ויקיפדיה:עמותת ויקימדיה ישראל/שיתופי פעולה במערכת החינוך/ויקיפדיה בחינוך - באר שבע

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
מיזם זה פעיל

Beersheba, Ya'akov Cohen st. 03.jpg Smil2008c12.jpg Beersheba, Kakal st. 03.jpg Fountain at the entrance to Beersheba 2013 5.jpg


מיזם "ויקיפדיה בחינוך - באר שבע"
מיזם העלאת ערכים על ידי תלמידי כיתות ט' בבאר שבע.

מיזם החינוך בבאר שבע הוא מיזם המשותף למנהל החינוך בעיריית באר שבע, לעמותת ויקימדיה ישראל, ולמשרד החינוך של מדינת ישראל. במסגרת המיזם משתתפות עשר כיתות ט' הצטיינות בבאר שבע, במסגרת שיעורי הבעה, בכתיבת ערכים מתחומי העיר באר שבע (גיאוגרפיה, היסטוריה, אישים, תרבות - של העיר). התלמידים (כ- 370 תלמידים) התחלקו לקבוצות, בהן הן לומדים לחקור ולתאר מקורות אמינים, ולהתנסות בכתיבה עיונית ואקדמית. אנו תקווה כי רוב הערכים יעלו למרחב הערכים בוויקיפדיה בתום המיזם.

בפעילות עד כה:

 • 10/2013 - התקבל אישור להפעלת המיזם - הן ממינהל החינוך בעיריית באר שבע והן ממשרד החינוך.
 • 11/2013 - התקיים מפגש עם המורים ורכזי הנושא, ונערכה למורים ולרכזים סדנת עריכה.
 • 12/2013 - נמרוד מהעמותה קיים עשר הרצאות ראשוניות נפרדות בכיתות "ט' מצויינות", המשתתפות במיזם, (בכל כיתה כ-35 עד 40 תלמידים)
 • נערכו עשרה סיורים נפרדים לכיתות (סה"כ עשרה אוטובוסים) - סיורים מודרכים בעיר באר שבע, במימון עיריית באר שבע באתרי העיר באר שבע שהם אופציונליים לכתיבת ערכים,

וכבר כמה חודשים שהמיזם ממשיך לרוץ.

 • המורים השונים להבעה העבירו לוועדת ההיגוי את שמות הערכים השונים שעליהם מעוניינים התלמידים לכתוב, והתקיימו דיונים לגבי כל אחד מהערכים המוצעים, על ידי נציגי ויקיפדיה בוועדת ההיגוי.
 • בחודשים אלה, התלמידים בכל הכיתות (כ-350 תלמידים) נחשפו (ועדיין נחשפים מידי שבוע) לתכני התוכנית, במסגרת שיעורי הבעה, במסגרתם הם מתנסים בהבעה בכתב, בניסוח, בברירת עיקר מהתפל, בחיפוש מקורות אמינים, ובכתיבה עצמה.

בקרוב נעבור לשלב הבא: העלאת הערכים לוויקיפדיה. לצורך כך אנו זקוקים לעזרתכם:
בתאריכים 5-6-7/3/2014, וכן בתאריכים 12-13-14/3/2013 : יתקיימו סדנאות עריכה לתלמידים, לפני כתיבת הערכים בוויקיפדיה.
יש צורך במתנדבים שיגיעו לבאר שבע - לסייע לנו בהעברת סדנאות עריכה לתלמידים.

אנא צרו קשר ב-שיחת משתמש:Danny-w, או בדף השיחה של המיזם.

מיזם ויקיפדיה בחינוך - באר שבע
לחצו על הלשונית המתאימה למעלה - לקריאה על המיזם, להנחיות לתלמידים, או לדף השיחה.

לחצו על הלשונית המתאימה למטה - על מנת לבחור אחד מעשרת בתי הספר בבאר שבע, המשתתפים במיזם.

(לעריכת הדף)

כתיבת ערך בוויקיפדיה היא הזדמנות לכל תלמידה ותלמיד לתרום למאגר הידע החופשי הגדול בעולם בתחום לימודיהם.

