טיוטה:סער ברעם

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

סער ברעם (נולד ברמת גן ב-23 באוגוסט 1992) הוא בעל חברה בתעשיית השיווק הדיגיטלי ופרשן בליגת ה-NBA. צבר המתגורר בישראל, מומחה לפייסבוק. אחד המשווקים הראשונים באמצעות רשתות חברתיות, שהתחיל בשנות ה-2000 בישראל, ועובד בעיקר עם פייסבוק בתחום הרשתות החברתיות בשוק הישראלי. מרצה בתחום השיווק, הפרסום, המדיה והכדורסל.

קורות חיים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ברעם נולד ברמת גן בשנת 1992. כבר בצעירותו הוריו שינו את מקום מגורם ועברו לכפר יונה. בגיל 12 התחיל להתעסק בשיווק דיגיטלי כתחביב, והיה אחראי על תחום הספורט בכמה פורטלי תוכן בישראל. בגיל 14, הקים ליגה אינטרנטית מקצוענית בתחום הכדורסל והנחה אותה. בתקופת התיכון, המשיך לכתוב מאמרים המקדמים את עולם הכדורסל במדיה. באותה תקופה גם בנה בובת החייאה עם אינדיקטורים, בצוותא עם בר חביב המבוססת על הבובה "אנני". הבובה פרצה דרך והם זכו יחד בתחות יזמים צעירים במקום השני. בעקבות הפרוייקט, המודעות לבעיות בהחייאת תינוקות עלתה ומגוון חברות לקחו עליהן את פיתוח האב-טיפוס. מיד לאחר הפרוייקט התגייס לחיל שריון ושירת בחלק מהמבצעים בשנות ה-2010.

כאיש שיווק בפייסבוק

ברעם למד ב'בצפר' של חברות הפרסום, במכללה האקדמית רופין ומיד התחיל לעבוד על מספר פרוייקטים בו-זמנית מתוקף ניסיונו בתחום השיווק הדיגיטלי. בגיל 25, התברג כחלק מסגל המרצים במכללה האקדמית רופין.

כפרשן כדורסל

בגיל 4, ברעם התחיל לעסוק בכדורסל. בשנת 2015 עבר קורס מדריכי כדורסל בוינגייט. בשנת 2018 החליט להתנדב בהופס באישורו של מנחם לס, הבעלים של האתר. ברעם מקיים שידורים חיים עבור הופס וכותב עבורם מאמרים וניתוחים מקצועיים.

ראו גם[עריכת קוד מקור | עריכה]

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]