המלאך השומר שלי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
המלאך השומר שלי
שיר הנושא עידו ריבלין
סוגה קומדיה
נוער
יוצרים אסף שליטא
דורון צור
כותבים אסף שליטא
בימוי יריב הורוביץ
שחקנים אלון סנדלר, בן אדם, יון תומרקין, דין גרבר, אדווה רודברג, ניר שטראוס, שירה לוי, טל מוסרי, ימית סול, ישראל אטיאס, ירדן הראל
מספר עונות 2
מספר פרקים 20
הפקה
מפיק ירון ליכטנשטיין
חברת הפקה סוכנות ADD
ניקלודיאון
אורך פרק 25 דק'
שידור
רשת שידור

ניקלודיאון (HOT) עונה 1

HOT) TeenNick) עונה 2
תקופת שידור מקורית 1 בספטמבר 2017 – רץ

המלאך השומר שלי היא סדרת נעורים קומית ישראלית, אשר שודרה בערוץ ניקלודיאון, בכיכובם של אלון סנדלר, בן אדם ויון תומרקין. בשל הצלחה גדולה של הסדרה, הופקה עונה שנייה אשר עלתה ב-4 בדצמבר 2018.

עונה 2[עריכת קוד מקור | עריכה]

לוסי מגיעה לבית הספר ומעוררת את חשדתו של יניב שהיא השטן בזמן שרועי אילן ויואב מתאהבים בלוסי, יניב מנסה לשכנע את אלוהים שלוסי היא השטן אך לא הצלחה. אלוהים מראה ליניב שלוסי היא לא השטן, אלא ילדה רגילה, אבל בסוף הפרק הראשון כשלוסי מורידה את הכובע, יניב רואה שם קרניים... או שהוא רק דמיין? בפרק השני יניב מזייף חתימת הורים, ולכן יונה מזמין את הוריו של יניב. יניב מבקש מרווית ומיואב שיתחפשו להוריו, כי "הוריו לא בארץ", וגונב מגן עדן את פרי עץ הטאמבליות, כדי שיונה יאכל ממנו ולא יזהה אותם. המזימה נכשלת, ויונה מזהה את רווית ויואב. כשאלוהים מגלה שהזמינו את ההורים של יניב, היא מחליטה לקבל את ההזמנה ובאה לביקור בעולם, בפרק השלישי משחקים גמדים והענקים ויוצא שכולם יצאו הענקים של ספיר , וכולם נותנים לה מתנות .

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות ראשיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • רועי (אלון סנדלר) - תלמיד בבית הספר "נאות חציר". בעל מזל רע במיוחד, ולכן נוטה להיות מיואש ומתוסכל. יניב, המלאך השומר שלו, לא מבצע ולא ביצע מעולם את תפקידו כראוי. חברם הטוב ביותר של אילן, רווית ויואב. מתאהב בספיר, ולאורך הסדרה לומד עליה דברים חדשים, אך נכשל בלהציע לה חברות. בעונה השנייה מתאהב בלוסי .
  • יניב (בן אדם) - המלאך שאמור לשמור על רועי. מאז ומעולם לא מילא את תפקידו. בעקבות התלונות של רועי, יניב יורד לעולם כדי לשמור עליו מקרוב ונטמע בבית הספר כתלמיד. גם כתלמיד, אינו מצליח להפוך את רועי למאושר, נוהג לעשות צרות בבית הספר ומסתבך. נמצא במאבק מתמשך עם רפאל, המלאך השומר של לפיד, מי בניהם הוא יותר טוב, אך לפעמים הם מוצגים כחברים. בעונה השנייה קיבל את אוריאל בתור המלאך השומר שלו.
  • רווית (אדווה רודברג) - החברה הכי טובה של רועי ולומדת איתו בכיתה. מייעצת לו ומהווה עבורו אוזן קשבת. פמיניסטית, ומרבה להתווכח ולריב עם אילן כי הוא מאמין שבנים יותר טובים מבנות.
  • יואב (ניר שטראוס) - חברם הקרוב של אילן, רועי ורווית. לא העיפרון הכי חד בקלמר, ומרבה לפלוט אמירות טיפשיות במיוחד.
  • לוסי פרבר (שירן סנדל) (עונה 2) - תלמידה חדשה וחמודה, שיניב בטוח שהיא השטן. היא גורמת לרועי, אילן ויואב להתחרות על ליבה ולהסתכסך ביניהם. כמו כן, גורמת לספיר ורווית להסתכסך.
  • אוריאל (אורי בלופרד) (עונה 2) - מלאך מכונן שמשמש כמלאכו השומר של יניב ועוזרו, על מנת להגשים את יעודו של יניב כמלאכו השומר של רועי.

דמויות משנה[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • אלוהים (ימית סול) - מקבלת תלונות רבות מרועי על כך שאינו מרוצה מחייו, ולכן שולחת את יניב לעולם כדי לסייע לו מקרוב. לא מרוצה בכלל מתפקודו כמלאך ועוקצת אותו לעיתים קרובות. מפרגנת לרפאל ואף העניקה לו את תואר "המלאך המצטיין", בעונה השנייה מגלה כי הזמינו את ההורים של יניב ומתחזה לאמו .
  • רפאל (ישראל אטיאס) - המלאך השומר המוצלח של לפיד. נבחר כמלאך מצטיין. מרבה להקניט את יניב על חוסר ההצלחה שלו למלא את תפקידו לשמור על רועי, ונמצא איתו במאבק מתמשך מי יותר טוב, אך לפעמים הם מוצגים כחברים.
  • מיכאל (ירדן הראל) - המלאכית השומרת של רווית. אגרסיבית, קשוחה, ופזיזה במיוחד. הופיעה בפרק אחד בלבד, בו ניסתה לסייע ליניב לגרום לרועי ולרווית להתאהב.

פרקי הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה 1[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק שם הפרק סוג הפרק תאריך שידור מקורי ישראלישראל
1 שלח לי מלאך רגיל 1 בספטמבר 2017
2 יום הבוחר רגיל 3 בספטמבר 2017
3 טלפון הניסים רגיל 4 בספטמבר 2017
4 ידיים טובות רגיל 5 בספטמבר 2017
5 כדור-אנג'ל רגיל 6 בספטמבר 2017
6 הריקוד האחרון של יניב רגיל 10 בספטמבר 2017
7 כל מה שצריך זאת אהבה רגיל 11 בספטמבר 2017
8 ההתערבות רגיל 12 בספטמבר 2017
9 ההצגה חייבת להסתבך רגיל 13 בספטמבר 2017
10 מסיבת הפתעה רגיל 17 בספטמבר 2017
11 יום המעשים הטובים רגיל 18 בספטמבר 2017
12 רועי המלך רגיל 19 בספטמבר 2017
13 פתקים מהכותל רגיל 20 בספטמבר 2017
14 מיכאל ואני רגיל 24 בספטמבר 2017
15 החיים בלעדי רגיל 25 בספטמבר 2017
16 מאחורי הקלעים מאחורי הקלעים 26 בספטמבר 2017
17 לקט לקט 27 בספטמבר 2017

עונה 2[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה שנייה הופקה בשל הצלחת הסדרה, ועלתה ב-4 בדצמבר 2018.