כתיבת הערכים תהיה חלק אינטגרלי מלימודי ההבעה בכיתה. הכתיבה תערך בתוך הוויקיפדיה ולכן היא כוללת התמודדות עם ממשק העריכה וכללי העריכה, אך בצידה האפשרות להיעזר בקהילת עורכים שיוכלו לסייע לכם בענייני תוכן ובאתגרים הטכניים.

ויקיפדיה הינה מאגר ידע מרכזי וחופשי בו משתמשים כולם, אנשי תקשורת ועיתונות, מקבלי החלטות וכמובן, הציבור הרחב. במסגרת המיזם, יתאפשר לכם התלמידים לקדם את תחומי העניין הנלמדים במילותיכם, באמצעות כתיבה בסטנדרטים אנציקלופדיים של ערכים על העיר באר שבע וסביבתה. הפרקים הבאים כוללים הנחיות לתלמידים. שימו לב שהנחיות אלו תקפות, לא רק לערכים שתכתבו במסגרת מיזם החינוך בבאר שבע, אלא לכל ערך שתבחרו לערוך בעתיד בוויקיפדיה.

צעד ראשון[עריכת קוד מקור]

School pixel.png כותב זה הוא תלמיד, הפועל בוויקיפדיה העברית תוך קבלת הנחיה, במסגרת מיזם החינוך בבאר שבע.
 1. פתחו לעצמכם חשבון משתמש.
 2. בדף המשתמש שלכם תוכלו למסור על עצמכם פרטים נוספים. החשבון יקל על כותבים אחרים (במסגרת המיזם או מחוץ לו) ליצור אתכם קשר במסגרת ויקיפדיה, להציע הצעות ולברר את הטעון בירור. החשבון גם יאפשר לעורכי ויקיפדיה המלווים את המיזם, לאתר את מה שכתבתם ולבודד פעולות אלה מעבודתם של אחרים.
 3. במידה ואתם כותבים כצוות, אנו ממליצים לא לכתוב מאותו חשבון, אלא ליצור לכל תלמיד חשבון משלו. בצורה זו תוכלו להשתמש במערכת גם כדי להתייעץ, ולעקוב ביתר קלות אחר שינויים שחבריכם לצוות עושים.
 4. הציבו בדף המשתמש שלכם את התבנית הזו: {{משתמש תלמיד כותב ב"ש}}.

תבנית זו תאפשר לאחרים לדעת שהנכם תלמידים הכותבים בוויקיפדיה במסגרת "מיזם החינוך בעיר באר שבע".

הכנה לקראת עריכת בוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

מצגת PDF - ויקיפדיה מהי
מצגת PDF - מדריך בסיסי לכתיבה טכנית בויקיפדיה
 1. מומלץ שתקראו את המדריך שלנו, ותסקרו את הקישורים שבתבנית תבנית:ברוך בואך.
 2. קהילת ויקיפדיה מחויבת לשמירה קפדנית על זכויות יוצרים של חוקרים ומחברים מחוץ לוויקיפדיה, אף מעבר להקפדה על אזכור ראוי של מקורות שאתם נדרשים לה בכתיבה אקדמית. ראו ויקיפדיה:זכויות יוצרים לעזרה פרטנית בנושא זה.
 3. במהלך הכתיבה בוויקיפדיה אנו מבקשים מכם לנהוג על פי כללי התנהגות בין חברי הקהילה.

כתיבת הערך[עריכת קוד מקור]

יצירת ערך בוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

בשלב העלאת המאמרים לוויקיפדיה, יש לרשום ערכים רק במסגרת דפי טיוטה אישיים. עורכי הוויקיפדיה המלווים את המיזם, יעלו את הערכים המתאימים, שעומדים בקריטריונים של כתיבה בוויקיפדיה.


כתבו את הערך בדף המשנה של דף המשתמש שלכם, ולא במרחב הערכים. לשם כך, לחצו על הקישור "טיוטה" שנמצא בראש הדף. בדף שייפתח תוכלו להתחיל לכתוב את הערך. לחצו על כפתור השמירה כדי לשמור את שכתבתם. כדי להוסיף או לשנות, לחצו על כפתור העריכה. או לסירוגין, ניתן לכתוב את שם הערך המבוקש בתיבת החיפוש.
לדוגמה: אם שמך גלי טננבאום, ופתחת שם משתמש בשם גלי ט., דף הטיוטה שלך יהיה "משתמש:גלי ט./טיוטה". בשורת החיפוש תראו את הקישור הריק "משתמש:גלי ט./טיוטה". לחצו על הקישור האדום, והתחילו להעלות את הטקסט עליו עבדתם.

