טיוטה:Valorant

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ולורנט הוא משחק וידאו חינמי רק למחשבים (בשלב הזה) שפותח ע"יי חברת ריוט גיימס. המשחק שוחרר ב־2/6/20.

סוכנים: בולורנט כרגע יש 11 סוכנים שהם/הן הדמויות שניתן לבחור כאשר נכנסים למשחק.

לכל דמות יש יכולות שונות שיכולות לעזור במהלך המשחק, בין אם היכולות הן ריפוי או יצירת מעין כיפת עשן על מנת להסתיר את מיקומכם מפני אויבים.

החנות (בתוך משחק)- ע"יי לחיצה על הכפתור B שבמקלדת המחשב תיפתח חנות בה השחקנים יכולים לרכוש נשקים ויכולות במקום להישאר כל המשחק רק עם היכולות האקדח והסכין שלכל שחקן יש בתחילת משחק ( הם נשארים גם עד סופו במידה ולא רוכשים דבר).

מצבי משחק:

Unrated (ללא דירוג)- משחק שידוך של 2 קבוצות עם 5 שחקנים בכל קבוצה כשהמטרה של כל קבוצה היא לנצח 13 סבבים במשחק. אורך המשחק הוא 30-40 דק'. המטרה של התוקפים היא לשתול את הפצצה (במשחק נקראת ספייק) או להרוג את המגנים.

לעומת זאת, המגנים צריכים לנטרל את הפצצה או להרוג את התוקפים לפני שהם שותלים את הפצצה (וכמובן לפני שהיא תתפוצץ) אחרת יפסידו.

אם המגנים הורגים את כל התוקפים אך לא מנטרלים את הפצצה, יפסידו .

Competitive (תחרותי)- בדיוק כמו "ללא דירוג" אך 5 משחקים של תחרותי יקבעו את ה"רמה" שלך.

אחרי ה5 משחקים בין אם הפסדת או ניצחת אם תשחק/י עוד בתחרותי הרמה שלך תרד או תעלה בהתאם לאיך שהמשחקים שלאחר התנהלו.

Spike rash ( אין תרגום מדויק לעברית אך בעיקרון נקרא ספייק מהיר)- הספייק המהיר הוא כמו ה"ללא דירוג" חוץ מהעובדות שכולם מקבלים את אותו הנשק ואין חנות בתוך המצב משחק הזה.

עוד דבר הוא שבמשחק הנ"ל הקבוצה הראשונה שמגיעה ל־4 ניצחונות של סבבים מנצחת את המשחק עצם העובדה שהמשחקים הללו מתקיימים רק 5-10 דק' לעומת 2 מצבי המשחק האחרים.

קישורים חיצוניים:

https://playvalorant.com/en-gb/