בראול סטארס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
ערך שניתן לשפר את מקורותיו
בערך זה יש מקורות, אבל ניתן וכדאי לשפר את המקורות שכבר קיימים בו.
אנא עזרו לשפר את אמינות הערך באמצעות הבאת מקורות לדברים ושילובם בגוף הערך בצורת קישורים חיצוניים והערות שוליים.
אם אתם סבורים כי ניתן להסיר את התבנית, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
ערך שניתן לשפר את מקורותיו
בערך זה יש מקורות, אבל ניתן וכדאי לשפר את המקורות שכבר קיימים בו.
אנא עזרו לשפר את אמינות הערך באמצעות הבאת מקורות לדברים ושילובם בגוף הערך בצורת קישורים חיצוניים והערות שוליים.
אם אתם סבורים כי ניתן להסיר את התבנית, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
בראול סטארס
Brawl Stars
סמליל המשחק
סמליל המשחק
כללי
תאריך הוצאה 12 בדצמבר 2017 (ההשקה העולמית)
סוגה אסטרטגיה
פיתוח Supercell
הוצאה לאור Supercell
ארץ מקור פינלנד עריכת הנתון בוויקינתונים
שפות אנגלית עריכת הנתון בוויקינתונים
הערות עונת brawl pass נוכחית במשחק - שנת הדרקון
דרישות תוכנה
גרסה 49.181
מצבי משחק שחקן יחיד, מרובה משתתפים
פלטפורמות iOS
אנדרואיד
מדיה הורדה דיגיטלית (דרך App Store ו-Google Play)
האתר הרשמי
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית

Brawl Stars (בתרגום חופשי לעברית: כוכבי הקטטה) הוא משחק וידאו אסטרטגי חינמי מסוג זירת קרב מרובת משתתפים, המפותח ומתוחזק על ידי חברת Supercell הפינית. המשחק משווק בחנויות ה-App Store וה-Google Play.

היסטוריה

החברה הכריזה על פיתוח המשחק ב-14 ביוני 2017 על ידי סרטון שפרסמה בעמוד היוטיוב. יום למחרת, ב-15 ביוני 2017, המשחק קיבל השקה רכה במכשירי ה-iOS, והיה זמין רק לתושבי קנדה. ב-26 ביוני 2018, המשחק קיבל השקה רכה נוספת בקרב משתמשי האנדרואיד והאפל. ב-14 בנובמבר 2018, הודיעה החברה על השקה עולמית למשחק, וב-12 בדצמבר 2018 הוא הופץ ברחבי העולם בחינם ושווק בחנויות ה-App Store וה-Google Play. חודש לאחר הפצתו, המשחק הרוויח מעל 63 מיליון דולר[1]. ב-9 ביוני 2020 המשחק יצא לראשונה לסין.

משחקיות

את הבראולרים ניתן להשיג מקבלת קרדיטים אשר אפשר להשקיע בדמויות, מלבד הבראולר ההתחלתי - שלי, אותה מקבל השחקן בתחילת המשחק. נכון ל-2024 יש 77 בראולרים, אשר לכל אחד אפיון משלו. כמו כן, לכל בראולר יש אפשרות שדרוג שמעלה את הנזק שהוא גורם ואת כמות החיים שלו ואפשרויות מראה שונות (סקינים) שהשחקן יכול לרכוש או ביהלומים או במטבעות הנקראים בלינג. השחקנים במשחק מדורגים על פי כמות הגביעים שלהם, אשר אותם ניתן להשיג לאחר ניצחון במשחק ולאבד לאחר הפסד. (כמות ירידת ועליית הגביעים נעה לפי רמת השחקן).

לכל בראולר יש ירייה רגילה בעלת שלוש טעינות (יש כאלה עם טעינה אחת או ארבע) ומכת סופר (לאחד הדמיות שקוראים לה צ'אסטר יש 5 מכות סופר שונות) ייחודית שנטענת לאחר כמה פגיעות. לחלק מהדמויות יש גם סופר-טעינה, משפרת את כל המהלכים שלהם ומרחיבה את מכת הסופר שלהם. המשחק הוא מרובה משתתפים, כלומר ניתן לשחק בקבוצות עם שניים או שלושה אנשים, וניתן לשחק עם שחקנים אקראיים.

דמויות

דמויות צבע תכלת (תחילת המשחק)

 • שלי (סנדרה אספינוזה) – תכונת הסופר שלה היא שימוש ביריית על שמסוגלת לשבור אפילו קירות בכוחה הרב. תכונה זו חזקה במיוחד ומסוגלת לפגוע במספר אנשים. סופר הטעינה שלה גורם למכת הסופר להיות יותר חזקה ועם טווח יותר רחב.

דמויות צבע ירוק (נדיר)

 • ניטה (מריסה לנטי) – ניטה תוקפת שחקנים אחרים באמצעות גלי הלם מטווח בינוני שיכולים לעבור דרך אויבים ותיבות. יכולת הסופר שלה היא שחרור דוב קטלני ומאסיבי שמסוגל למצוא בראולרים שמסתתרים בשיחים ולגרום להם נזק. שני הגאדג'טים שלה קשורים לדוב.
 • קולט (בילי קמץ) – קולט יורה בעזרת האקדחים שלו כדורים הפוגעים באויב בעוצמה. תכונת הסופר שלו היא יריית כדורים חזקים המסוגלים לשבור קירות ולהרוס שיחים שנורים למרחק גדול יותר מהיריות הרגילות שלו וגם פוגעים יותר באויב. סופר הטעינה שלו גורמת למכת הסופר ליותר כדורים.
 • בול (ביל ראסל) – בול משתמש ברובה מסוג שוטגאן בדומה לשלי בעל טווח קצר יותר אך חזק יותר. תכונת הסופר שלו היא ריצה אל עבר האויב כמו שור והוא מרסק קירות העומדים בדרכו. סופר הטעינה שלו גורם למכת הסופר שלו לפגוע ביותר אנשים.
 • ברוק (סקוט ויליאמס) – ברוק משתמש במשגר טילים כדי לפגוע בשחקנים אחרים. תכונת הסופר שלו היא ירי מאסיבי של טילים שיכול לעבור מעל קירות ולשבור אותם.
 • אל-פרימו (אלכס סנצ'ז) – בראולר עם טווח קצר. תוקף בעזרת ארבעה אגרופים מהירים. בתכונת הסופר שלו הוא קופץ מעל קירות כאשר המרפק שלו נוטה למעלה. הנחיתה שלו שוברת קירות. יש לו שני סוגי 'ג'אדג'טים". הראשון מאפשר לו להטיל אסטוראיד בעל טווח גדול על המשתמש הקרוב ביותר אליו והשני מאפשר לו (בקרב צמוד בלבד) להניף מעל הראש את הלוחם שמולו.
 • בארלי (ללא דיבוב) – בראולר בצורת רובוט אשר תוקף את אויביו באמצעות בקבוקי תבערה שיכולים לעבור מעל קירות. תכונת הסופר שלו היא ירי מסיבי של בקבוקי תבערה שגם יכולים לעבור מעל קירות.
 • פוקו (דארן רובאק) – בראולר בצורת שלד. משתמש בגלי מוזיקה של הגיטרה שלו כדי לפגוע באויב מטווח בינוני. במתקפת הסופר שלו הוא מרפא את עצמו ואת חברי הקבוצה שלו.