דגשים לכתיבה ויקיפדית[עריכת קוד מקור]

 • יש להקפיד להציג את המידע בלשון בני אדם וללא הסתמכות על ז'רגון מקצועי, באופן שיהיה נגיש לאדם משכיל ומתעניין, ולא רק למתמחים מקצועיים.
 • בסוף כל פסקה כתבו בהערות שוליים את המקור או המקורות של אותה פסקה. חשוב לנו בויקיפדיה שלקורא יהיה קל למצוא את המקור לכל קביעה בערך. אם הבאתם פרט או נתון מפתיע הצמידו לו מקור בהערות שוליים. אם המקור הוא אינטרנטי, תנו לו קישור. למידע נוסף ראו ויקיפדיה:הערות שוליים וגם ויקיפדיה:ביבליוגרפיה.
 • התמקדו בעיקר וכתבו באופן תמציתי. יש המון מה לכתוב, אין צורך לכתוב באריכות על תת-נושא אחד. התוצאה לרוב תהיה שכחה לכתוב על תתי נושאים אחרים לא פחות חשובים.
 • הצמדו לנושא הערך. אם יש בידיכם מידע חשוב על נושא קרוב למושא הערך נשמח אם תוסיפו אותו לערך הרלוונטי.
 • בדקו את הערכים בויקיפדיה על נושאים המשיקים לנושא הערך שלכם. שלבו את תוכן הערך שלכם בתוך מארג הערכים שמסביבו.
 • אל תכתבו את דעתכם האישית או מחקר מקורי שלכם. הדבר אינו מקובל בויקיפדיה. אם נדרשתם לעשות זאת על ידי המרצה או המורה, הגישו ישירות למרצה או למורה את התייחסותכם האישית ו/או את מסקנותיכם המחקריות ללא הצגתם בערך בוויקיפדיה. למידע נוסף ראו ויקיפדיה:מדריך לנקודת מבט נייטרלית.
 • אחד מיתרונות הוויקיפדיה היא האפשרות ליצור קישורים פנימיים לערכים נוספים בוויקיפדיה, וקישוריים חיצוניים בסוף הערך לדפי אינטרנט רלוונטיים אחרים בתחום. יש להציב לפחות קישור פנימי אחד בכל פיסקה. למידע נוסף ראו עזרה:קישורים.
 • אל תתנו הערכות לגבי העתיד. כשהעתיד יגיע יהיה מי שיעדכן את הערך.
 • סיוע תוכלו לקבל מעורכים אחרים. ראו פירוט בהמשך, בפסקה אודות שיתוף פעולה עם הקהילה.

סיום כתיבת הערך[עריכת קוד מקור]

יישר כוח - סיימתם לכתוב את הערך. עם זאת, לידיעתכם, כתיבת הערך לעולם לא מסתיימת וסביר להניח שגם בעתיד ימשיכו עורכים נוספים לשנות ולהרחיב את הערך.

 • אם אתם לא בטוחים שסיימתם לכתוב את הערך, אתם יכולים להתייעץ בדף השיחה של המיזם בו אתם עובדים או לחילופין להתייעץ עם כלל קהילת העורכים דרך ויקיפדיה:ביקורת עמיתים.


שיתוף פעולה עם הקהילה[עריכת קוד מקור]

עריכת ערכים

מדריכי עריכה

שילוב מרכיבים בדף:

אחרים:

בויקיפדיה פעילים עשרות מתנדבים שישמחו לעזור לכם כבר בתחילת הדרך. לאחר סיום הפרויקט, היו סמוכים ובטוחים שהערך יערך על ידי משתמשים אחרים באופן מקיף! על כן, לא תפסידו כלום, ורק תוכלו להרוויח מהתייעצות עם משתמשים אחרים במהלך העבודה על הפרוייקט.

אתם מוזמנים להסתייע בחונכים שהציעו את עצמם לעזור לעורכים חדשים. רשימת החונכים נמצאת בחממה - שם מגדלים שתילי ויקיפדים, והגננים הם הויקיפדים הכי ידידותיים וסבלנים. אל תהססו לבקש שם חניכה.

