלוותה בעונות הראשונות בזוג רקדנים בשם "אקטיבי" ו"פסיבי" (אלי פיניש ומריאנו אידלמן). חזרה להתארח בעונה הרביעית כמה פעמים, פעם נוספת בעונה החמישית, ופעמיים בעונה ה-16.
 • "אומלטה" (עונה 2) – פרודיה על תוכנית האירוח "אודטה" בהנחייתה של אודטה שוורץ (בגילומו של טל פרידמן). בין אורחי הפינה: עברי לידר, אחמד טיבי וזהבה בן. שבה למערכון אחד בעונה השלישית. עם כניסתה של אודטה לתוכנית הריאליטי 2025 הדמות שבה למערכון אחד בעונה השלישית ובעונה ה-16.
 • "דרורית" (עונה 2–3) - דמות של פקידה (טל פרידמן), שבכל פעם במסגרת מקצוע אחר מציעה ללקוחותיה מבצעים לא הגיוניים. נוהגת לצעוק על חברתה ברוריה, ולהאשים אותה בכך שנגעה בדבריה.
 • "ההודים'" (עונות 3, 5) - פינה שבה מוצג מלון, שאותו מנהלים זוג הודים שלווים (אלי פיניש ומריאנו אידלמן), כאשר כל הלקוחות הישראלים שבאים למלון נתקלים בקשיי שפה ומתעמתים איתם.
 • "הצרפתים" (עונה 4) - משפחה צרפתית (טל פרידמן בתור ז'רום אבי המשפחה, אורנה בנאי בתור לטיסיה אשתו ומריאנו אידלמן בתור דוד בנם) שמגיבה באופטימיות מגוחכת ובאור חיובי לכול המתרחש סביבם.
 • "הפילוסים" (עונות 4, 6) - סדרת מערכונים המספרת את סיפורה של משפחת פילוס הישראלית (אסי כהן בתפקידו הראשון בארץ נהדרת, אורנה בנאי ומריאנו אידלמן), המייצגת את סטריאוטיפ הישראלי המכוער. בני המשפחה מוצגים כצרי אופקים, חומרניים, מזלזלים בחוקים ובסמכות ונהנים "לסדר" את סביבתם. בעונה השישית שונה קלות מבנה פינתם, והוצגה מזווית מעט יותר אישית. הופיעו בשני מערכונים נוספים בעונה החמישית, ובשני מערכונים גם בסוף העונה השלישית.
 • "בן עפרוני" (עונה 5) – כתב מזמר (אלי פיניש) המדווח בשירה על אירועים שגרתיים המקבלים תפנית מפתיעה.
 • "און פרלין" (עונה 5–6) - יועץ התקשורת של ראש הממשלה (יובל סמו), נרמז כי הוא בעל נטיות הומוסקסואליות. בעונה השישית הופך ליועץ התקשורת של הנשיא אובמה. הופיע מספר פעמים נוספות בעונה השביעית.
 • "השותפים" (עונה 5) – פינה המספרת את סיפורם של שלושה צעירים, השוכרים דירת חדר קטנה בתל אביב: נטע-לי (עלמה זק), קובי "קיפוד" (מריאנו אידלמן) ודביר "דובה" (טל פרידמן). בנוסף לדיירים מופיע אפי (אסי כהן) – בעל הדירה המבוגר. הקטעים צולמו בשיטה חדשנית, הכוללת במקום מספר מצלמות שונות המצלמות את ההתרחשות מזוויות שונות, מצלמה אחת שזזה ממקום למקום, שצילמה את הסט הקטן ביותר שנעשה בו שימוש בישראל, בשטח של מטרים רבועים ספורים. דמותו של אפי הופיעה עוד מספר פעמים בעונות נוספות.
מריאנו אידלמן בתפקיד בנימין נתניהו
אולפן ארץ נהדרת בעונה השישית
 • "המקפלות" (עונה 7) – שתי עובדות בחנות בגדים בקניון (שני כהן ועלמה זק) שנוהגות להעליב קונים ולהתייחס בקנאות לסדר הבגדים בחנות. במרכז המערכון עומדת כוראוגרפיית קיפול בגדים לשיר "Tik Tok" של הזמרת קאשה.
 • "רחל ויוקנת" (עונות 8, 10) – פינה שבה דוברת מועצת יש"ע הפיקטיבית (בגילומו של טל פרידמן) מזמינה את הצופים לבקר בהתנחלות "עשהאל", ובתוך כך שרה שירים מאולתרים ללחנים של להיטי פופ מוכרים, ומפגינה רגשות אהבה כלפי הנגנית שלה, יוקנת (עלמה זק). מבטאת את שמה "רחווול". הופיעו עוד פעמיים בעונה 9. בעונה העשירית הופיעה ללא יוקנת. כמו כן דמותה של רחל הופיעה בגרסה שונה מעט בעונה ה-16 של התכנית, כאשתו של השר רפי פרץ.
 • "קשת ליבליך" (עונה 8) – ילדה בת שתים עשרה (שני כהן). הנצחה לפרחה הסטריאוטיפית, התובענית, האנוכית והמרוכזת בעצמה.
 • "הפרלמנט של שאולי" (עונה 8 כאשר דמויות מהפינה קיבלו פינות בעונות שונות) - פינה שבה הוצגה חבורה של גברים בגיל העמידה שיושבים באופן שגרתי בבית־קפה ומשוחחים. בני החבורה הם שאולי (אסי כהן), מובטל חסר מעש וחסר נימוס. דמותו הופיעה כבר כדמות קבועה בעונה השביעית של התכנית; קרקו (מאור כהן) - השתקן שבחבורה, עובד בגן החיות כמנקה כלובים ומאכיל חיות. נוהג לחבוש כובע בוקרים ולדבר בקול נמוך מאוד; אבי (יובל סמו) - מובטל מזה שנים, אשר מתנהג בישירות ואף בגסות רוח בניסיונותיו להרוויח כסף; הקטור (מריאנו אידלמן) - רופא ומנהל מחלקה. יליד ארגנטינה, מאופיין כשקט ומנומס. דמותו מבוססת על אביו האמיתי של אידלמן; ואמציה (ערן זרחוביץ') - נהג מונית יליד פולין, אשר מתואר כחנון החבורה. לאחר הצלחת הפינה, היא הפכה לסדרה עצמאית בשם הפרלמנט.
 • "ליהיא האשטג" (עונה 10–11) כתבת הגאדג'טים של התוכנית, שמתעניינת רק באינטרנט וברשתות החברתיות. בפרק הספיישל שנערך בין העונה העשירית לאחת עשרה, הודיעה שהיא אינה מתכננת להמשיך להשתתף בתוכנית, מכיוון שקיבלה הצעה לחבר ספר, אך הצעה זו נפסלה וחזרה לצוות התוכנית. דמותה חזרה להופעה אחת בעונה ה-12.
 • "משפחת דלון" (עונות 10, 15, 17) - זוג צעיר (רועי בר-נתן וליאת הר לב) העובר להתגורר אצל הורי האישה (ירון ברלד ושני כהן) עקב קשיים כלכליים ונאלץ להתמודד עם מורכבות החיים המשותפים. דמותו של אבי המשפחה מבוססת על אביו של ירון ברלד, הנקרא גם הוא יעקב[1].שני ההורים שבו לככב בעונה החמש עשרה והשבע עשרה. בעונה השבע עשרה ההורים שבו בפרק ספיישל הבחירות לצד רועי בר נתן (בדמותו של גדי סוקניק) ובמערכונים בודדים הופיעה גם הבת (למעט המערכון האחרון בו הופיעו כולם), בעונה התשע עשרה שב האב למערכון לצד גאיה באר גורביץ' אמיר שורוש וליאת הר לב (בדמותה של עירית ענבי
 • "אשר בן חורין, נהג מונית" (עונות 11–13, 18,19) - נהג המונית אשר בן חורין (בגילומו של יובל סמו). משוחח עם נוסעיו (שאינם שחקנים בתוכנית) ומביע דעות מופרכות ונטולות תקינות פוליטית. כמו כן, במהלך הנסיעה משוחח הנהג עם אשתו חני ואמה חדווה (את שתיהן מגלמת ליאת הר לב) על נושאים אישיים בדיבורית, ובכך מביך את הנוסעים. פינה זו שודרה גם פעם אחת בתוכנית "תוכנית קיציס". להופיע בתוכנית מספר פעמים רב בכל העונות הבאות של התוכנית, ובעונה ה-16 חזר להגשת הפינה הקבועה במונית, כשבפרקים האחרונים לעונה ששודרו לקראת הבחירות לכנסת העשרים ושתיים הוא הסיע פוליטיקאים כגבי אשכנזי, דודי אמסלם, סתיו שפיר ועמיר פרץ ואורלי לוי-אבקסיס. בעונה ה-18 הוצגו שני ילדיו, באותה עונה המונית אוספת בכל תוכנית אנשים ממקום אחר ברחבי המדינה.