דמויות צבע כחול (נדיר במיוחד)

 • ג'סי (מאיה טוטל) – היא יורה כדורי אנרגיה מרובה ההלם שלה והם עוברים בין מקסימום של שלוש מטרות. תכונת הסופר שלה הוא שחרור צריח שיורה כדורי רובה לעבר שחקנים אחרים. סופר הטעינה שלה גורם לכך שהצריח שלה גדל, עושה יותר נזק ויש לו יותר חיים.
 • דינ-מייק (ג'ס פאטריק) – כדי לפגוע בשחקנים אחרים הוא זורק שני מקלות דינמיט אשר יכולים לעבור מעל קירות. תכונת הסופר שלו היא זריקת חבית דינמיט על האויב. נזק הפגיעה שלו ביריב נע לפי כמות מקלות הדינמיט שפגעו ביריב. סופר הטעינה שלו גורם לכך שמכת הסופר יוצרת המון פצצות קטנות מסביב לפצצה הגדולה.
 • טיק (מרטין שילר) – המתקפה הרגילה שלו היא זריקת 3 מוקשים, אשר מסבים נזק בינוני לבראולרים הנמצאים בקרבתם. לאחר מספר שניות מרגע הטמנתם ואם הם לא תופסים אויב, הם יתפוצצו לבד. מתקפת הסופר שלו היא שחרור ראשו המהווה פצצה אשר רודף אחרי אויב, וכאשר משיג אותו מתפוצץ ומסב נזק רב. הראש של טיק מסוגל לשבור קירות וניתן להשמיד אותו.
 • 8-ביט (מרטין שילר) – המתקפה הרגילה שלו היא פרץ קרני לייזר, שמגיעות לטווח ארוך. מתקפת הסופר שלו היא מכונה שמוסיפה ל-8-ביט ולחבריו לקבוצה שבטווח המכונה חיזוק של 50% לנזק.
 • ריקו (מרטין שילר) – בראולר רובוט שיורה כדורי גומי שמקפצים מקיר לקיר פעם אחת. תכונת הסופר שלו היא יריית כדורי גומי מהירה הרבה יותר שמסבה הרבה יותר נזק בזמן יותר קצר, והכדורים יכולים לקפוץ מקיר לקיר עד שהם פוגעים במישהו או שנגמר הטווח שלהם.
 • דאריל (מרטין שילר) – רובוט בראולר שרוב גופו מוגן על ידי חבית והוא חובש כובע של פיראט. הוא מצויד בשני רובי שוטגאן שגורמים נזק נמוך יותר משל שלי ובול (כי יש לו שניים). תכונת הסופר שלו נטענת לבד והוא מתגלגל כמו חבית ובורח מאויבים. תכונת הסופר של דאריל לא יכולה לעבור דרך קירות אבל יכולה להינתז בין קירות. מוריד 520 חיים.
 • פני (מריה אטריגה) – פיראטית שיורה שקיקי זהב מזויף. אם השק שלה פוגע באויב הוא נקרע ומפיץ את הזהב המזויף למה שיש מאחורי האויב. במתקפת הסופר שלה היא בונה תותח שיורה פצצות (התותח יכול לעבור גם מעל קירות אבל לא לטווח רב). כך היא מורידה יותר נזק, בניגוד לבראולרים אחרים, כגון אל פרימו ורוזה.
 • קארל (ג'ושוע גרהאם) – בראולר שזורק את המכוש שלו במהירות. תכונת הסופר שלו היא להסתובב עם המכוש שלו, מה שגורם לו לנוע במהירות רבה יותר.
 • ג'קי (סנדרה אספינוזה) – ג'קי היא בראולרית שעושה רעידת אדמה עם הפטיש אוויר שלה, כך שכל מי שבטווח שלה יפגע. תכונת הסופר שלה היא רעידת אדמה שמושכת את כל מי שבטווח שלה.
 • גאס (פטריק פדראזה) – גאס יורה בלונים לעבר אויבים. לאחר כמה פגיעות ברצף, הפגיעה הבאה תשאיר רוח אשר תחזיר חלק מהחיים שלו או של מי שאיתו בקבוצה. בתכונת הסופר שלו הוא יוצר מגן סביבו או סביב אחד מחבריו לקבוצה.

דמויות צבע סגול (אדיר)