כיצד תוכלו למקסם את הרווח מהסיוע של משתמשים אחרים?

 • הציגו מוקדם ככל האפשר ראשי פרקים של הערך שבכוונתכם לכתוב, עם בקשה למשוב. ייתכן שהשמטתם נושאים וייתכן שהכללתם נושאים שאינם רלוונטיים. חשוב מכך, ייתכן שעל חלק מהנושאים כבר כתוב בויקיפדיה בערכים אחרים. משתמשים ותיקים ידעו להפנות אתכם לערכים אלו ובכך לחסוך לכם ולויקיפדיה עבודה כפולה ומיותרת.
  • למשל, אם אתם כותבים על צמח מסויים שאין לו ערך בויקיפדיה, ייתכן שתרצו לתאר את המשפחה של הצמח שכבר יש לו ערך. מודעות לקיום הערך על המשפחה תסייע לכם לכוון את הערך שלכם למידע שאינו קיים בערכים אחרים.
 • הציגו את הכתיבה שלכם מוקדם ככל האפשר ובקשו משוב ו/או עזרה. ככל שהמשוב יתקבל יותר מוקדם יהיה יותר קל לכם להשתמש בו שלשיפור הערך.
 • אם קיבלתם הוראות מהמרצה שלכם הנראות כסותרות את הנהלים הויקיפדים, פנו לרכז הפרוייקט מצד ויקיפדיה. מן הסתם יהיה ניתן למצוא פתרון לשביעות רצון כולם.

פרויקט הקשר עם האקדמיה מיועד לכתיבה בנושאים אקדמיים מובהקים. נשמח אם תחליטו לכתוב על נושאים אחרים, כלליים יותר, אבל במקרה כזה, כתבו כוויקיפדים מן השורה, ואל תשתמשו בתבניות שהוזכרו בסעיף הקודם.

תנו דעתכם לדף המשתמש שלכם (תמיד זמין בשורה העליונה בחלון הדפדפן, כשאתם מחוברים לחשבון), ולדף השיחה הצמוד אליו, שבו ויקיפדים אחרים עשויים להשאיר לכם הודעות מפעם לפעם, כגון הצעות או הערות על הערך שאתם כותבים. תוכלו למסור על עצמכם פרטים נוספים בדף המשתמש, אבל אתם יכולים להמנע מכך אם תרצו. החשבון יקל על כותבים אחרים (במסגרת הקורס או מחוץ לו) ליצור אתכם קשר במסגרת ויקיפדיה, להציע הצעות ולברר את הטעון בירור. החשבון גם יאפשר למנחה שלכם לאתר את מה שכתבתם ולבודד פעולות אלה מעבודתם של אחרים.

קישורי עזרה וייעוץ שימושיים[עריכת קוד מקור]

ראו גם[עריכת קוד מקור]

ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/ויקיפדיה בחינוך - באר שבע/חונכים

ויקיפדים המוכנים לסייע בהגהה, עריכה לשונית, עצה טובה בדף השיחה, אנא הירשמו כאן.

וויקיפדים מסייעים[עריכת קוד מקור]

ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/ויקיפדיה בחינוך - באר שבע/הרשמה לסדנאות

סדנאות העריכה יתקיימו בבאר שבע בימי רביעי, חמישי, שישי, בחודש מרץ, במשך שבועיים עוקבים. כעת אנו זקוקים לעזרת הוויקיפדים. ניתן להירשם לאחת הסדנאות או ליותר.
כל אחת מהסדנאות תתקיים באחד מעשרת בתי הספר בבאר שבע, המשתתפים במיזם.
רק לאחר שיירשמו מספיק מתנדבים נוכל לתאם עם בתיה"ס, ואז נודיע ספציפית כאן את שם ביה"ס ומיקומו.
אנא עזרו לנו והירשמו.

