ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף ויקיפדיה:במ)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות.


מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.

כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

משתמשים המבקשים את שחרור חסימתם (באמצעות {{בקשת שחרור חסימה}}):
 • נעם דובב (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות | WS) – הפרעה: המשתמש עורך את דברי שוב ושוב, מסרס אותם ומוחק תגובות שלי • חיים 7שיחה • 23:48, 24 באפריל 2019 (IDT)
  בקשת שווא ממשתמש שלא מפסיק להתנכל לי כבר זמן רב. בניגוד גמור לאיך שהוא מציג את הדברים, הוא זה שפתח והמשיך במלחמת עריכה, לאחר שלקח בעלות על סיכום הקולות, עשה זאת באופן שמעוות את התמונה, ולאחר שאני ואחרים ערכנו הוא פתח במלחמת עריכה, איים והמשיך במלחמת העריכה. נעם דובב - שיחה 23:53, 24 באפריל 2019 (IDT)
  נעם, על פי ויקיפדיה:דף שיחה#מחיקת ועריכת דברי אחרים אסור לך לערוך את דבריו של חיים. אם לדעתך הוא סיכם בצורה שגויה ביכולתך להעיר לו ואף לסכם מחדש כרצונך, אך לא לערוך את דבריו. זאת ועוד, לאחר שהוא ביטל את עריכתך אין להיכנס למלחמת עריכה. בברכה, גיברס - שיחה 00:05, 25 באפריל 2019 (IDT)
  סיכום קולות בדיון אינו דבריו, ואין לו בעלות עליהם. כפי שאפשר לראות בהיסטוריית הגרסאות לא רק אני ערכתי את הסיכום אלא עוד עורכים אחרים והוא ביטל את כל העריכות הללו, תוך שהוא מציג תמונה מעוותת של הקולות, מאיים בתקציר העריכה ואף בדף השיחה. ובניגוד גמור לאיך שאתה מציג את הדברים הוא זה שנכנס למלחמת עריכה ואף המשיך בה, וזאת לאחר שהערתי לו בתקציר העריכה, כפי שאתה אומר שהייתי צריך לעשות. נעם דובב - שיחה 00:26, 25 באפריל 2019 (IDT)
  זכותו להציע סיכום כפי שהוא רואה אותו. ואם יש אי-הסכמה לגבי הסיכום, כל משתמש אחר יכול להציג סיכום אחר כאלטרנטיבה. Dovno - שיחה 00:34, 25 באפריל 2019 (IDT)
  כאמור כמה משתמשים נוספים ערכו את הסיכום - שינו את הכותרת, הוסיפו את הצבעתם, אך חיים, שהצהיר בדף הבירורים על כוונתו לחסום אותי לצמיתות, תוך עריכת השוואה נלוזה ביני ובין נדנד, חיפש אמתלת שווא לחסום אותי, תוך שהוא מזהיר ומאיים. ויש רק סיכום אחד, הוא כאמור לא בבעלותו, וכל העורכים האחרים שערכו, וגם את עריכותיהם הוא שחזר - מעידים על כך בעריכותיהם. נעם דובב - שיחה 00:45, 25 באפריל 2019 (IDT)
 • חיים 7 (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות | WS) - המשתמש תוקף אותי חזור ותקוף, כפי שניתן לראות בין היתר בדף הבירורים, שם הצהיר על כוונתו שאחסם לצמיתות, תוך שהוא מסיט את הדיון על חסימתו של נדנד, וחיפש תואנת שווא. הזהיר אותי בדף השיחה ובתקציר העריכה בערך רזאן א-נג'אר אזהרות מאיימות, מציג סיכום קולות באופן מעוות, ולוקח בעלות עליו. לאחר שאני ואחרים עורכים את הסיכום, הוא מאיים בשני מקומות (דף השיחה ותקציר העריכה), פותח במלחמות עריכה חוזרות והשיא: קורא מעלה לחסימתי. נעם דובב - שיחה 23:53, 24 באפריל 2019 (IDT)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

 • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
 • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
 • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
 • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.


 • שלום, יש ערך שנמחק לפני שנה על אתר משחקים ואשמח לדעת האם אפשר להחזיר את הערך למצב אפשרי של עריכה. הגבתי בדף השיחה למה אני חושב שהערך צריך לחזור. יש אצלי את הערך מוכן רק צריך לאפשר עריכה. קישור לדף השיחה: שיחה:טרופי עולם וירטואלי Mordexter - שיחה
  היי, מה שאני יכול לעשות זה לשחזר לטיוטה. כשתסיים, נדון בערך בצינורות המקובלים לכך. eli - שיחה 16:54, 24 באפריל 2019 (IDT)
 • מש:Yechiel.sh חזר על עריכה אחרי שעריכתו שוחזרה (טכנית - מלחמת עריכה, אבל ניחא). הוא לא אהב את תוכנו של סעיף בערך אסלאם, ובמקום לתקן, בחר לרוקן את הסעיף מכל תוכן, בנימוק שאינו אמת "הטפות מגוחכות. יש כבר ערך מעמד האישה באסלאם" (הסעיף לפני שרוקן מתוכן לא הכיל ולו הטפה אחת, והעובדה שיש ערך מורחב לא מצדיקה ריקון הסעיף מתוכן). אין לי עניין להיכנס למלחמת עריכה, ואבקש מאחד המפעילים להחזיר את תוכן הסעיף. אם יחיאל מוצא שם טעויות, הוא יכול לתקנן, רצוי בלוויית מקורות שיצדיקו זאת. קיפודנחש 00:50, 25 באפריל 2019 (IDT)
סברתי שאחרי תקציר ברור יותר תקבל את דברי. מובן שהגירסה היציבה לצידך ואין לי כוונה להיכנס למלחמת עריכה. ולגופו של ענין: הפרק מכיל תוכן לא מבוסס ולא מאוזן שנכתב כמחקר מקורי ומנוסח באופן לא אנציקלופדי. אצטט חלק מהמשפטים (כל השאר זה ציטוט סתמי של פסוקים מהקוראן ביחס לאישה, המתאים לויקיציטוט): "האישה שווה לגבר לאור האסלאם; היא שותפה שווה לו, בעלת זכויות קניין וירושה ואינה רכושו של שום אדם. היא מרכיב חיוני בקיום חברה משגשגת ובריאה." "בפסוק הנ"ל אנו רואים שאללה אומר בקוראן באופן ברור שגם לנשים המאמינות, בדיוק כמו שלגברים המאמינים, מחכה הגמול של גן העדן." "גם בפסוקים הנ"ל אנו רואים שהגבר והאישה, המאמין והמאמינה, המוסלמי והמוסלמית, שווים בעיני אללה". אין מה לתקן בגירסה כזו (ששרדה כאן יותר שנה), זה פשוט לא ראוי לויקיפדיה. יחיאל - שיחה 02:09, 25 באפריל 2019 (IDT)
"תקציר ברור יותר" לא הופך שקר לאמת. הסעיף שיחיאל הסיר לא כולל הטפות, וגם המשפטים שהוא ציטט כאן אינם "הטפה". אם יש לו מקור אמין שמראה שהתוכן לא נכון, הבא את המקור ותקן את התוכן, אבל למחוק סעיף שלם בגלל שהוא לא מוצא חן לך, ולהחזיר את המחיקה אחרי ששוחזרת (טכנית, "מלחמת עריכה"), זו סתם חבלה. ביקשתי שמפעיל יחזיר את הסעיף שיחיאל הסיר. קיפודנחש 02:37, 25 באפריל 2019 (IDT)
תומך בדבריו של קיפודנחש. נעם דובב - שיחה 02:47, 25 באפריל 2019 (IDT)
המשפטים שציטטתי כאן הם פרשנותו האישית והלא נייטרלית של הכותב לפסוקי קוראן נבחרים. הם לא מגובים באף מקור ומהוות מחקר מקורי האסור בויקיפדיה. (המטרה היא כמובן לשכנע את הקורא ש"האישה שווה לגבר לאור האסלאם" כפי שנכתב - לזה אני קורא הטפה). אני מתפלא שאתה מגן על דבר כזה ונשען על הגרסה היציבה. אני לא יודע איך היית מגיב אם היו נכתבים משפטים ברוח זו בערך מעמד האישה ביהדות למשל, אבל אני בטוח שאני הייתי מסיר אותם. יחיאל - שיחה 03:07, 25 באפריל 2019 (IDT)

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.