 • "היועצים הפוליטיים" (עונה 12) - תוכנית כביכול תיעודית על שני שותפים בחברת יחסי ציבור, דורון סתיו (ערן זרחוביץ') ומאיר בז'רנו (אסי כהן), שחושפים את עולם היחצ"נות, ומאחורי הקלעים עובדים עם כל המפלגות בו זמנית.
 • "דדי דדון" (עונה 13) - פינה על הזמר דדי דדון (בגילומו של אסי כהן), שהתחיל כזמר של להיט אחד בשם "מתוקה מהחיים". באופן בלתי צפוי, השיר הפרודי זכה בתוך פחות משבוע למיליון צפיות ביוטיוב, ובהמשך השנה זכה במקומות גבוהים במצעדים השנתיים (מקום שני בגלגלצ). הזמר חנן בן ארי אף פרסם שיר מחווה קומי משלו, "סינדרום תותים", במנגינת "מתוקה מהחיים". בעקבות הפופולריות שזכתה לה הדמות, הוציא דדון שני שירים נוספים שזכו גם הם להצלחה: "זכית בי" ו"בא אלייך במטוס". שב להופעה אחת בעונה ה-15 לשיר מיוחד.
 • "אשלי בקשי דקשי" (עונה 13) - בלוגרית אופנה (ליאת הר לב) שמעלה סרטוני איפור ביו טיוב (פרודיה ליוטיוברית אשלי וקסמן בקשי).
 • "אגס קימל" (עונות 14–15) - זמרת צעירה בגיל העשרה (תום יער), המתגוררת עם סבתה (יובל סמו), המשמשת כסוכנת שלה. פרודיה על הזמרות הצעירות העכשוויות נועה קירל, אגם בוחבוט ועדי ביטי. בעונות השש עשרה והשבע עשרה התארחה אגס באולפן, כשבעונה השבע עשרה התגייסה לצה"ל (במקביל לגיוסה המתוקשר של נועה קירל).
 • "הטורטלים" (עונה 15) הפינה מתמקדת במשפחת טורטל העשירה ובעיקר בהורי המשפחה: חי טורטל וספיר טורטל דנטס (אסי כהן ועלמה זק בהתאמה). שבו למספר מערכונים מיוחדים בעונות הבאות.
 • "סופר נני" (עונה 15, 17) פארודיה על סופר נני, מיכל דליות (ערן זרחוביץ') מרבה להתעצבן על משתתפי הפאנל, בדרך כלל כאשר היא מדברת על ילדים.
 • "אלין לין: נסיכה ישראלית" (עונה 15) - פינה שבה מוצגת אלין לין (תום יער), נסיכת הדיסני הישראלית, אשר בעקבות קללה שהוטלה עליה איננה מרוצה מכלום.
 • "דולב שושני" (עונה 16) - פינה שבה פעיל מפלגת הליכוד דולב שושני (שחר חסון) מנסה להשיג תמיכה מהרחוב. בפרק שהיה סמוך לפריימריז בליכוד מתברר שהגיע במקום לא-ריאלי. בהמשך החליט להתמודד על המקום ה-4 במפלגת העבודה ואז להתמודד בבחירות עם מפלגה משלו בשם "פתק".
 • "סתיו ראול" (עונות 16, 17, 19) - ילד בן 14 (גיה באר גורביץ') שמנהל ערוץ יוטיוב, כל סרטון מתחיל במשפט "מה קורה יוטיוב, הכל טיוב?".
 • "לירד ולארד" (עונות 10, 16) - צמד הומוסקסואלים (אלי פיניש ויובל סמו בהתאמה) שמציגים פרודיה על התרבות הגאה בארץ. בעונה השש עשרה הם היו שני פקחים שנשלחו על מנת לוודא שתושבי תל אביב אכן נערכים כראוי לתרבות הגאה מחוץ לישראל לקראת תחרות האירוויזיון 2019. התארחו בתוכנית אחת גם בעונה ה-17 וה18.
 • "סמיון" (עונות 16 ו-19) - פרודיה שבה דמותו של סמיון גרפמן (מגולם בתוכנית על ידי ערן זרחוביץ') נותן ביקורת אישית על חוויותיו האישיות בנושא מסוים.
 • "ליאורה" (עונה 17) - אם (תום יער) שלא אכפת לה מכללי הבריאות החדשים, ונוהגת עמם רגיל ובאופן מוגזם. הופיעה גם בעונות ה-18 וה19.
 • "מנדי הקטן" (עונה 18) - ילד חרדי (גאיה באר גורביץ') שעובד כזמר ומציג את הלהיטים שלו (שקשורים לעולם הדתי כביכול), כשבסיומם יש מין גרסת כיסוי לשיר מוכר. מייצג את הפרת ההנחיות הקורונה של המגזר החרדי. מקור הדמות היא בסרטוני רשת בכיכובם של גאיה עצמה ושל בעלה יוגב יפת שאף התארח באחד מהמערכונים בתפקיד של שוטר.
 • "זופר נני" (עונה 18) - זופר אבדיה (אביו של דני אבדיה) עונה לשאלות לגבי הורות של הורים נואשים בתקופת הקורונה. מסיבה מסוימת, חושב שקיציס הוא אביו של דקל וקנין. הפינה מהווה אזכור לפינת העבר "סופר נני" שגם בה ענו על שאלות מהורים.
 • "משפחת צופר" (עונה 19) - פרודיה על משפחות הרשת בכלל ומשפחת ספיר בפרט. בני המשפחה מורכבים מאבי המשפחה (ערן זרחוביץ'), אם המשפחה (שני כהן), בת המשפחה (גיה באר גורביץ') והבן שלא מתלהב לשתף פעולה עם המשפחה (עלמה קיני). למשפחה יש תחרות תמידית עם משפחת דרטוב (פרודיה על משפחת טרסוב).
 • "ליאור ושלום" (עונה 19) - זוג חברים מנתניה (אלי פיניש ומריאנו אידלמן בהתאמה), אחד מהם חוזר בתשובה וחסיד ברסלב נלהב, שמנהלים ולוג ונותנים שם את הביקורת שלהם כלפי המצב.

רשימת שחקנים וחיקויים[עריכת קוד מקור | עריכה]

השחקן/ית עונות בהן השתתף/ה בקביעות חיקויים שביצע/ה של פוליטיקאים ואנשי ציבור חיקויים שביצע/ה מתחום התקשורת הבידור והתרבות פרודיות על אנשי ציבור וידוענים דמויות פיקטיביות שגילם/ה
איל קיציס מנחה: 1–הווה
משתתף: עונות 8, 13, 17, 19 (אורח)
הנסיך ויליאם גיא זו-ארץ, יהונתן גפן, משה בן בסט
טל פרידמן 1–11,

14-16-17–הווה (אורח)

אריאל שרון, ארקדי גאידמק, אהוד אולמרט, מוחמד אבו טיר, אהוד ברק, יונה יהב, רובי ריבלין, יעקב כץ, משה יעלון, יוסף לפיד,שי אברמסון, יעקב ליצמן, מרינה סולודקין, אברהם הירשזון, יצחק הרצוג, נתן אשל, נפתלי בנט, אריה דרעי, גדעון סער, ג'יבריל רג'וב, גולדה מאיר, יצחק רבין, ולדימיר פוטין, דונלד טראמפ, רון חולדאי, יורם לס, גליה רהב שוש עטרי, אסי דיין, אורי זוהר, רוני דניאל, חיים יבין, פיני גרשון, אבי מלר, מינה צמח, רון קופמן, איל פלד, רני רהב, דן שילון, עמי מנדלמן, אמנון לוי, מנחם הורוביץ, חיים הכט, אלכס מורוזוב, חנה לסלאו, אמנון אברמוביץ', יריב נתי, עזרא קדם, ירון לונדון, סוניה פרס, עודד בן עמי, אבי קושניר, רפי קרסו, עמוס רולידר, אדל, אייל שני, שלמה ארצי, משה דץ, פרידה הכט, משה פרץ, רמי פורטיס,גל זייד, בוריס גלפנד, יצחק קלפטר, כריס דה ברג, דן שכטמן, זאב נחמה, רותי ברודו, אודטה שוורץ, צביקה פיק, רפי רפאלי, קובי סויסה חלי גונזלס (שלי יחימוביץ'), אומלטה (אודטה שוורץ), יאקי יהב (רני רהב) חיזקי מדריך הטיולים, יגאל (סולן להקת אירועים), לובה הקופאית, יאנקו ("הרומנים"), שיפשיפ ("הבלוג של מאי"), דובה ("השותפים"), רוחל בריר-חסד (המתנחלת מעשהאל), צילה דובין (המורה של הפילוסים), ז'רום ("הצרפתים")
מריאנו אידלמן 1–הווה שאול מופז, בנימין נתניהו, עמיר פרץ, קונדוליזה רייס, פנינה רוזנבלום, מועמר קדאפי, יורם מרציאנו, אהוד ברק, יוחנן דנינו, אריה דרעי, ניקולא סרקוזי, איתן כבל, דוד בן-גוריון, איוב קרא, רוני אלשיך, אופיר אקוניס, עלי ח'אמנאי, יוסי כהן, אפי נוה, נינו אבסדזה, עבד אל-פתאח א-סיסי עזאם עזאם, רודריגו גונזלס, קובי אוז, הראל מויאל, יאיר לפיד (בהיותו עיתונאי), אייל ברקוביץ', מיקי זוהר, דייגו מראדונה, מרגלית צנעני, קיקי רוטשטיין, סופר נני, שלומי שבת, מאיר פניגשטיין, זאב רווח, רותי הולצמן, אריאל זילבר, מנחם גולן, עופר טלקר, אלירז שדה, ציפורה אהרון, אייל דסאו, ניב גלבוע, שמעון מזרחי, משה איבגי, פאר טסי, לירון אורפלי (טילטיל), רמי לוי, גברי בנאי, קובי פרץ, וובה לזרוביץ',שלומי ברכה, אוריאל יקותיאל, לירז רוסו (סטטיק), אלאור אזריה, אייל גולן, דורון מור, עומר אדם, אסף אמדורסקי, בינו גבסו (ד"ר שקשוקה), קובי שמעוני (סאבלימינל), גואל רצון, יונתן סגל, אליעד נחום, שמוליק בילו, מיקי בוגנים, משה אשכנזי, חיים כהן, קותי סבג, אסף אשתר, שייע פייגנבוים, אבי טולדנו, ציון קרסנטי, אביב אלוש, אלברו מורטה, טום אביב, איתי לוי, לירן לוי, שי שיאו צ'י (איציק הסיני), חזי דין, דויד ברוזה, עובדיה "ינעל העולם" (עאבד שקרא), בני ברוכים, דור מיכה, אמנון יצחק, מאט לה-בלנק, איתי לוי, אילן פלד, שלום מיכאלשווילי, מורדי אוקנין, אייל שלום, אורי בנאי, סיימון לבייב (נוכל הטינדר), סקאזי לטיף ("סבאח ולטיף"), אברם ("אברם ואברם"), רועי כהן-צדק ("הבלוג של מאי"), סבתא מוסקונה, פילוס גבריאל ("הפילוסים"), קיפוד ("השותפים"), ליטל מעתוק, שיראל ("רדיו מומי"), הקטור ("הפרלמנט"), מדען איראני ("הכור הגרעיני"), פיץ ("הזוג הכי מאוס בעולם"), מני קופל ("העיר זה אני"), אדוארד ("החוף"), דויד ("הצרפתים"), איציק דה לה פרגולה ("הטורטלים"), טלאל ("גרנד רילקס אילת")
אלי פיניש 1–הווה פלאטו שרון, עוזי כהן, משה קצב, גאולה כהן, שמעון פרס, סדאם חוסיין, בנימין בן אליעזר, דני חלוץ, ברק אובמה, אלי ישי, בשאר אל-אסד, עומרי שרון, שלמה בניזרי, יאיר לפיד (בהיותו פוליטיקאי), משה דיין, מחמוד אחמדינז'אד, ג'מאל זחאלקה, משה כחלון, רג'פ טאיפ ארדואן, יחיא סנוואר, מיקי זוהר, דודי אמסלם, דוד לוי, חואן אורלנדו ארננדס, שרון גל, רפי פרץ, קאסם סולימאני, מיקי לוי, מוחמד דף, שלמה קרעי, איתמר בן גביר דודו טופז, צביקה פיק, ג'ובאני רוסו, צדי צרפתי, רפי גינת, אולסי פרי, לירן שטראובר,נתאנל הכהן, פותנה ג'אבר(האח הגדול עונה 2), ישראל קטורזה, בועז שרעבי, דב גילהר, שמעון גרשון, ג. יפית, מושיק עפיה,יובל המבולבל, דידי הררי, אלון גל, ארז דה דרזנר, אביב גפן, מתי כספי, אלי לוזון, ישראל אהרוני, יובל דור, אבי לוזון, שלמה שרף, שייקה לוי, יגאל עמיר, חגי עמיר, אייל גולן, אבי "הטחול" אסולין, חגי פליסיאן, סילבסטר סטאלון, בועז מעודה, אלי אוחנה, דן כנר, עמיר בניון, אייל שחר, מוש בן ארי, יהורם גאון, בני אלבז, ערן זהבי, ציון ברוך, שימי תבורי, ארז ביטון, רון שחר, דודו טסה, בן-אל תבורי, אורי מלמיליאן, משה נוסבאום, פבלו רוזנברג, עודד מנשה, ליאור סושרד, דובר קוסאשווילי, ניר לוי, זוהר ארגוב, שגב משה, אושו, יזהר כהן, רותם כהן, יהודה פוליקר, אורי קומאי (דודו פארוק), אל פצ'ינו, חיים אתגר, קובי מרימי, סרהאט, עידן רייכל, חנן בן ארי, עדי לאון, יעקב זדה-דניאל, שאול מזרחי, נעם קציר (חתונה ממבט ראשון), אסי בוזגלו, שלום אסייג, זופר אבדיה, צחי הלוי, עמנואל "מנו" כהן (חתונה ממבט ראשון), אביהו מדינה מומי ("רדיו מומי") שדרן רדיו המבוסס על אלי כהן ("אליקו") סבאח ("סבאח ולטיף"), אלברט ("אלברט וניסים"), אברם ("אברם ואברם"), אבי מזליקו (תושב שדרות), מיקו מזליקו (תושב אשקלון), מדען איראני ("הכור הגרעיני"), דרור מדסי ("איש הטריאתלון"), כושי ("החוף"), סַלָמָאן ("השתול מאיסטנבול"), ברש ("רצח בריקודי עם")
עלמה זק 1–הווה דליה איציק, הילרי קלינטון,

ציפי לבני[2], זהבה גלאון, אנגלה מרקל, יולי תמיר, מרב מיכאלי, ציפי חוטובלי, סתיו שפיר, אורית סטרוק, יעל גרמן, חנין זועבי, שרה נתניהו, אסתר חיות, מיקי חיימוביץ', עומר ינקלביץ', עידית מטות, שרון אלרעי פרייס, גלי בהרב מיארה

ציפי שביט, יונית לוי, עדי אשכנזי, מיכל אמדורסקי, לואיסנה לופילטו, קרן פלס, ענת וקסמן, סנדרה שדה, אופירה אסייג, מיכל אנסקי, אילנית, אבירמה גולן, מיכל צפיר, יפה ירקוני, בר רפאלי, ריטה, מאיה ישעיהו, לאה לופטין, אביבית בר זוהר ,שירי מימון,עדן הראל ,ענת קם, אחינועם ניני, שולה זקן, קרן מור, ליהיא גרינר, חני נחמיאס, פאולה רוזנברג, רוסלנה רודינה, יונה לייבזון, דנה ויס, שי מיקה יפרח, ירדנה ארזי, עירית לינור, אורנה דנינו, חוה אלברשטיין, עוגן משמש, יעל בר זוהר, נעמי שמר, דנה גרוצקי, רננה רז, קורין גדעון,אחווה סיטבון,נינט טייב, לי אברמוביץ', מאיה בוסקילה, גאולה אבן, אשרת קוטלר, מלאני סי, אנה אהרונוב, גלית בורג ("גילי וגלית"), מדונה, ניקול ראידמן, אורית שחף, שירי קופפרברג, מרים בנימיני, יהודית רביץ, דובי אמירה (חתונה ממבט ראשון), לי נעים, אורנה פיטוסי, יבגניה דודינה, אורלי וילנאי פדרבוש, איריס אלוביץ', ג'ניפר אניסטון,עפרה חזה, ניצן שיק (חתונה ממבט ראשון), תחיה הורוביץ,אילנית אדלר, מירי נבו, ריטה גולדשטיין, דנה ברגר, אלה אייבינדר, לאורה ריבלין, עפרה שטראוס מאיה בומבילה (מאיה בוסקילה), דריה פלג (שילוב של קרן פלס, איה כורם ומירי מסיקה) פאר לי נשיאל (כתבת חדשות שהופיעה בעונה הראשונה), ליאורה מוטורו (תושבת שתמיד מתלוננת), מאי ("הבלוג של מאי"), נטע-לי ("השותפים"), ג'ני ("המקפלות"), יוקנת ("רחל ויוקנת"), חיותה ("הפילוסים"), דורית (אשתו של שוקי), אימוש ("בת המצווש של קשת ליבליך"), מירב קופל ("העיר זה אני"), ספיר טורטל דנטס ("מושב חופנים"), אישה גדול ("השתול מאיסטנבול"), אלינה ("גרנד רילקס אילת"), קצי ("רצח בריקודי עם")
אורנה בנאי 1–6, 11 (אורחת) רוחמה אברהם, אחמד יאסין, לימור לבנת, ציפי לבני, מירי רגב, ענבל גבריאלי, הילרי קלינטון, עליזה אולמרט ג'ודי שלום ניר מוזס, צופית גרנט, עירית ענבי, אורנה דץ, עינת שרוף, רונית אלקבץ, שירה מנור, ריימונד אבקסיס, רינה מצליח, אילנה דיין, גלי עטרי, דפנה דקל, שרי אריסון, ירדנה ארזי, זהבה בן, שחר פאר, אורלי זילברשץ, שלומית אהרון סיגל עזריאלי (ענבל גבריאלי), מרכבה פלדמן (מירי רגב, כדוברת צה"ל), כריסטיאנה הוכמן (טטיאנה הופמן) מוריה סרק (מתנחלת מחברון), דקלה הרשקוביץ ("הפילוסים"), לטיסיה ("הצרפתים")
דב נבון 1–4 רפי איתן מוטי ארואסטי, גילה קצב אודי בן דוד-פדרבוש (שילוב של אודי סגל, אלון בן דוד ואורלי וילנאי-פדרבוש) שוקי (ישראלי שלא רוצה לצאת פראייר)
אסי כהן 3 (אורח), 4–8, 12–15, 16–הווה (אורח) גבי אשכנזי, אביגדור ליברמן, ראלב מג'אדלה, עמר בר-לב, גלעד ארדן, יאיר גולן, אראל מרגלית, יונה מצגר, שלמה מור-יוסף, רחבעם זאבי, איוב קרא, אפי נוה, אביב כוכבי אבי נמני, גיא זהר, דוד דביר, יהודה לוי, אורי גלר, ג'קו אייזנברג, יהונתן גפן, אלון מזרחי, עמוס עוז, דויד ברוזה, אברי גלעד, אריק איינשטיין, דן מנו, מוחמד בכרי, גיא גיאור, אבשלום קור, טל ברודי, עמית סגל, רן שריג, יוסי גיספן, מתי כספי, אסי עזר, מוקי, ליאון רוזנברג, דור רפאלי, אסף גרניט, בועז ביסמוט, קאר שולץ, טל כוכבא, צביקה יחזקאלי, מיכאל אלוני יואב בן-חור (יורם בינור) עדי ("הבלוג של מאי"), אפי מִידַבֵּר ("השותפים"), שימי הרשקוביץ ("הפילוסים"), שאולי ("הפרלמנט", "שאולי ואירנה נגד מערכת הבריאות"), קאי ("בת המצווש של קשת ליבליך"), ששי המנהל ("בית הספר של ליטל מעתוק"), דבורה ("הקניון"), בז'ה ("היועצים"), אדי קופל ("העיר זה אני"), ג'ייקוב (קובי) ("צמד PUK"), דדי דדון ("דדי דדון"), חי טורטל ("מושב חופנים"), טלקר ("המשטרה לשירותך")
יובל סמו 4 (אורח), 5–הווה יצחק הרצוג, חסן נסראללה, דניאל פרידמן, מני מזוז, אורי אורבך, המלכה אליזבת, מירי רגב, יאיר שמיר, מחמוד עבאס, מנחם בגין, זוהיר בהלול, איימן עודה, יצחק שמיר, מוחמד ג'וואד זריף, בצלאל סמוטריץ',שלדון אדלסון, יואב גלנט, בני בגין, יוסי ביילין, מרואן ברגותי, גדי איזנקוט, אבי גבאי, אבנר נתניהו, אלי מרום, ארי הרו, יולי אדלשטיין, חסן רוחאני, רון קובי, משה בר סימן טוב, זאב אלקין, יוסי כהן, אריה אבני, קובי שבתאי, וולודימיר זלנסקי אהוד יערי, מוש בן ארי, אלי טביב, פרנץ קפקא, אפרים שמיר, יורם ארבל, יוחנן דנינו, אקי אבני, טיריון לאניסטר (משחקי הכס), אלאור אזריה, אייל קרים, דוד דאור, שמעון ריקלין, עומרי קרונלנד, אלכס גלעדי, שגיא ברייטנר, יוסי כהן, זבולון מושיאשווילי, יוסף קלנר, התוכי של בזק, שמעון פרנס, אלי סדן, רות סירקיס, גדעון לוי, ראובן גבירץ, סלבה ברזילאי, ירון לונדון, עידן מור (גדי וילצ'רסקי), רוני מאנה, מינה צמח, גילי נתנאל ("גילי וגלית"), הטארי, ארתור ריד ("ארתור"), חיליק מגנוס, דודו זר, מני ממטרה, בריו חקשור, אורי רוסו, יאיוי קוסמה, רמי לוי, רומן אברמוביץ' יונה שמיר - בן דמותו של יצחק שמיר המוצג כדודן רחוק און פרלין (יועץ התקשורת של אהוד אולמרט), תמיר ("הבלוג של מאי"), גבי סופר (המוכר ה"נודניק" המנסה למכור לאנשים מוצרים), נציג שירות ההסברה הישראלי ("תותח בהסברה"), אבי פרטוש ("הפרלמנט", "הפתרון"), דודו ("תגלית"), "הישראלי היפה", השף משה משה, אשר בן חורין (נהג מונית), אבי ברגר ("הקרב על התמ"א"), יצחק קרסנטי, מני מלמן ("אמאל'ה אירופה"), שמואל בלנגה ("בלנגה טורס"), צחי קדם, סבתא עדנה ("אגס קימל"), ליאור בן עמי ("הטורטלים"), ליעוז ("גרנד רילקס אילת"), שמואל ("שמונים 24"), הרב לייזר ("הישראלי היפה הגרסה הדתית")
מאור כהן 5–8, 14–15, 17 (אורח) ג'ורג' ווקר בוש, יצחק רבין, בני גנץ יעל דקלבאום, מוסקו אלקלעי, אלון בן דוד, מודי בר-און, אריק איינשטיין, שלום חנוך, בוב דילן, זוהר ארגוב, יובל בנאי, רוד סטיוארט, אל פצ'ינו, אדם, לאונרד כהן ח"כ גלעד טרחן (מבוסס על גלעד ארדן ועל סטנלי איפקיס, הדמות הראשית בסרט "המסכה" בגילומו של ג'ים קארי) קרקו ("הפרלמנט")
שני כהן 7–הווה סופה לנדבר, דורית ביניש, אנסטסיה מיכאלי, ציפי לבני, לימור לבנת, חנין זועבי, גולדה מאיר, גילה גמליאל, מלניה טראמפ, מירב לפידות, יפה דרעי, נאוה בוקר, אורלי לוי-אבקסיס, מאיה הלר, שולי מועלם-רפאלי, מייגן מרקל, היבה יזבק, מאיה ורטהיימר, יפעת שאשא-ביטון, אבתיסאם מראענה, מאי גולן, עידית סילמן, אתי כרייף אלין לוי, שרה לוין, אורנה דץ, מירי מסיקה, יעל פוליאקוב, אופירה אסייג, מירי בוהדנה, רבקה זהר, לירון ויצמן, דנה ספקטור, קרין מגריזו, שרית חדד, ריקי גל, דנה רון, אחינועם ניני, ענבל אור, צופית גרנט, סנדרה רינגלר, רינה מצליח, לוסי אהריש, ליטל שוורץ, שיר אלמליח, הודא נקאש, רונית אלקבץ, רינת גבאי, גל גדות, קרין גורן, איילה חסון, אלונה ברקת, בן-אל תבורי, שני גולדשטיין, עדן בן זקן, רוסלנה רודינה, שושנה דמארי, שירי מימון, מיכל צפיר, סיון רהב מאיר, עדן הראל, דיקלה, מיכל ויצמן (מיכל הקטנה), דנה אינטרנשיונל, אלני פוריירה, גלית גיאת, מוזנא בשארה, עפרה חזה, דורין אטיאס, מגי אזרזר, רותם שפי (שפיטה), אורטל עמר, מלאני בי, קרן מרציאנו, גילה אדרעי, לוסי איוב, קייט מילר-היידקי, נעמה קסרי, דניאל גרינברג, ונסה וידל, אילנית לוי, נעמה יששכר, מורן אטיאס, רונה לי שמעון, חיה הלפרין, הגר משה (חתונה ממבט ראשון), אירית רחמים, מעיין אדם, חלי ממן, לורין מיכאלי (המתחזים), מעיין פרתי, נורית גלרון, שרית פולק, רותם ישראל, נרקיס, ליסה קודרו, אלונה סער, אילנה דיין, נטלי אוקנין, זהבה בן, ליאור הכט שגיא, לינוי אשרם, שרון חזיז, אפרת לכטר, נטלי דדון, שי-לי שינדלר סיגל בור המבוססת על ענבל אור, רלי שומן המבוססת על חלי ממן (כוהנת דיאטה) טובית בן דוד ("בית הספר של ליטל מעתוק"), נופר ("המקפלות"), קשת ליבליך ("בת המצווש של קשת ליבליך"), מליסה ("תגלית") רינה ("משפחת אלן דלון"), ליפז ברגר ("הקרב על התמ"א"), פקידת הקבלה המבוגרת, סיגל קופל ("העיר זה אני"), אודליה לביא מרנקו ("שאולי ואירנה נגד מערכת הבריאות"), דנה בן עמי ("הטורטלים"), שיר בלו ("גרנד רילקס אילת"), בילי ("רצח בריקודי עם")
ערן זרחוביץ' 8 (אורח), 9, 11–הווה יובל שטייניץ, מחמוד עבאס, שלמה בניזרי, אחמד טיבי, אברום בורג, נתן שרנסקי, פרנסואה הולנד, סילבן שלום, נפתלי בנט, יונה יהב, אמיר אוחנה, אהוד ברק, אביחי מנדלבליט, אלדד יניב, יולי אדלשטיין, איתן כבל, גלעד ארדן, אריה דרעי, ולדימיר פוטין, יואב גלנט, ניר ברקת, ינון מגל, עופר שלח, שמעון פרס, ג'ו ביידן, קובי שבתאי, יואל רזבוזוב רזי ברקאי, גילה אלמגור, יהורם גאון, ציפי לוין, דני סנדרסון, ברהנו טגניה, דב גליקמן, ערד ניר, ורדה רזיאל ז'קונט, גיא פלג, יאיר גרבוז, מאיר אריאל, מוטי גלעדי, עידן יסקין (היי פייב), יורם שפטל, יונתן ריגר, רפי רשף, יעקב ויינרוט, אמנון לוי, יגאל סרנה,גדי סוקניק, אייל ברקוביץ', אבישי בן חיים, אליעזר פישמן, רביב דרוקר, גבי גזית, ליאור דיין, גיא רולניק, מיכל דליות, ננסי ברנדס, רוני מיילי, יגאל מוסקו, נדב אייל, אבי קושניר, יגאל שילון, רינגו סטאר, דורון מדלי, עמרי גליקמן, סמיון גרפמן, אורי פפר, אסף גרניט, מוריס קאהן, דני פרידלנדר, אלברט איפראימוב, אמנון אברמוביץ', ליאור רז, ארז קומרובסקי, איתי הרמן (הצ'ייסר), יואב אבן, ג'ו אקזוטיק, אריק חביב (חתונה ממבט ראשון), אורי זהר, ששי סמוכה, דני קושמרו, ליאור שליין, שאול אלוביץ', ג'יימס מייקל טיילר, חיים לוינסון, שלום חנוך, עודד קוטלר מעשיהו לייבניץ (המבוסס על הפרופסור ישעיהו ליבוביץ) אמציה ("הפרלמנט"), אמיר גזנדה (הקרב על התמ"א), דורון ("היועצים"), ראובן ("כמעט שבת שלום"), מלי ("צמד PUK"), אלי בן יעקב ("היכל הצדק"), עזרא בן הדר (מורה לעברית), השכן ("השתול מאיסטנבול"), רוני ראול ("היוטיוברים"), סמנכ"ל המלון צחי ("גרנד רילקס אילת")
רועי בר נתן 9–הווה מרים פיירברג, דני דנון, אריאל אטיאס, משה פייגלין, סטנלי פישר, דליה דורנר, בני גנץ, ג'ון קרי, שי פירון, אורי אריאל, יצחק הרצוג, יעקב ליצמן, ניר ברקת, יהודה וינשטיין, צחי הנגבי, יאיר נתניהו, שי ניצן, יעקב פרי, גדעון סער, אופיר אקוניס, אדולף אייכמן, אמיר אוחנה, ניצן הורוביץ, הנסיך הארי, רוני גמזו, טופז לוק, חיים קניבסקי, משה גפני, עמר בר-לב, עידן רול גידי גוב, גלעד שליט, רמי קלינשטיין, ערד ניר, מארק צוקרברג, יונתן רושפלד, מייקל לואיס, לבנת פורן, אבי קושניר, ישראל גוריון, חנה מרון, עפר שכטר, עברי לידר, טום באום, מושיק גלמין, אפרים קישון, בטי רוקאווי, אמיר חצרוני, ירמי קפלן, גלי עטרי, אסי עזר, ישראל גודוביץ, טל מוסרי, דייוויד בלאט, אמיר פרישר גוטמן, בני ציפר, רומן זדורוב, אווה מילושוביץ, שוש פוליאקוב, חיים שועי, תמיר קליסקי, חנה לסלאו, נדב בורנשטיין, אריק לביא, ירדן פלג (ג'ורדי), שלומי שבן, חיים אתגר, יהונתן גפן, ברק שמיר, עמית סגל, דובי גל, גיל ריבה, רבקה מיכאלי, אסטלה מושקוביץ' בלפר, אדם, מתן יעקב, רומן אברמוביץ', גיא פינס, משה דץ, איתי טיראן, יהודית באומן, דליה מרימי,ילנה מלישיבה, אנדי הרצוג, דב אלבוים, יצחק יפעת, הטארי, יאיר שרקי, אקי אבני, ישי ריבו, מיקולאש יוזף, ליאור סושרד, גדי סוקניק, חנוך רוזן, בועז ביסמוט, דובי פרנסס, דניס רוסקוב (חתונה ממבט ראשון), עומר אצילי, צדי צרפתי, יובל אשרוב, אפי הרצקי, אילן לוקאץ', יהודה משי זהב, מת'יו פרי, ורדה גדעון, לירון פז (חתונה ממבט ראשון), ניב רסקין, שי קפון, דוד דביר, גיא לרר, יובל שמלא, דב גילהר שילה ("תגלית"), גדי ("משפחת אלן דלון"), פניה אפללו ("הקרב על התמ"א"), דייבי ("מדינת היי טק"), הרצי ("רצח בריקודי עם")
ירון ברלד 9 (אורח), 10–15, 16–17 (אורח)[5]18-הווה ישראל כץ, ראובן ריבלין, אלון חסן, פאינה קירשנבאום, אילן גילאון, ברוך מרזל, אברהם הירשזון, קים ג'ונג-און, הכלבה קאיה, טל רוסו, איתמר בן-גביר רני רהב, דביר בנדק, בוקי נאה, אפרים שמיר, שייע פייגנבוים, יונתן רושפלד, נאור ציון, סופוקליס שחורציאניטיס, יואב אליאסי ("הצל"), פיני גרשון, איציק זוהר, מייקל הרפז, דודו כהן, קובי שמעוני, אברהם טל, ג'יהאן ג'אבר, דן רושנסקי, ארקדי דוכין, גדי רבינוביץ', רסמוסן, הראל ויזל, אלכס שטילוב, אביגיל שרעבי, אריאל רוט, מישל טרוני, אירקלי גונשווילי (מאסטר שף), ניר דבורי שוש זוהר (פרודיה על שושי זוהר, בעל חנות למתנות) ג'וש ("תגלית"), יעקב ("משפחת אלן דלון"), קמין ("היכל הצדק"), גילת ("שעת כושר")