אלה מועדי הסדנאות בבתי הספר באר שבע :

יום רביעי 5/3/2014[עריכת קוד מקור]

יום ד': שעה 08:50 עד 12:00[עריכת קוד מקור]

מקיף רבין

 1. Mr.Shoval - שיחה 23:53, 8 בפברואר 2014 (IST)
  *** מאשר שינוי שעות. Mr.Shoval - שיחה 00:08, 4 במרץ 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 2. עמית - שיחה 14:32, 10 בפברואר 2014 (IST) אין מטרה ראויה מזאת.תגובה[תגובה]
 3. שי
 4. Elapeleg - שיחה 10:35, 25 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]

ֳ

יום ד': שעה 12:00 עד 14:15[עריכת קוד מקור]

 • הודעה חשובה - נכון לעכשיו, טרם שובץ בית ספר לסדנה זו, ורוב הסיכויים שתתבטל, אלה אם נודיע אחרת באופן אישי לכל אחד מהמשתתפים המיועדים. לתשומת לבו של המשתמש גילגמש (שכן שאר המשתתפים מגיעים בכל מקרה לסדנה הראשונה). גארפילד - שיחה 15:26, 4 במרץ 2014 (IST)תגובה[תגובה]
רבותיי זה מצב לא תקין. עם תכנון של כל כך הרבה זמן מראש, פיניתי לזה יום עבודה. Mr.Shoval - שיחה 19:13, 4 במרץ 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 1. Mr.Shoval - שיחה 23:53, 8 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 2. גארפילד - שיחה 10:35, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 3. בגלל לחץ בלתי מתון כלל! גילגמש שיחה 10:56, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 4. תפסיק כבר יא קוטר! אם תתנהג יפה תקבל טרמפ חזרה. עמית - שיחה 14:32, 10 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 5. שי

יום חמישי 6/3/2014[עריכת קוד מקור]

יום ה': שעה 08:50 עד 12:00[עריכת קוד מקור]

 1. לסטר - שיחה 14:59, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]

יום ה': שעה 12:00 עד 14:15[עריכת קוד מקור]

מקיף טוביהו - דוד ראובני 27, נחל עשן

 1. Danny-wשיחה 01:41, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 2. לסטר - שיחה 14:59, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]

יום שישי 7/3/2014 , שעה 08:50 עד 12:00[עריכת קוד מקור]

סדנה 1 - מקיף ז - רח' הדעת 87, שכונת רמות

 1. Danny-wשיחה 01:41, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 2. גארפילד - שיחה 10:34, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 3. --‏ Itzike שיחה 15:07, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 4. NLIGuy - שיחה 15:13, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 5. Yoav Nachtailer - שיחה 20:45, 21 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
יש סיכוי לטרמפ מהתחנה הראשונה ברגר? Yoav Nachtailer - שיחה 16:17, 6 במרץ 2014 (IST)תגובה[תגובה]

יום רביעי 12/3/2014[עריכת קוד מקור]

מקיף ג' דרך שמשון

יום ד': שעה 08:50 עד 12:00[עריכת קוד מקור]

גארפילד - שיחה 10:52, 10 במרץ 2014 (IST)תגובה[תגובה]

יום ד': שעה 12:00 עד 14:15[עריכת קוד מקור]

יום חמישי 13/3/2014[עריכת קוד מקור]

מקיף ו'

יום ה': שעה 08:50 עד 12:00[עריכת קוד מקור]

 1. לסטר - שיחה 14:58, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 2. גארפילד - שיחה 15:42, 23 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]

יום ה': שעה 12:00 עד 14:15[עריכת קוד מקור]

טכני ח"א

 1. גארפילד - שיחה 10:34, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 2. לסטר - שיחה 14:58, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 3. Danny-wשיחה - אוכל להגיע רק בסביבות 13:45 (אחרי ההרצאה). Danny-wשיחה 13:30, 3 במרץ 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 4. גילגמש שיחה 22:20, 11 במרץ 2014 (IST)תגובה[תגובה]

יום שישי 14/3/2014 , שעה 08:50 עד 12:00[עריכת קוד מקור]

 1. Danny-wשיחה 01:41, 9 בפברואר 2014 (IST)תגובה[תגובה]

יום חמישי 20/3/14, 8:10 עד 10:40[עריכת קוד מקור]

מקיף רגר

 1. גארפילד - שיחה 15:29, 9 במרץ 2014 (IST)תגובה[תגובה]
 2. Danny-w

יום שישי 21/3/14 8:50[עריכת קוד מקור]

מקיף א'

 1. גארפילד - שיחה 12:36, 10 במרץ 2014 (IST)תגובה[תגובה]

יום רביעי 25/3/14 11:05-8:30[עריכת קוד מקור]