 • בו (בריאן סטיוייל) – המתקפה שלו היא ירייה של שלושה חיצים מתפוצצים אל עבר האויב. תכונת הסופר שלו היא יריית שלושה מוקשים אל עבר הקרקע שלא רואים אותם ואם דורכים עליהם אויבים אחרי מספר שניות הם מתפוצצים ומסיבים נזק גדול.
 • אמז (סנדרה אפסינוזה) – זומבית שתוקפת את אויביה עם מבשם האוויר שלה וגורמת לאוויר מזוהם שגורם נזק ליריבים. תכונת הסופר שלה מאפשרת לה לעשות עיגול גדול של ענן רעילות שהולך יחד איתה לכמה שניות. הוא מאט את כל האויבים בשטח ומוריד מעט נזק.
 • סטו (קאי סקרוצי) – רובוט שתוקף עם שני זיקוקים שהוא יורה מאצבעותיו. תכונת הסופר שלו נטענת אחרי כל ירייה ומאפשרת לו לעשות דאש, ואחריו יש שביל קטן של להבות, שאם אויב עובר עליהן, הוא נשרף, ויורדים לו כ-200–400 חיים, תלוי ברמה של סטו, למשך חמש שניות.
 • פייפר (אליזבת' סיידאן) – בראולרית חזקה בעלת רובה צלפים שנראה כמו מטרייה. ככל שהירייה רחוקה יותר כך הנזק גדול יותר. בתכונת הסופר שלה היא קופצת למרחק רב ומשאירה מאחוריה ארבעה רימונים עוצמתיים.
 • פאם (ג'ניפר וידרה) – בראולרית שנלחמת עם מכונה שיורה ברגים ואומים. מכת הסופר שלה הוא מתקן מרפא.
 • פרנק (מרטין שילר) – בראולר זומבי שנלחם עם פטיש. כשפרנק מכה את אויביו עם הפטיש, הוא עוצר. במכת הסופר שלו הוא מהמם את היריבים שלו למשך חמש שניות.
 • באבל / ביבי (בינדי קודה) – בראולרית שמשתמשת במחבט הבייסבול שלה כדי לפגוע באויב. יש לה טעינה נוספת שכאשר היא משתמשת בה היא מעיפה את אויביה אחורה (קורה כל שלוש חבטות או כשהמד מסיים להטען כשהתחמושת מלאה). תכונת הסופר שלה היא ניפוח מסטיק שעף ממקום למקום בדומה לכדורים של ריקו. ההתקפה בעלת הטווח השני הרחוק ביותר.
 • בי (טיפאני גרנט) – בי היא בראולרית שמחופשת לדבורה. היא יורה רחפנים מכניים – כאשר רחפן פוגע באויב הרחפן הבא יהיה חזק יותר כמעט פי שלושה. תכונת הסופר שלה משגרת נחיל של דבורים כועסות שמאטות את האויב.
 • נאני (אליזבת' דין) – נאני היא רובוטית שאוהבת את החברים שלה ומשגיחה עליהם. היא יורה שלושה כדורי אור שמתפצלים ומתכנסים לאחר שעוברים מרחק מסוים. תכונת הסופר שלה גורם לה לנווט את החבר המתפוצץ שלה פיפ, כאשר לחצן התזוזה שולט אך ורק על פיפ, פיפ מתפוצץ כאשר הוא פוגש באויב או בקיר, אחרי שהוא בתזוזה 13 שניות מבלי להתפוצץ, כשנאני מתה או כשנאני משותקת.
 • אדגר (דייוויד אוטובינו) – אדגר הוא בראולר מגניב ומסתורי שלובש צעיף איתו הוא מכה היריב מתקפה כפולה. תכונת הסופר שלו שהוא קופץ למרחק רב וברגע שהוא נוחת על הקרקע אז הוא מסתובב עם הצעיף שלו סיבוב של 360 מעלות (תכונת הסופר נטענת לבד).
 • גריף (רוג'ר אדיס) – גריף הוא הבעלים של חנות המתנות בפארק סטארר והוא הבוס של אדגר וסופיה. המתקפה העיקרית שלו היא זריקת הטיפים של העובדים שלו הנמצאים בתוך צנצנת - תשע מטבעות, וכל שלושה מטבעות באים בגל אחד. תכונת הסופר של גריפ היא זריקת חמישה שטרות שפוגעים ביריב וחוזרים אליו, השטרות יכולים לעבור דרך קירות ומכשולים.
 • גרום (גורדון גיבסון) – גרום השומר רוצה להגן על עמדה, זה בראש סדר העדיפיות שלו. הוא משליך את הרדיו שלו על אויביו. תכונת הסופר שלו היא פצצה גדולה ואכזרית שמנפצת קירות ומרחיקה אויבים.
 • בוני (בינדי קודה) – בוני והתותח הדומם שלה "קלייד" בדרך כלל עושים בלגן. היא יורה "כדור תותח" מהתותח שלה "קלייד" שפוגעת באויב וגורמת נזק תכונת הסופר שלה היא שהתותח שלה "קלייד" משגר אותה לאוויר והנחיתה שלה גורמת לנזק לאויבים סמוכים. כאשר בוני מחוץ ל"קלייד" היא מעיפה מהשרוול שלה מקבץ של רימונים קטנים. כאשר בוני נמצאת מחוץ ל"קלייד" הסופר שלה נטען לבד וכאשר משתמשים בו בוני נכנסת חזרה ל"קלייד".
 • גייל (דין קומפוגיניס) – גייל מפציץ את האויבים עם ירייה של רוח ושלג. תכונת הסופר שלו הודפת אותם לאחור עם משב רוח עצום.
 • סופיה / קולט (קייטי סניידר) – סופיה היא מוכרת בחנות המתנות שבסטאר פארק. היא מאוד אוהבת לגנוב פריטים מבראולרים אחרים. הירי הרגיל שלה הוא לב מנייר שמוריד 37% מכמות החיים הנוכחית שיש לבראולר האויב. תכונת הסופר שלה זה לרוץ בשיא המהירות ולחזור למקום שהיא הייתה בו בהתחלה.
 • בל (אליזבת' דין) – בל היא ראש כנופיית יד הזהב. בל יורה כדור חשמלי שמקפץ בין מטרות קרובות אחת לשנייה. ומוריד 1540 נזק. תכונת הסופר שלה היא כדור נוסף, שכאשר הוא פוגע באויב, כמות הנזק שהוא יקבל גם מבל וגם מחבריה לקבוצה תגדל ב-45%.
 • אש (רוס ביין) – אש מתרגז בקלות בגלל הזבל שהוא צריך לנקות. לאש יש טווח רגיל. שנגרם נזק לאש או שהוא גורם נזק, יש לאש מד כעס שככל שהוא מתמלא, כך אש זז יותר מהר, וגורם יותר נזק. תכונת הסופר שלו היא העוזרות הקטנות, כאשר הן כמה חולדות רובוטיות, אשר מתפוצצות במגע עם אויב וגורמות נזק.
 • לולה (ללא דיבוב) – למרות היותה רק מדריכה, לולה מתארת את עצמה כאישה המובילה בבראוליווד. היא יורה יהלומים מצעיף השועל שלה. בתכונת הסופר שלה היא מזמנת את ה"אגו" שלה שעושה את התנועות שלולה עושה.
 • סאם (ג'ו פרנץ') – סאם ברונסון, עובד מפעל לשעבר, רוצה לנקום בכל הרובוטים. הוא הכוח מאחורי המוח של חבורת זרוע הזהב. ההתקפה העיקרית שלו היא מנה כפולה של אגרופים, שמחוזקים בזכות הכפפות שלו. תכונת הסופר שלו היא שהוא משליך את הכפפות שלו וגורם נזק לכל האויבים שנפגעים מהן. תכונת הסופר הבאה שלו מחזירה אותן אליו וגם גורמת נזק.
 • מנדי (נולה קלופ) – מנדי היא מוכרת ממתקים שזורת סוכריות. תוכנת הסופר שלה היא שהיא יורה פצצת סוכר שטסה 40 בלוקים.
 • מייזי (סימון אנאן) – מייזי היא שומרת הביטחות בקולנע של סטאר פארק. היא זורקת ירייה שעם הזמן הופכת להיות יותר מהירה. הייריה הזאת מורידה מלא חיים. תכונת הסופר של מייזי זה שהיא עושה בעצם עיגול גדול מסביבה שמוריד מלא חיים לאויבים אשר בטווח של העיגול וכמו כן הן דוחפות את האויבים אחורה.
 • האנק (אוסטן מורט) – האנק הוא חבר בשלישייה של אוטיס. הוא יורה בועה שככל שהיא נטענת יותר זמן היא גדולה יותר ומורידה יותר נזק. תוכנת הסופר של האנק היא בעצם שהוא זורק מלא דגים לכל הכיוונים והם משתוללים ולא מפסיקים לנוע עד שהם פוגעים באויבים או עד שהם פוגעים בקירות חומות וכגון.