ליאת הר לב 10–הווה דפני ליף, איילת שקד, סתיו שפיר, איוונקה טראמפ, תמר זנדברג, אסתר חיות, הילה אוסנת מארק, ג'סינדה ארדרן, גילת בנט הדס שטייף, מירי נבו, בר רפאלי, גלית גוטמן, סקרלט ג'והנסון, ליהיא לפיד, מיי פיינגולד, ג'ניפר סנוקל, שרון כידון, נעמי שמר, מינה צמח, אלונה קמחי, אורית שחף, סתיו סטרשקו, לירון רביבו, עמליה דואק, דאינריז טארגריין, רותם סלע, מעיין אשכנזי, שלומית מלכה, אביבית בר זוהר, דרדסית, רוסלנה רודינה, ג'סטין ביבר, בת חן סבג, הילה קורח, עהד תמימי, קורל סימנוביץ', תמר איש שלום, פאולה רוזנברג, ענת עצמון, גילת אנקורי, אורלי ויינרמן, ליה קניג, לוסי דובינצ'יק, א.ק., מיטל דוהן, אדוה דדון, ג'רי האליוול, הדסה בניזרי, בילאל חסאני, יעל דורון, דניאלה פיק, גאולה אבן, עדן פינס, דניאל גרינברג, יונית לוי, יעל אודם, רוני לוי (חתונה ממבט ראשון), אלין לוי, רויטל יעקבס ויטלזון, קורין גדעון, רוני דואני, קורטני קוקס, שר פיטנס, נגה ארז, אורלי זילברשץ, איילת זורר, עירית ענבי אשלי בקשי דקשי (פרודיה על אשלי וקסמן בקשי), קייט (פרודיה על דורון טלמון מג'יין בורדו), רויטל מיטלזון (פרודיה על רביטל ויטלזון-יעקבס) שירן ("משפחת אלן דלון"), ליהיא השטאג, סמדר ("לא בכיוון"), חני בן חורין, חדווה ("נהג המונית"), סלמה ("הקניון"), אסתי ("כמעט שבת שלום"), קורל ("החוף"), אירנה ("הפרלמנט", "שאולי ואירנה נגד מערכת הבריאות"), רמה סיגלר ("היכל הצדק"), ג'ני ("הטורטלים"), אישה קטנה ("השתול מאיסטנבול"), אולפניסטית (רכבת ישראל), קורל ראול (היוטיוברים), מי-נב ("שמונים 24"), ימית קורמן ("העיר זה אני"), דידי ("מדינת היי טק")
אודי כגן 12 (אורח), 13–15, 17–הווה אורן חזן, אופיר אקוניס, גולדה מאיר, משה יעלון, אסמאעיל הנייה, דוד ביטן, יצחק רבין, מחמוד עבאס, דונלד טראמפ, אהוד אולמרט, איתמר גרוטו, גבי ברבש רוג'ר ווטרס, אריאנה מלמד, שי חי, תום פטרובר, ציפי לוין, אודי אלוני, אלטון ג'ון, רוני דניאל, הודור (משחקי הכס), ארנו מימרן, גידי אורשר, יגאל לוינשטיין, נתן זהבי, אייל שני, מנחם הורביץ, נצ'י נצ', אראל סג"ל, נתן דטנר, חיים טופול, צחי נוי, צביקה הדר, בץ, שלמה ארצי, יהודה תמיר, אדיר מילר, ערן לוי, תומר קפון, שלמה שרף בלנקה (מוצגת כבת הלא חוקית של דונלד טראמפ). ניסן המאבטח ("הקניון", "היחידה להשתקת אישים"), אהל'ה צ'צ'יק ("העיר זה אני"), האם הפיליפינית ("אימהות משקיעות"), טינו (תמיר) ("צמד PUK"), נוח ("הטבעונים"), אלכס ("אלכס מציג"), נדיר אקרמן ("מדינת היי טק")
תום יער 13–14 (אורחת), 15–הווה קים ג'ונג-און, סיגל סדצקי, יפה בן דויד, אסף זמיר, אוסנת מארק, מרים פרץ, גלית דיסטל-אטבריאן, שירלי פינטו, אורנה ברביבאי אופרה וינפרי, נגה ניר נאמן, נטע ברזילי, טל גלבוע, שרה'לה שרון, יעקב ברדוגו, קרן פלס, אורלי וילנאי, מיקי שמו, הדר מרקס, תיקי דיין אגס קימל (פרודיה על נועה קירל, אגם בוחבוט ועדי ביטי) גיל ("החוף"), אלין לין ("אלין לין"), אולפניסטית (רכבת ישראל), שלי ראול (היוטיוברים), חן ("גרנד רילקס אילת"), ליאורה ("ליאורה")
שחר חסון 18,16–הווה (אורח) אבי גבאי, איוב קרא, איתמר בן-גביר, גבי אשכנזי, עובדיה יוסף, עמיר פרץ אורי ששון, פוראת נסאר, קובי מרימי, ויל סמית', יעיש גיאת, יוסף אל-באז דולב שושני (פעיל ליכוד המתכונן לפריימריז של בחירות 2019)
גיה באר גורביץ' 16–הווה בצלאל סמוטריץ', ליהיא לפיד טיילור מלכוב, שירי מימון, יעל בר זוהר, חליסי, אמה בנטון, דקל וקנין, גרטה טונברי, דנית לבנת (חתונה ממבט ראשון), אלין כהן, גאיידה, אלה לי להב, אורלי וילנאי פדרבוש, קארין שניידרמן (חתונה ממבט ראשון), עינת בן-משה (חתונה ממבט ראשון), התינוק של במבה, און רפאלי, אור שפיץ, ג'קי אזולאי, ליאור קוקה אולפניסטית (רכבת ישראל), סתיו ראול, לינוי ("גרנד רילקס אילת"), לודה ("גרנד רילקס אילת"), לינוי סילבס ("המשרד הבריאות פנים"), מנדי הקטן (דמות שגילמה גיה בסרטונים באינטרנט), אדווה ("המשטרה לשירותך")
אורי לייזרוביץ' 16–הווה האדמו"ר מגור, רפי פרץ, הנסיך צ'ארלס, חילי טרופר, הרב אליעזר ברלנד, איציק שמולי, מוחמד בן זאיד אאל נהיאן, נחמן אש, גלעד ארדן, אביחי מנדלבליט, ג'ו ביידן ארז טל, בן זיני, אלירז שדה, אביתר בנאי, גיא זו-ארץ, אבישי עברי, נרי ליבנה, מואנס דאבור, יהונתן מרגי, משה פרץ, חיים אושרי, קוונטין טרנטינו, מאור אדרי, מחמוד סעוד (הבלוגר הסעודי), מארק צוקרברג, אדם נוימן, ליאור נרקיס, ניר פור (חתונה ממבט ראשון), אדיר מילר, דני אבדיה, אלברט אסקולה, דייוויד שווימר, גלעד שלמור, אסף אמדורסקי, ספיר ברמן, שבי, איתמר עמי (חתונה ממבט ראשון), ניקי גולדשטיין, מיכאל בן דוד, דור רפאלי עילאי מחבורת חליעה (פרודיה על קווין רובין ורז ספני) מלצר (השתול מאיסטנבול), כפיר נגאוקר ("גרנד רילקס אילת"), קוסטה ("מדינת היי טק")
שרון טייכר 16–הווה מאיר כהנא, יצחק שמיר, יולי אדלשטיין, מאיר כהן, נתן אשל, יעקב קניבסקי, יוסף שווינגר, משה גפני, אביב כוכבי, פרץ עמר, ניר אורבך שלמה ארצי, שולי רנד, זוהר לבקוביץ, אמא של דניס רוסקוב (חתונה ממבט ראשון), עמוס תמם, בן כספית, אלברט בורלא, איתי הרמן נחצ'ה סיוון רופא (השתול מאיסטנבול), נציג משרד האוצר
ליאור אשכנזי 16–הווה בני גנץ, אהרן ברק יוני רכטר, מני בן דרור, גיא מרוז, אילן דר
אמיר שורוש 17–הווה איימן עודה, עלי סלאם, מנסור עבאס, אביר קארה, אחמד טיבי רן דנקר, פוראת נסאר שלומי בבטו ("רצח בריקודי עם")
תמיר בר 18–הווה אבנר נתניהו מלאכי ברדוגו, אלישע בנאי, נח אנגלהרד דייוויד רז (קאוצ'ר) סבא אורי, אלירן ("המשטרה לשרותך"), גולן ("מדינת היי טק"), חביב נעים
דודו ארז עונות 5–6, 18–הווה

אורח קבוע

גדעון סער
יניב ביטון 18–הווה, אורח קבוע יולי אדלשטיין, אריה דרעי, ירון זליכה, עופר כסיף, סלמאן זרקא, רוני אלשיך, מוחמד בן זאיד אאל נהיאן אבישי בן חיים, יעקב ברדוגו, אסי ישראלוף, בני כבודי, עמיקם לוי, אילה חסון מנשה מנטה ("רצח בריקודי עם")

שחקנים אורחים בולטים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • בעונה הראשונה אבי קושניר התארח וגילם את בנימין נתניהו, לפני שמריאנו אידלמן החל לגלם אותו בקביעות.
 • רפי רשף התארח במערכון הלפני אחרון של לובה, בתור המנהל שלה.
 • שלומי שבן התארח בתוכנית שלוש פעמים: בפרק סיום העונה התשיעית ביצע עם צוות השחקנים את שירו "ניו יורק Vs יחזקאל"[6], בליל בחירות 2015 ביצע את שירו "תמונה משפחתית עם רה"מ" לצד מריאנו אידלמן ועלמה זק כבנימין ושרה נתניהו[7], ובעונה השבע עשרה כשהוא מנגן את הנעימה בתשדיר של משרד האוצר.
 • בעונה הארבע-עשרה הופיע הצמד סטטיק ובן-אל תבורי בשירם "טודו בום", לצד דמויותיהם של הפוליטיקאים שהופיעו באותה העונה.
 • גילה אלמגור הופיעה בעונה הראשונה בתור עצמה, כשרודריגו מנסה לפתותה תוך כדי ראיון, ובעונה השלישית התארחה באחד ממערכוני "הרומנים" כשחקנית מפורסמת מרומניה.
 • יעל בר זוהר הופיעה בעונה הרביעית בתור מלאני בלילי, המתחרה של מאי.
 • רבקה מיכאלי התארחה בעונה הראשונה כאימו של אודי ובמערכון האחרון של "הפילוסים" בעונה השלישית כשופטת.
 • ישראל פוליאקוב כיכב בעונה השלישית, בתור סרג'יו קונסטנזה, דמותו מהסרט "גבעת חלפון אינה עונה", כמעסיקם של "הרומנים".
 • ששון גבאי התארח במערכון האחרון של "ליטל מעתוק", בתור אביה של ליטל.
 • בעונה ה-14 לקראת הבחירות לנשיאות צרפת שנערכו בזמן שידור העונה התארחה בתוכנית מיה דגן כשחיקתה את המועמדת, מארין לה פן[8].
 • נטע ברזילי התראיינה ב"ארץ נהדרת" כמה ימים אחרי הניצחון שלה באירוויזיון[9]. ראיון דומה נערך עם קובי מרימי לאחר השתתפותו באירוויזיון 2019 שחל בישראל מספר ימים לפני[10].
 • בעונה ה-15 התארח השחקן ליאור רז בתור עצמו בריאיון לתוכנית "פירה וברקו" כשמראיינים אותו החיקויים של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' כפרודיה לתוכנית "אופירה וברקוביץ'".
 • ליאור דטאוקר, בתור קופיקו, התארח בספיישל בחירות 2019 א' של ארץ נהדרת. כשהוא מראיין את נתניהו מטעם ערוץ ג'וניור.
 • רן דנקר התארח בשתי עונות של ארץ נהדרת, בעונה השנייה במערכון שעסק במסרים מאחורי המסרונים שגברים מעבירים לנשים, בתור החבר של אחת התלמידות בסדנה (עלמה זק) ובעונה ה-17 בתור יועז הנדל[11].
 • טל טירנגל ויורן דוידי (תירס סקסואל) התארחו באחת העונות בתור אורלי וילנאי וגיא מרוז. בעונה השבע עשרה שב טירנגל להופיע בסדרת המערכונים "גרנד רילקס אילת".
 • רותם כהן התארח בעונה השבע עשרה כפליפה השישי מלך ספרד[12]
 • עדי חבשוש התארחה בעונה השבע עשרה בתור נציגת ישראל לאירוויזיון 2021, עדן אלנה.
 • איתי זבולון הופיע בעונה השבע עשרה בסדרת המערכונים "גרנד רילקס אילת" בתור מיתר מקפל המגבות.
 • בפרק ניצחון על הקורונה שבעונה 17 התארחה ריף נאמן בתור לקוחה אצל ג'ל ממכון ג'ל לק ג'ל.
 • אסי ישראלוף התארח בעונה ה-17 וגילם את יעקב בוזגלו, אותו הוא מגלם בקביעות בתוכנית בובה של לילה.
 • גל תורן התארח בעונה ה-17 וגילם את גבי אשכנזי.
 • הג'ודוקא אורי ששון התארח בעונה ה-18.
 • הזמרים אביתר בנאי ומירי מסיקה כיכבו בתור עצמם באחד ממערכוני "המארחים"[13].
 • השחקן יוגב יפת, בעלה של גיה באר גורביץ', התארח בעונה השמונה עשרה בתור שוטר במערכון של מנדי הקטן, וכמו כן הוא ושאר בני המשפחות של המשתתפים התארחו בעונה השבע עשרה בקליפ מיוחד שנעשה לכבוד הסגר הראשון שנקרא "משפחה בסגר".
 • השף חיים כהן התארח בתור עצמו בעונה האחת עשרה במערכון שבו השתתפו משה משה (יובל סמו) ויונתן רושפלד, ובעונה השמונה עשרה התארח באחד ממערכוני "המארחים".
 • שחקן הכדורסל דני אבדיה התארח בעונה ה-18 שכשהוא מדבר בשיחת וידאו עם הדמות של אביו (אלי פיניש).
 • הזמר חנן בן ארי מתארח באחד ממערכוני "המשטרה לשירותך" בתור עצמו, כשהוא רב עם כוחות הביטחון (המשטרה, מגן דויד אדום והכבאים) על מקום חנייה בחזית לבמה ביום העצמאות[14].
 • השחקנית שירה נאור התארחה באחד ממערכוני "המשטרה לשירותך" בתור בחורה בשם נעמה, שבאה להגיש תלונה על מציצן סדרתי.
 • הזמר עידן רייכל התארח בתוכנית פעמיים: בעונה ה-14 ביצע דואט עם אלי פיניש בדמותו של בנימין בן אליעזר (לאחר שלאורך העונה בן אליעזר הוצג כמעריץ של רייכל), ובעונה ה-19 במערכון הראשון של "מדינת ההיי טק" בתור עצמו, שהוא משמש כמדריך של להקת החברה.