מקיף אמי"ת אתר ביה"ס; כתובת ביה"ס: רח' יהודה הלוי 2

 1. גארפילד - שיחה 12:36, 10 במרץ 2014 (IST)תגובה[תגובה]

(לעריכת הדף)

הערכים שנכתבו במסגרת הפרוייקט:

תשע"ד[עריכת קוד מקור]

 1. קריית הממשלה באר שבע
 2. טחנת הקמח של באר שבע
 3. סימור ואן דן ברג
 4. יעקב טרנר
 5. בית כנסת הכיפה
 6. יעקב טרנר
 7. קבר האחים (באר שבע).
 8. שכונה א' (באר שבע).
 9. אזור התעשייה עמק שרה
 10. המכללה הטכנולוגית באר שבע
 11. יוסף שטרן (באר שבע)
 12. קרן מיראז'
 13. מבצע משה (מלחמת העצמאות)
 14. קולנוע אורן (באר שבע)


תשע"ה[עריכת קוד מקור]

 1. ריף הדולפינים (אילת)
 2. מכתשי עריף
 3. טוביה ציפין
 4. דרך הפסלים בחצרים
 5. לונדע
 6. המחצבה העתיקה (שכונה ד')
 7. ישראל ברוך
 8. באר שבע בתקופה העות'מאנית
 9. ארמון החוריה
 10. בית עארף אל-עארף
 11. ארכובית שבטבטית
 12. ריבס
 13. פארק אופקים
 14. בת דור (להקה)


תשע"ו[עריכת קוד מקור]

 1. קבר האחים (באר שבע).
 2. שכונה א' (באר שבע).
 3. פרסטיה מצרית
 4. מלחית מבאישה
 5. מרווה צמירה
 6. פגוניה דביקה
 7. אמפיפארק באר שבע
 8. קניון אביה
 9. הרחבת הערך בית הלוחם-בית הלוחם באר שבע
 10. סמר חד
 11. זאב משל
 12. גשר הסליל הכפול
 13. אזור הסייג (הנגב)
 14. הרחבה לערך יער להב: יער דבירה
 15. עפרוני המדבר
 16. אמפיפארק באר שבע
 17. חורבת זעק
 18. צמחיית הנגב

תשע"ז[עריכת קוד מקור]

 1. יער בן שמן
 2. הר אגס
 3. כדן סגול
 4. לובד המדבר
 5. נחל עמירם
 6. בזבוז לבנון
 7. זיזיים חשופים
 8. סחלב הקוף הערפדי
 9. זמזומית המדבר
 10. אווז קטן
 11. הר בן יאיר
 12. חורפי
 13. בית הכנסת של עולי חידאן
 14. תפוחית מצויה
 15. בית האמנים בנגב

תשע"ח[עריכת קוד מקור]

 1. דרקונית בראון

(לעריכת הדף)

הערכים לכתיבה (בתחילה - כדפי טיוטה) על ידי אולפנת אמי"ת, באר שבע:

תשע"ד[עריכת קוד מקור]תשע"ז[עריכת קוד מקור]


הערות שוליים[עריכת קוד מקור]

 1. ^ קיים תיאור השכונה בערך באר שבע: שכונות. ניתן להרחיב על השכונה, בכפוף להמצאת מקורות אמינים

(לעריכת הדף)

הערכים לכתיבה (בתחילה - כדפי טיוטה) על ידי מקיף ו' , באר שבע:

תשע"ד[עריכת קוד מקור]


תשע"ו[עריכת קוד מקור]


תשע"ז[עריכת קוד מקור]

תשע"ט[עריכת קוד מקור]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור]

 1. ^ פרק על שירותו במשטרה; פרק על שירותו בראשות עיריית באר שבע; פרק על פרישתו ועיסוקיו כיום

(לעריכת הדף)

הערכים לכתיבה (בתחילה - כדפי טיוטה) על ידי מקיף טוביהו, באר שבע:

תשע"ד[עריכת קוד מקור]

תשע"ט[עריכת קוד מקור]

(לעריכת הדף)

הערכים לכתיבה (בתחילה - כדפי טיוטה) על ידי בית הספר המקיף הטכני של חיל האוויר, באר שבע:

תשע"ד[עריכת קוד מקור]

תשע"ו[עריכת קוד מקור]

תשע"ט[עריכת קוד מקור]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור]