ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף ויקיפדיה:במ)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות.


מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.

כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

 • כוכב נופל (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות | WS) – עובר על תנאי החונכות המנדטורית. אופק ג'רסי ~ ליצירת קשר ~ מיזם יחסי החוץ 18:43, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
  מדובר במשתמש שכתב מעל 100 ערכים, אני עובר מעת לעת אחר עריכותיו במרחב הערכים, ולדעתי אין לו צורך בחונכות במרחב זה, בוודאי לא מנדטורית. היכן הוחלט שעליו לפעול תחת חונכות מנדטורית? דניאל זקוק לחונכות במרחב ויקיפדיה ובמרחב השיחה. אמירושיחה 18:54, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
  אמירו ראה דף שיחתו... שם נכתב בפירוש שהמשתמש צריך חונכות מנדטורית. אופק ג'רסי ~ ליצירת קשר ~ מיזם יחסי החוץ 19:05, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
  אופק, לא הצלחתי להבין מדוע הוא היה צריך חונכות מנדטורית, המשתמש מעולם לא הוזהר ולכן אני לא רואה כל סיבה לפתוח חונכות מסוג זה.מכאן נגיע למסקנה שאין שום חונכות שהמשתמש הפר את תנאיה --אופיר - דבר איתי! 16:41, 23 באוגוסט 2019 (IDT)
  למיטב הבנתי, הדרך להטיל הגבלות על עורכים ותיקים, היא באמצעות דף הבירורים או בהחלטה של מי מהביורוקרטים. לא ראיתי שאחד מהשניים נעשה בענייננו. אמירושיחה 19:35, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
  אומר עוד, שדווקא בדף שיחתי הייתה התנגדות רבה מצד עורכים רבים וותיקים להפעיל עלי חונכות מנדורטית במרחב הערכים, אזכיר כי בכללי החונכות נאמר בפירוש כי כל מקרה ומקרה יש לדון לגופו והכללים אינם מצביעים על הכלל. מאז ההתנגדות נעלם גארפילד ולא הכריע בנידון. דָּנִיֵּאלשיחהויקיפדיה עולה על הפסים! 20:13, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
  דווקא בדף השיחה המליצו לך על חונכות מנדטורית שכלליה יקבעו על ידי החונך. מתייג את אמא של גולן שנראה היה כי הוא מסכימה לשמש כחונכת. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 20:50, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
  כוכב נופל הסכים לחניכה מנדטורית לפי המלצה שלי ושל עוד כמה עורכים, כדי להמנע ממצב של הליך רשמי של חסימה נגדו. לשמחתי הוא הסכים מרצונו, והיה נראה שהוא מעוניין לשפר את מצבו. אבל, לאור ההתייחסות האחרונה שלו לחונך שלו אופק, נראה שאין לדניאל כוונה לכבד את ההסכמה הזו. לפיכך, ההליך הרזמי יהיה לפתוח דיון בעניינו בדף הבירורים. אין עילה לחסום אותו כרגע, כיוון שהחונכות לא הוטלה עליו על ידי הקהילה - ולפיכך הוא לא עובר על שום כלל. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 23:00, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
  פתח דיון, בכבוד. חוץ מזה כדאי שתראה כאן מה חושבים עליך. דָּנִיֵּאלשיחהויקיפדיה עולה על הפסים! 23:32, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
בשביל מה שלחת את הדיון, בשביל לסכסך ביני לבין גארפילד, בשביל שהחסם, אני רק כתבתי את דעתי בעניין החונכות המנדטורית ועל זה שאני חושב שזה שאופק הפסיק להיות החונך שלי, זה ממש לא פייר. אין לי שום דבר נגד גארפילד ואף פעם לא היה לי.Esc Steven - שיחה 00:41, 23 באוגוסט 2019 (IDT)
הפרת תנאי החונכות צריכה לגרור חסימה. לא חשוב כמה ערכים כתב המשתמש. אם הוטלה חונכות מנדטורית סביר שרמתם לא גבוהה, אם כי לא בדקתי את הפרטים האלה. חונכות מנדטורית היא חלופת חסימה. אני רואה בחומרה את ההתנהגות של המשתמש. גילגמש שיחה 05:23, 23 באוגוסט 2019 (IDT)
סטיבן היקר, אני מתנצל על שקישרתי מכאן לדיון אך תסכים איתי שזה ממש לא הוגן לדבר כך על משתמש אחר ללא ידיעתו. אני מבטיח לך שלא תחסם על מה שכתבת שם, איש כאן עוד לא נחסם על שהביע את דעתו בצורה מכובדת ובוגרת כמו שעשית אתה. גילגמש, אני מבין שאין לך זמן לזה אבל אם תבקר בדף שיחתי תראה שגארפילד הוא היחיד שביקש להטיל עלי חונכות מנדורטית גם במרחב הערכים. כל שאר העורכים לא הסכימו איתו ואף תמהו בקול מה שונה פתאום מהפעם הקודמת שבה הוא הציע לי חונכות. הוא לא הגיב מאז. דָּנִיֵּאלשיחהויקיפדיה עולה על הפסים!אתגרו את עצמכם 16:13, 23 באוגוסט 2019 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

ידוע לי שהפרת את תנאי החונכות. התירוצים לא מאוד חשובים. הפרת תנאי חונכות מנדטורית צריכה לגרור חסימה מידית. אפשר להסתפק באזהרה אם זאת מעידה חד פעמית. אני לא עוקב אחרי העריכות שלך וזה תפקיד החונך שלך. הוא אחראי עליך. אם ביקש חסימה אז צריך לחסום. תירוצים כמו שכתבת לעיל אינם עוזרים וחסרי משמעות מבחינתי. מבחינתי, רק אדם אחד יכול לקבוע בעניין שלך - החונך שלך. גילגמש שיחה 21:40, 23 באוגוסט 2019 (IDT)

לעורך הזה הומלץ להשתמש בחונך והוא קיבל את זה חלקית (הוא לא הסכים לכל התנאים המקובלים ב"חונכות מנדטורית"). החונכות לא הגיע בצורה המקובלת ולכן אם לא פעל לפי תנאיי החונכות שמשתמש אחר חושב שזה מה שצריך אבל כוכב נופל לא קיבלם, אין עילת חסימה בגלל הפרת תנאיי החונכות. צריך להגדיר בבירור מה התנאים הנדרשים ושהמשתמש אכן מקבל אותם ואם זה לא מספיק אז לפתוח דיון חסימה כמקובל. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 23:43, 24 באוגוסט 2019 (IDT)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

 • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
 • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
 • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
 • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.