 • הזמרת נינט טייב התארחה בשלוש עונות של ארץ נהדרת. טייב גילמה את עצמה במערכון "נינט-לי" (עונה 1) שבו מוצגת בובה בדמות נינט שניתנת לרכישה, במערכון "הרומנים" (עונה 3) בתפקיד חברתו של אחד מהרומנים, ובמערכון "המקפלות" (עונה 7) בתפקיד עצמה, כאשר במערכון מוצגת טייב כקלפטומנית.
 • השחקן יהודה לוי התארח באחד ממערכוני "הבת מצווש של קשת ליבליך" בתור עצמו.
 • המסעדנית רותי ברודו התארחה באחד ממערכוני "מדינת ההיי-טק" בתור אחראית חדר האוכל.
 • השחקנית עלמה קיני התארחה במערכון "משפחת צופר" בעונה ה-19.
 • מנחה הטלוויזיה עידו רוזנבלום החליף את אייל קיציס באחד התוכניות של העונה ה-19 של ארץ נהדרת, בעקבות כך שקיציס נדבק בנגיף הקורונה[15].
 • הזמר דקל וקנין התארח בתור עצמו בפרודיה על התשדירים שעוסקים בשיחות על חיסונים בכיכובם של אשר וחני.
 • הזמר אביב גפן התארח בעונה הראשונה בתור גרסה דתית של עצמו שהופיעה בהתנחלויות. בעונה התשע עשרה התארח בתור עצמו באחד ממערכוני "מדינת היי טק".
 • השחקנית יעל אלקנה התארחה בקליפ הפארודי "תציע לה" שביצע תמיר בר בדמות הזמר "חביב נעים".
 • השחקנית גיתית פישר התארחה בעונה ה-19 בתפקיד רמה בסדרת המערכונים "רצח בריקודי עם".
 • הבדרן משה פרסטר הופיע באחד ממערכוני השותפים בתור אחיו של דובה (בקריצה לשותפות העבר הבימתית בין פרסטר וטל פרידמן).
 • הכדורסלן מיקי ברקוביץ', השחקנית תמרה קלינגון והעיתונאי עופר חדד התארחו באחד ממערכוני "מדינת הייטק" שעסק במטבע הNFT.
 • העיתונאי משה נוסבאום והזמרת שרה'לה שרון התארחו באחד ממערכוני "רצח בריקודי עם".
 • העיתונאית קרן מרציאנו התארחה בתור עצמה במערכון האחרון של "מדינת היי טק".
 • השחקנים תיקי דיין ועודד תאומי התארחו בעונה הרביעית באחד ממערכוני "הפילוסים", כשהם הלכו להצגה "מותו של סוכן" בכיכובם של השניים.

פוליטיקאים שהתארחו בתוכנית[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • ראש הממשלה, בנימין נתניהו התארח בספיישל יום העצמאות של שנת 2013 לריאיון קצר, לצד מריאנו אידלמן בתפקידו כנתניהו[16].
 • נשיא המדינה, משה קצב, התארח בפרק סיום העונה הראשונה, לאחר שלאורך העונה היה מושא לחיקוי קבוע בתוכנית.
 • ראש הממשלה לשעבר, שמעון פרס התארח בפרק סיום העונה השנייה בראיון הומוריסטי עם אייל קיציס.
 • שר הביטחון, אהוד ברק התארח בפרק פתיחת העונה השישית, כאורחם של "הפילוסים".
 • יצחק הרצוג התארח בפרק 6 של העונה השביעית, כשהוא מרואיין על ידי דמותו של טל ברודי (בגילומו של אסי כהן).
 • הזוג הנשיאותי רובי ונחמה ריבלין התארחו בתפקיד עצמם בספיישל העצמאות של העונה ה-15[17], ואירחו במשכנם חלק מדמויות "ארץ נהדרת" מכל עונותיה, כשכל דמות מסמלת מגזר אחר בחברה הישראלית. ריבלין התארח לבדו באחד המערכונים של הפרלמנט לאחר שכיהן בפעם השנייה כיו"ר הכנסת, בעונה ה-13 במערכון של ערוץ הכיבוד, ובעונה ה-18 במונית של אשר, עם האומנית סיגלית לנדאו.
 • לימור לבנת התארחה באחד ממערכוני "הפילוסים" בעונה החמישית, בתור המחנכת של בנם של שימי ודקלה. וכמו כן, היא ועוד כמה פוליטיקאים מ"הליכוד" כיכבו במערכון חוץ בעונה השנייה שעסק בהצבעה של חברי המפלגה לגבי כניסתה של מפלגת "העבודה" לממשלה, בכיכובו של החיקוי של עוזי כהן בגילומו של אלי פיניש.
 • שולמית אלוני ומתן וילנאי התארחו, כל אחד בנפרד בעונה רביעית, במערכוני "הבלוג של מאי".
 • יוסי שריד התארח בפרק הפתיחה של העונה החמישית.
 • אחמד טיבי התארח בעונה השנייה באחד המערכונים של "אומלטה".
 • אנסטסיה מיכאלי התארחה באחד ממערכוני המקפלות, תוך כדי שהוא צוחק על היותה אמא מרובת ילדים.
 • שלי יחימוביץ' התארחה בפינה של רחל ויוקנת.

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 1. ^ ספי קצב, ‏מיהו בכלל: הכירו את אלן דלון המקורי, באתר ‏מאקו‏‏, ‏14 במרץ 2013‏.
 2. ^ הוכחה לחיקוי נמצאת ב-mako
 3. ^ וואלה! סלבס‏, מסתמן: ירון ברלד לא יחזור ל"ארץ נהדרת", באתר וואלה!‏, 30 במרץ 2014
 4. ^ רן בוקר, סופית: ירון ברלד חוזר ל"ארץ נהדרת", באתר ynet, 19 ביוני 2014
 5. ^ בעקבות תלונה שהוגשה כנגדו על הטרדה מינית הושעה ברלד מהתוכנית למשך שבועיים מעונתה ה-11, וסירב לחזור להשתתף בה גם בהמשך העונה מטעמים אישיים[3]. לאחר שהוחלט לסגור את התיק נגדו נודע כי ישוב לעונתה הבאה[4].
 6. ^ שלומי שבן בשיר סיום לארץ נהדרת, באתר ‏מאקו‏‏, ‏4 ביוני 2012‏
 7. ^ מערכת תכניות קשת, ‏שלומי שבן וביבי בלהיט "ראש ממשלה לא בוחרים", באתר ‏מאקו‏‏, ‏18 במרץ 2015‏
 8. ^ מערכת תכניות קשת, ‏בלי אמליה: מיה דגן מגיעה להתארח ב"ארץ נהדרת", באתר ‏מאקו‏‏, ‏25 באפריל 2017‏
 9. ^ נחנקה מרוב צחוק: כשנטע פגשה לראשונה את החיקוי ב"ארץ נהדרת", באתר וואלה!‏, 16 במאי 2018
 10. ^ חדשות כיפה, ‏צפו: גם זמנו הגיע - קובי מרימי קיבל חיקוי ב"ארץ נהדרת", באתר כיפה, 20 בפברואר, 2019 15:32
 11. ^ מפתיע: הזמר רן דנקר יגלם את יועז הנדל בארץ נהדרת, באתר "סרוגים", 15 בינואר 2020
 12. ^ אחרי רן דנקר: זה הזמר שיצטרף אל "ארץ נהדרת", באתר "סרוגים", 22 בינואר 2020
 13. ^ זוהר צלח, ‏כבש אותנו סופית: מערכון המחאה של אביתר בנאי ב"ארץ נהדרת", באתר ‏מאקו‏‏, ‏30 בדצמבר 2020‏
 14. ^ אחרי אביתר בנאי: חנן בן ארי מגיע ל"ארץ נהדרת", באתר "סרוגים", 15 באפריל 2021
 15. ^ דניאל שירין, ‏צפו: עידו רוזנבלום נכנס לראשונה לאולפן "ארץ נהדרת", באתר ישראל היום, 22 בדצמבר 2021
 16. ^ יאיר אסולין, מניפולציות ומציאות, באתר הארץ, 18 באפריל 2013
 17. ^ לירון זייד, ‏כשנחמה ריבלין פגשה את הטורטלים, באתר ‏מאקו‏‏, ‏4 ביוני 2019‏