דמויות צבע אדום (מדהים)

 • מורטיס (אד מייס) – בראולר קברן שנראה כמו ערפד. תוקף בעזרת את חפירה. במתקפת הסופר הוא שולח ענן של עטלפים. שעושים נזק וכמות הנזק שהם עושים הופכים לחיים ומרפאים את מורטיס.
 • טארה (מרטין שילר) – בראולרית שמכסה את הפנים. היא תוקפת בעזרת קלפים. מכת הסופר שלה היא מעין חור שחור ששואב את היריב ואז פולט אותו החוצה עם נזק.
 • ג'ין (מרטין שילר) – ג'יני קסום וערמומי. יורה כדורי בדולח מהמנורה שלו. כשכדור הבדולח מגיע לטווח מסוים הוא מתפצל לחלקים קטנים יותר. יכול למשוך אליו אויבים עם יד קסומה כתכונת הסופר בראולר.
 • מקס (סנדרה אוסבורן) – מהירות ייחודית ויכולת התחמקו מירייות. המתקפה שלה היא טיפות שעפות במהירות שיורה במהירות. תכונת הסופר שלה מגבירה את המהירות שלה ושל חברי הקבוצה שנמצאים בטווח שלו למשך ארבע שניות.
 • מר פ. (מרטין שילר) – פינגווין שיורה מזוודות שמתפוצצות על היריב ויכולות לגרום לנזק כפול. תכונת הסופר שלו היא שני רובוטים שאחד מהם הוא הבסיס ליצירת הרובוטים והשני הוא הרובוט התוקף. והבסיס הזה ימשיך לייצר רובוטים עד שהוא ייהרס (כל פעם שהרובוט התוקף מת הרובוט הבסיס מיצר עוד רובוט כמה שניות אחרי שהרובוט התוקף נהרג).
 • ספראוט (מרטין שילר) – המטרה של ספראוט היא לשתול חיים. ספראוט יורה כדור צמחי שממשיך להתגלגל עד שפוגע בדמות או עד טווח מסוים. תכונת הסופר שלו היא גדר שיחים שחוסמת את כולם (הגדר לא מורידה חיים).
 • ביירון (סטיבן קלי) – הוא איש מכירות מרושע והוא יכול להביא לכם כל מה שתצטרכו הוא יכול להוציא מהמטה הקסום שלו רעל שנשאר על האויבים 6 שניות ומסב נזק של 560 כל שנייה, הוא יכול להוציא מהמטה הקסום שלו שיקוי בריאות כדי לרפא את החברים שלו גם לשש שניות וגם מרפא 560 חיים לכל שנייה. תכונת הסופר שלו היא זריקת בקבוק שיקוי גדול שבמכה אחת מסב יותר נזק מהמתקפה הרגילה של ביירון.
 • סקוויק (מרטין שילר) – כיצירה מקרית של קולונל ראפס, סקוויק נולד כדי לשחק לך תביא! סקוויק הוא בראולר שעשוי מחומצה ונוצר בניסוי של הקולונל ראפס. סקוויק יורה רימון דביקי אשר נדבק לאויב ומתפוצץ כעבור שנייה. בתכונת הסופר שלו, הוא יורה רימון דביקי שמתפוצץ כעבור כמה שניות ומשחרר רימונים קטנים יותר.
 • לו (ג'ון מונדלי) – לו זורק 3 גלידות קרח. אם לו פוגע כמה פעמים בבראולר, סמל פתית השלג שליד שמו של הבראולר יעלה וכשהוא מתמלא, הבראולר יקפא במקום למשך מספר שניות, תכונת הסופר שלו מחליקה את הבראולר ולא נותנת לו לזוז (וגם מוריד חיים).
 • ראפס (בלייט מלין) – ראפס הוא הקפטן של ספינת החלל סטארר סוער, הוא יורה שתי יריות שקופצות מהקירות תכונת הסופר שלו מזמנת מטאור מהחלל אשר מביא איתו פאוור אפ שמעלה כ-700 חיים ומגדיל את הנזק שהיריב חוטף (אפשר לקחת מחדש אחרי שאתה מת), חברי הקבוצה יכולים לקחת את הפאוור.
 • באז (ג'ושוע גורדי) – באז הוא מנהל פארק המים ואוהב לומר לאנשים מה לעשות אבל יותר מזה הוא אוהב לומר לאנשים מה לא לעשות. המתקפה שלו היא שהוא שורק במשרוקית שלו, הסופר שלו הוא מכוון את עצמו לקיר או לבראולר ומושך את עצמו לקיר או לבראולר. אם זה פוגע בבראולר זה מהמם אותו.
 • פאנג (ניקולס קונטררס) – פאנג בועט ראשון ובועט מהר. ההתקפה העיקרית שלו היא בעיטה מסיבית שמעיפה את הנעל שלו. תכונת הסופר של פאנג היא בעיטה חזקה שפוגעת בשרשרת אויבים שניצבים קרובים זה לזה (ככל שפאנג יותר קרוב לאויב הוא יסב יותר נזק).
 • איב (אליזבת' דין) – איב מאמינה שלכולם יש ערך, בתור משאב לתינוקות שלה. במתקפה העיקרית שלה היא יורה שלוש ביצים, כל אחת גדולה יותר ומזיקה יותר מקודמתה. תכונת הסופר של איב היא ביצה גדולה, שבתוכה קבוצת צאצאים. הצאצאים מתחברים לאויבים וגורמים נזק במשך הזמן.
 • ג'נט (סאם סלייד) – ג'נט היא כוכבת המופע, ולא חוששת ליידע על כך את כולם לסביבה. המתקפה העיקרית של ג'נט היא שהיא שרה בקול עוצמתי, ככל שהיא מחזיקה את הצליל זמן רב יותר, כך הוא יהפוך ממוקד יותר ויישמע רחוק יותר. מתקפת הסופר שלה הוא שג'נט משתמשת בתרמיל הריחוף כדי לעוף ומשם היא מפילה פצצות מתחת לאזור שבו היא עפה.
 • אוטיס (מרטין שילר) – אוטיס בראולר "צוללן" הכוכב של הקבוצה התת-מיימית. המתקפה העיקרית שלו היא שהוא יורה כמה כדורי כוח תת-מימיים לטווח בינוני. מתקפת הסופר של אוטיס היא שהוא יורה כוכב ים שמרעיל את האויב ולא נותן לו לירות במשך 3 שניות.
 • באסטר (פול מורן) – באסטר הוא חבר בשלישייה של פאנג. הוא צלם בבית קולנוע וההתקפה העיקרית שלו היא שככל שהוא קרוב יותר לאויב הוא מוריד לאויב יותר חיים בזכות האור שיוצאת מן המצלמה שלו. תכונת הסופר של באסטר היא שבאסטר מפעיל מגן לו ולחברי קבוצתו. אם באסטר מקבל פגיעה על המגן הירייה חוזרת אל האויב בחזרה וכך עד סוף הסופר.
 • גריי (ללא דיבוב) – גריי הוא פנטומימאי. המתקפה הרגילה שלו היא שלט שדרכו הוא מדבר. בתכונת הסופר שלו הוא יוצר פורטל שמתווצר בתכונת הסופר שלו, הוא יכול להתשגר למקום מסוים (בדומה לפורטלים שבמפות).
 • אר.טי (מרטין שילר) – אר.טי יצפה בכולם כל הזמן, הוא זורק סירנה. תוכנת הסופר שלו היא שהראש שלו יכול להתנתק ולעשות נזק בצורת מעגל (גם הרגליים עושים נזק).
 • וילו (אמה ריי) – בראולית שגרה בביצה וזורקת מים מורעלים. מתקפת הסופר היא יכולת לשלוט בבראולר אחר לכמה שניות.
 • דאג (אוסטן מורט) – דאג הוא מוכר נקניקיות. לחבריו לקבוצה הוא מביא נקניקיות טריות ומרפאות, ולעומת זאת, לאויביו הוא מביא נקניקיות מורעלות. מתקפת הסופר של דאג היא נקניקיה מתובלת מיוחדת לבעל ברית שהוגדר כמטרה או לדאג עצמו, כאשר בראולר מובס הוא יחזור עם 50% יחידות בריאות לחיים.
 • צ'אק (ניקולה לאנסי) – בעברו מנצח מוכשר, כעת כרטיסן ברכבת, צ'אק החליף את הסימפוניות של אולמות הקונצרטים בקקפוניה של תחנת הרפאים, וזאת בתקווה לגלות את הדבר הגדול הבא במוזיקה. הוא יורה ענן קיטור מכובעו. מתקפת הסופר של צ'אק היא לעבור בין מקום למקום (בין השלטים שהקים בכל מקום).

דמויות צבע זהוב (אגדי)

 • קרואו (ללא דיבוב) – עורב לוחם שתוקף בעזרת סכינים מורעלים שנשארים על האויב חמש שניות. מתקפת הסופר שלו היא קפיצה. בעת הקפיצה ובעת הנחיתה הוא זורק מסביבו מלא סכינים מורעלים. סופר הטעינה שלו גורמת לכך שהסכינים שנזרקים במכתב הסופר יחזרו אליו.
 • ספייק (ללא דיבוב) – קקטוס נמוך עם 2,400 בריאות. היריות שלו הם כדורים קוצניים שמתפרקות לקוצים קטנים יותר שניתזים לכל הכיוונים. בתכונת הסופר שלו הוא יוצר מין שדה קוצים שכל מי ששוהה בו מואט וחוטף נזק מועט של מינימום 240 לכל שנייה.
 • ליאון (תומאס האגנה) – ילד שאוהב סוכריות על מקל ויורה שוריקנים. יכול להיעלם בתכונת הסופר שלו למשך שבע שניות. אם לאון יורה בזמן תכונת הסופר שלו תכונת הסופר נעלמת. טעינת הסופר שלו גורמת לכך שגם כשהוא יורה, הוא יישאר בלתי נראה.
 • סנדי (פטריק פדרזה) – בראולר שלא ישן מספיק ושולט בחול, יורה חצץ על אויביו. תכונת הסופר שלו היא סופת חול ענקית שגורמת לכל חבר קבוצה להפוך לבלתי נראים.
 • אמבר (לאה ארסקוט) – לאמבר תמיד הייתה חולשה לאש. היא אוהבת להעלות באש את העולם וכל אויב שניצב למולה. ההכוון שלה הוא מאוד מיוחד: היא לא צריכה לשחרר אותו כדי לירות. בניגוד לבראולרים אחרים יש לה מד תחמושת של המון יריות שעושות ברמה 1 240 נזק, אבל מפני שהם הרבה אז הירייה שלה תימשך כמה שהיא רוצה ותעשה 200 נזק בכל עשירית שנייה שהיא יורה. הסופר שלה היא זריקת בקבוק תבערה שהיא יכולה להצית מתי שהיא רוצה ולשרוף את האויבים שבו.
 • מג (שליה מוריס) – למג יש רובה שיורה שני יריות קטנות שלא גורמות הרבה נזק. כשמג משתמשת בתכונת הסופר שלה היא הופכת ל-Mecha,Mecha תוקף בעזרת יריות מקבילות שלא מורידות הרבה נזק,ל-Mecha יש מד חיים משלו אשר לא מתקשר לכמות החיים של מג. מאז העדכון בתחילת עונה 18 מג ישר מתחילה מה-Mecha.
 • סרג' (סטיבן קלי) – סרג' תוקף אויבים בעזרת פגזים של מיץ שמתפצלים לשניים במגע עם האויב. תכונת הסופר שלו גורמת לא לקפוץ קפיצה אשר משדרגת את הסטטיסטיקה שלו בשלושה שלבים ומגיעה עם מצבי גוף שונים. בכל קפיצה סרג' משתדרג ברמה אחת, כל שדרוג מאריך לו את טווח היריה ואת המהירות.
 • צ'סטר (קאי סטרוצקי) – צ'סטר הוא ליצן חצר. הוא יורה רצף של פעמונים מהכובע שלו - תחילה אחד, אחר כך שניים ולבסוף שלושה פעמונים. בהתאם לליצן חצר, תכונת הסופר שלו משתנה בכל פעם שמשיג אותה.

בראול פאס (Brawl Pass)

בראול פאס היא מערכת Battle Pass שהתווספה למשחק בעדכון במאי 2020. בבראול פאס יש מסלול חינמי ומסלול פרמיום, ובדיוק באמצע המסלול פרמיום מקבלים בראולר כרומטי. בכל כמה דרגות בבראול פאס מקבלים תגמולים, למשל: מטבעות, קרדיטים, יהלומים, סיכות, ונקודות כוח. בבראול פאס יש קווסטים (משימות), כאשר משלימים אותם מקבלים XP, העוזרים לעלות בדרגות. למסלול הפרימיום יש קווסטים בלעדיים. הבראולר הכרומטי נמצא בדרגה 30 במסלול פרמיום. כשמסיימים את הבראול פאס פרמיום (בדרגה 70 או 60,50), מקבלים סקין בלעדי של הבראולר הכרומטי. החל מעונה 22 בראולרים לא יהיו חלק מהבראול פאס אלה יצאו מידית ברגע שהעונה תתחיל ונדירותם לא תשתנה מאז העונה השנייה יש בבראול פאס 70 דרגות. עונה של בראול פאס נמשכת חודשיים. אחרי שעונה אחת נגמרת מתחילה העונה שאחריה באותו יום. לבראול פאס יש עד כה 23 עונות.

עונות

הבזאר של טארה: העונה הראשונה התחילה ב-13 במאי 2020 ונגמרה ב-6 ביולי 2020 יש בעונה זו 60 דרגות, הבראולר המובטח הוא גייל. נושא העונה הוא הבזאר של טארה (חוץ מגייל שהוא מהסנו-טל של מר פ.).

הקיץ של המפלצות: העונה השנייה התחילה ב-6 ביולי 2020 ונגמרה ב-14 בספטמבר 2020 יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולר המובטח הוא סרג'. נושא העונה הוא העיר "סופר-עיר".

ברוכים הבאים לפארק סטאר: העונה השלישית התחילה ב-14 בספטמבר 2020 ונגמרה ב-23 בנובמבר 2020 יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולרית המובטחת היא סופיה. נושא העונה הוא חנות המתנות שנמצאת בפארק סטאר.

משחק בריחה לחגים: העונה הרביעית התחילה ב-23 בנובמבר 2020 ונגמרה ב-1 בפברואר 2021 יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולר המובטח הוא לו. נושא העונה הוא מלון הסנו-טל של מר פ.

סטארר סוער: העונה החמישית התחילה ב-1 בפברואר 2021 ונגמרה ב-12 באפריל 2021 יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולר המובטח הוא קולונל ראפס. נושא העונה הוא החלל.

חבורת זרוע הזהב: העונה השישית התחילה ב-12 באפריל 2021 ונגמרה ב-21 ביוני 2021 יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולרית המובטחת היא בל. נושא העונה הוא המערב הפרוע.

ספלאש היורה: העונה השביעית התחילה ב-21 ביוני 2021 ונגמרה ב-30 באוגוסט 2021 יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולר המובטח הוא באז. נושא העונה הוא חוף הים.

היה היה בראול: העונה השמינית התחילה ב-30 באוגוסט 2021 ונגמרה ב-8 בנובמבר 2021. יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולר המובטח הוא אש. נושא העונה הוא האגדות והפנטזיות.

בראוליווד: העונה התשיעית התחילה ב-8 בנובמבר 2021 ונגמרה ב-17 בינואר 2022. יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולרית המובטחת היא לולה. נושא העונה הוא אולפני הסרטים של בראוליווד.

שנת הנמר: העונה העשירית התחילה ב-17 בינואר 2022 ונגמרה ב-7 במרץ 2022. יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולר המובטח הוא פאנג. נושא העונה הוא משחקי הדו-קרב הישנים.

הביודום: העונה האחת עשרה התחילה ב-7 במרץ 2022 ונגמרה ב-2 במאי 2022. יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולרית המובטחת היא איב. נושא העונה הוא הניסויים בכיפה.

מופע הפעלולן: העונה השתים עשרה התחילה ב-2 במאי 2022 ונגמרה ב-4 ביולי 2022. יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולרית המובטחת היא ג'נט. נושא העונה הוא מופע הפעלולים.

בראולר ים עמוק: העונה השלוש עשרה התחילה ב-4 ביולי 2022 ונגמרה ב-5 בספטמבר 2022. יש בעונה 70 דרגות, הבראולר המובטח הוא אוטיס. נושא העונה הוא העולם התת-מיימי.

מפעל רובוטים: העונה הארבע עשרה התחילה ב-5 בספטמבר 2022 ונגמרה ב-7 בנובמבר 2022. יש בעונה 70 דרגות, הבראולר המובטח הוא סאם. נושא העונה הוא המפעל לייצור רובוטים.

טחנת הרוחות: העונה החמש עשרה התחילה ב-7 בנובמבר 2022 ונגמרה ב-2 בינואר 2023. יש בעונה 70 דרגות, הבראולר המובטח הוא באסטר. הנושא של העונה הוא רוחות.

ארץ הממתקים: העונה השש-עשרה. התחילה ב-2 בינואר 2023 ונגמרה ב-6 במרץ 2023. יש בעונה זו 70 דרגות, הבראולרית המובטחת היא מאנדי. נושא העונה הוא עולם הממתקים.

תעלומה במרכז: העונה ה-17 התחילה ב-6 במרץ 2023 ונגמרה ב-1 במאי 2023. יש בעונה 70 דרגות, הבראולר המובטח הוא R-T. נושא העונה היא התעלומה במרכז.

ההצלה: העונה ה-18 התחילה ב-2 במאי 2023 ונגמרה ב-11 ביולי 2023. יש בעונה 70 דרגות. הבראולר המובטח הוא מייזי. נושא העונה הוא ההצלה.

יערות מכושפים: העונה ה-19 התחילה ב-12 ביולי 2023 ונגמרה ב-10 בספטמבר 2023. יש בעונה 70 דרגות. הבראולר המובטח הוא קורדיליוס. נושא העונה הוא יערות מכושפים.

בחזרה לחוות הרייגרים: העונה-20 התחילה ב-10 בספטמבר 2023 והסתיימה ב-6 בנובמבר יש בעונה 70 לא כולל פרסי בונוס. הבראולרית המובטחת היא פרל נושא העונה זה בחזרה לחוות הרייגרים

קרקס מוזר: העונה ה-21 התחילה ב-6 בנובמבר 2023 והסתיימה ב-4 בינואר 2024 יש בעונה זו 70 דרגות לא כולל פרסי בונוס. הבראולרית המובטחת היא צ'ארלי נושא העונה הוא הקרקס

אולפני סטארר טון: העונה ה-22 התחילה ב-4 בינואר 2024 ותסתיים ב-1 בפברואר 2024 בעונה יש 50 דרגות לא כולל פרסי בונוס. הבראולר המובטח הוא קיט נושא העונה הוא אולפני סטארר טון

שנת הדרקון: העונה ה-23 התחילה ב-1 בפברואר 2024 ותסתיים ב-7 במרץ 2024. בעונה זו יהיו 50 דרגות לא כולל פרסי בונוס. נושא העונה הוא ראש השנה הסיני. הבראולר המובטח הוא לארי ולורי.

קווסטים

קווסטים הן כל מיני משימות שכאשר משלימים אותן הן מאיצות את ההתקדמות במסלול הבראול פאס.

יש במשחק קווסטים עונתיים (אותם אפשר להשלים עד סוף עונה של בראול פאס ומתווספים שלושה קווסטים עונתיים חדשים כל יום), קווסטים יומיים (מתחלפים כל 24 שעות), וקווסטים אקסקלוסיביים שרק מי שקנה את הבראול פאס יכול להשלים (מתווסף קווסט אקסקלוסיבי אחד כל יום). אחרי שמשלימים קווסט מקבלים טוקנים שמאיצים את ההתקדמות במסלול. ישנם קווסטים שאחרי השלמתן מקבלים נקודות כוח, מטבעות, יהלומים או סיכות.

סוגי הקווסטים

 • קווסטים מיוחדים - משימות גדולות במיוחד שאחרי השלמתן מקבלים 1,000 XP. משימות מסוג זה מופיעות לעיתים רחוקות לזמן מוגבל. "הקווסטים המיוחדים" הן המשימות הכי ארוכות וקשות במשחק. משימות מסוג זה יכולות להיות של דמויות חדשות, ומצבי משחק חדשים (לרוב). כשמשיגים את בראולר עונת הבראול פאס הנוכחי, מקבלים "קווסט גדול" קשור לאותה הבראולר. לרוב הקווסט הוא לנצח 15 משחקים עם הבראולר. הקווסט נגמר עם סוף עונת הבראול פאס.
 • קווסטים גדולים - משימות אמצעיות שהן לא גדולות ולא קטנות שאחרי השלמתן מקבלים 500 XP. משימות מסוג זה מופיעות לעיתים קרובות מאוד.
 • קווסטים יומיים - משימות קטנות שאחרי השלמתן מקבלים 200 XP. משימות מסוג זה מתחלפות כל 24 שעות. "הקווסטים היומיים" הן המשימות הכי קצרות במשחק.

מטעני סטארר

תיבות

התיבות היו הדבר הכי חשוב במשחק. הם היו במשחק משנת 2017 (תחילת המשחק כולו) ועד לדצמבר 2022. לתיבות היו שלושה סוגים, ביניהם יוכרזו פה. מסוף דצמבר 2022 התיבות התחלפו בדברים בדבר הנקרא קרדיטים

מדרוג התיבות:

 • אל בוקס - התיבה הקטנה ביותר, צבעה כחול. יש לה 2 פתיחות בלבד, ובפתיחות האלה נדיר שמקבלים משהו חוץ מנקודות כח או מטבעות.
 • ביג בוקס - התיבה הבינונית, צבעה סגול. יש לה 3 פתיחות בלבד, והכל יכול לצאת בתיבה הזו.
 • מגה בוקס - התיבה הגדולה ביותר והטובה ביותר, צבעה אדום, כחול, צהוב וכתום. בדבר רגיל למגה בוקס יש 5 פתיחות, ביניהם נקודות כח ומטבעות. מדי פעם יוצאים במגה בוקס פתיחות עד 15, מה שמביא יותר סיכוי לבראולרים חדשים, סקינים חדשים ואף סטאר פווארים חדשים. לא יוצאים פתיחות מעל 15.

ב-16 בפברואר 2024 החברה הפינית "Supercell" אמרו כי התיבות יחזרו ב-8 במאי 2024 אחרי כמעט שנה וחצי שלא היו. התיבות יחזרו כך, או בסוף עונה 25 או בתחילת עונה 26.

סטאר דרופ

הסטאר דרופים הם מה שהחליפו את התיבות מסוף דצמבר 2022. הסטאר דרופים הם כוכבים שבחמישה לחיצות בלבד יכולות לשנות הכל.

מדרוג הסטאר דרופים:

 • רייר (נדיר) - הלחיצה הכי גרועה בסטאר דרופ. היא הלחיצה השנייה בסטאר דרופ, צבעה ירוק. מקבלים בגרסת "רייר" או קרדיטים, או נקודות כח, או "ג'יימס" (יהלומים), או מטבעות.
 • סופר רייר (נדיר במיוחד) - הלחיצה השנייה הכי גרועה בסטאר דרופ. היא הלחיצה הראשונה בסטאר דרופ, צבעה כחול. מקבלים בגרסה זו אותם הדברים שמקבלים בגרסת ה"רייר".
 • אפיק (אדיר) - הלחיצה השלישית הכי גרועה בסטאר דרופ. היא הלחיצה השלישית בסטאר דרופ, צבעה סגול. מקבלים בגרסה זו גם את אותם הדברים בגרסאות "רייר" ו"סופר רייר", אך גם סקינים ואף נדיר לקבל בגרסת "אפיק" בראולרים.
 • מיטיק (מדהים) - הלחיצה הרביעית בסטאר דרופ. צבעה אדום. מקבלים בגרסה זו אותם הדברים בגרסאות "רייר" ו"סופר רייר" אך לא כזה נדיר לקבל בראולרים או סקינים.
 • לג'נדרי (אגדי) - הלחיצה הטובה ביותר בסטאר דרופ. נדיר לקבל את הלחיצה הזו. הלחיצה החמישית בסטאר דרופ, צבעה צהוב. אפשר לקבל בגרסת לג'נדרי באופן נדיר מטבעות, יהלומים (ג'ימס) ונקודות כח. לא נדיר בכלל לקבל סקינים או בראולרים. לג'נדרי היא הגרסה היחידה שאפשר לקבל בה סטאר פאוורים.

מטענים

מטבעות

מטבעות (או במילה אחרת: שקלים או כסף) זה המטען הראשון במשחק כולו משנת יציאתו. המטבעות מביאות לך אפשרות לקנות סקינים (בעיקר סקיני כסף) ואף עוד דברים בחנות. מקבלים מטבעות במתנות יומיות בעיקר בחנות.

יהלומים

יהלומים (או בשמם המקורי: ג'מס) זה המטען השני במשחק. הם בצבע ירוק, ואפשר לקנות בהם סקינים ואף בראולרים. עד ינואר 2023 היה אפשר לקנות ביהלומים גם את הבאטל פאס, אך זה הפסיק וכיום קונים את הבאטל פאס בכסף אמיתי.

נקודות כח

נקודות כח (או בשם המקורי: וורס) זה המטען השלישי ועד אוקטובר 2023 היה המטען האחרון במשחק. הם בצבע ורוד, ויש להם מטבע בצורת ברק בצבע צהוב. הנקודות כח עוזרים לשיפור הבראולרים. נקודות כח הם גם חלק מהמתנות היומיות המחולקות בחנות.

בלינג

בלינג זה המטען הרביעי והאחרון במשחק. הוא בצבע לבן, ורוד וצהוב. הבלינג מאפשר לקנות סקינים והוא הצטרף למשחק בסוף אוקטובר 2023 ובתחילת נובמבר אותה השנה, והפך למטען הרביעי. למרות שאפשר להשיג יותר מ-10,000 בלינג, המוטו זה עד 10,000.

סוגי בראולרים

יש אחד-עשר סוגי בראולרים, חלק מהם ייחודיים לברואלר מסוים (כי אין לו את המאפיינים הדרושים לסוג רגיל). לכל סוג יש מאפיינים משלו.

במקרה ובראולר לא מתאים לאף הגדרה, ממציאים לו סוג משלו או מוסיפים אותו לסוג "גורם/גורמת נזק".

 • גורם/גורמת נזק: לרוב גורמי הנזק טווח בצורת משולש שווה-שוקיים, שהצלע שלו שהכי רחוקה מהבראולר היורה מעוגלת. לחלק מגורמי הנזק שהטווח שלהם מלבני, הצלע הקצרה של המלבן די ארוכה אך לחלקם הצלע הארוכה היא (ובכן) ארוכה והצלע הקצרה ממש קצרה. לחלקם אין טווח ארוך אך הטווח שלהם גם לא קצר ולחלקם הטווח ממש ארוך. בסוג זה גם נמצאים הבראולרים שלא מתאימים לקטגוריות אחרות והראשונה בקטגוריה זאת היא מג כי כשהיא לא בתוך ה-mecha יש לה טווח ארוך אבל כשהיא בתוכו יש לה טווח דיי קצר.
 • טנק: בראולרים עם מינימום של 7,000 נקודות בריאות ברמת כוח 9. לרוב הבראולרים האלה יש טווח קצר הבראולרים בקטגוריה זו הם רוזה, דאריל, בול, אל פרימו, ג'קי, אש, ופרנק. כאשר רובם נפגעים מאויב תכונת הסופר שלהם נטענת. הבראולר עם הכי הרבה חיים בקטגוריית טנק (וגם במשחק) הוא פרנק.
 • ארטילריה: זורקים יודעים לירות את היירייה העיקרית שלהם מעל לקירות ומבנים. הברואלרים בקטגוריה זו הם טיק, דיינמייק, בארלי, גרום, וספראוט (ספראוט נקרא גם בראולר תמיכה).
 • .
 • תמיכה: בראולרים שגורמים לכך שהאויבים יזוזו למקום אחר, לפעמים אחורה ולפעמים לקדמת התוקף (במקרה שהתוקף הוא ג'ין), או שנותנים עזרה לחברי הקבוצה עם כל מיני יכולות (המהירות של מקס, הצריח של פאם, הגיטרה של פוקו, הפאוור אפ של ראפס, הסופה של סנדי, הקיר של ספראוט וכולי).
 • מתנקש: המתנקשים יודעים לגרום הרבה נזק במעט זמן. לרובם תכונות מיוחדות כמו: הרעלה, בלתי נראות ועוד. הבראולרים בקטגוריה זו הם: סטו, אדגר, מורטיס, קרואו, לאון באז וקורדליוס

ציוד קרב

היכולת ציוד קרב (Gears) נפתחת כאשר בראולר מגיע לכוח 8 ו-10. יש חמישה סוגים של ציוד קרב, שמשותפים לכל בראולר (בניגוד לגאדג'טים וכוחות כוכב). אך יש גם ציוד קרב שאינו משותף לכל הבראולרים. הציוד המשותף הם:

 • ציוד נדיר במיוחד
 • מהירות - נותן לבראולר תוספת 15% מהירות בשיחים.
 • נזק - מוסיף לבראולר 15% יותר נזק מתחת ל-50% מהחיים שלו.
 • ראייה - כאשר הבראולר פוגע ביריב הוא יכול לראות אותו בשיחים למשך 2 שניות.
 • בריאות - חידוש חיי הבראלור מהיר ב-50%
 • מגן - נותן לבראולר 900 בריאות הניתן לצריכה. המגן נטען עד 10 שניות ל-100%
 • טעינת גאדג'ט - מגדיל את מספר השימושים בגאדג'טים בכל קרב
 • ציוד אדיר
 • מהירות טעינה - טעינת נשק מהירה יותר ב-15% זמין אצל חלק מהבראולים
 • טעינת סופר - תכונת הסופר (אולטי) נטען ב-10% יותר מהר. זמין אצל חלק מהבראולים
 • כוח חיית המחמד - כוח חיית המחמד מחוזק ב-25%. זמין אצל חלק מהבראולים
 • וךת10 שניות ל-100% במלואו לאחר עשר שניות.
 • ציוד מדהים -
 • קרואו - רעל בעל השפעה מתמשכת - מגביר את הנזק שנגרם מהרעל שלו ב־30
 • ג'ין - עבודת יד - מאריך את טווח היד הקסומה שלו.
 • פאם - סופר צריח - משפר את ריפוי הצריך של פה ב-20%
 • איב - רביעיות - תכונת הסופר (אולטי) של איב מוליד 1 יותר צאצאים.
 • ספייק - קוצים דביקים - תכונת הסופר (אולטי) של ספייק מאיטה אויבים באופן יעיל יותר ב-50%.
 • אמבר - נפט דביק - הנפט של אמבר שנשפך מאט את האויבים ב-10%.
 • לאון - עשן מתמשך - פצצת העשן של לאון נמשכת 2 שניות יותר מהרגיל
 • סנדי - סערה מעייפת - אויבים בשטח הסערה של סנדי גורמים 20% פחות נזק
 • טיק - ראש טוב - הראש של טיק משיג 1,000 תוספת בריאות.

קישורים חיצוניים

הערות שוליים

 1. ^ Brittany Vincent, Brittany Vincent, Supercell’s ‘Brawl Stars’ Clears Over $63 Million in One Month, Variety, ‏2019-01-16 (באנגלית אמריקאית)