לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "שיחת משתמש:Orrling"

מ
::::יורי, המשפט האחרון שלך אומר הכל. אין לי מה להוסיף על כך. אם אתה חושב שטעיתי על אף ההסבר המנומק, אתה מוזמן לעבור לבירורים. [[משתמש:מתניה|מתניה]] <small>•</small> [[שיחת משתמש:מתניה|שיחה]] 11:58, 21 בפברואר 2011 (IST)
:::::יורי, מכיוון שערבת את שמי, אני ממליצה לך לבדוק שוב את טענותיך. אני לא נכנסתי איתו למלחמת עריכה, הוא שיחזר את עריכתי פעם אחת וכנ"ל אני. אם אתה מגדיר את פעולתי כמלחמת עריכה, אז גם פעולתו היא מלחמת עריכה. ולגבי טיעונך "והוא שינה את זה לכך שמדובר רק באחד הצירים המרכזיים " ראה עריכתו [http://he.wikipedia.org/w/index.php?title=%D7%93%D7%A8%D7%9A_%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA&action=historysubmit&diff=10119441&oldid=10119327 כאן]. בשיחזורו שאתה טוען שהיא היתה תקינה הוא החזיר את המשפט "ומשמשת נתיב תחבורה וציר עסקים עיקרי במטרופולין." . רק לאחר ששמו לו תבנית דרישת מקור הוא תיקן את עריכתו. אני מציעה שתסתכל גם במלחמת העריכה שהוא ביצע להגדרת הרחוב כרחוב הראשי של חיפה. שם נלחם כנגד דורפמן. [http://he.wikipedia.org/w/index.php?title=%D7%93%D7%A8%D7%9A_%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA&action=historysubmit&diff=10068985&oldid=10068952 כאן]. אם תבדוק טוב ההיסטוריה של הערך, תראה שהוא מרבה לבצע מלחמות עריכה על כל עריכות שמבצעים ויקיפדים אחרים בערך. ובהתייחס למשפט שלך "חנה ופריץ". אני לא מכירה את פריץ, ופעולתו היתה על דעת עצמו. אני מקווה שלא התכוונת לרמוז שעשינו יד אחת מאחורי הקלעים. אני גם מציעה שתקרא בתשומת לב את דף השיחה של הערך. תראה שיש שם נושאים שהועלו על ידי לפני ביצוע עריכה שאורלינג בחר להתעלם, כגון [[שיחה:דרך העצמאות#האם דרך העצמאות הוא הרחוב הראשי של העיר התחתית?]]. ולאחר שהיתה הסכמה של ויקיפדים אחרים ביצעתי את השינוי שאורלינג בחר לשחזר. אני פעלתי באופן תקין. אני גם מעולם לא טענתי "חשוב שבכל הערכים שאני כותב הניסוחים יושארו לי ולמי שמבין" או "חיוני שבכל הערכים שלי ובאלה שאני פעיל מרכזי בהם יכתבו רק אלה שמכירים את נושא הכתיבה" או "משעשע ועצוב שוויקיפדים שאינם יודעים הרבה על חיפה מכריעים לרעת הערך". משפטים אלה של אורלינג הם תמצית התנהלותו [[משתמש:Hanay|Hanay]] <small>•</small> [[שיחת משתמש:Hanay|שיחה]] 12:57, 21 בפברואר 2011 (IST)
::::::לא רמזתי שאת ופריץ עשיתם יד אחת מאחורי הקלעים. התבטאויותיו של אורלינג לא מעניינות אותי. אני באופן אישי מסתכל רק על מעשיו. בשורה התחתונה, בסופו של דבר, הוא קיבל את ההכרעה ב[[שיחה:דרך העצמאות#האם דרך העצמאות הוא הרחוב הראשי של העיר התחתית?]]. הוא אכן מרבה לשחזר ויקיפדים אחרים אבל הוא דואג לנמק זאת ופעמים רבות אני וויקיפדים אחרים מסכימים עם נימוקיו. אין מה לעשות. ערכי חיפה חשובים לו. אני מניח שלכולנו יש נושא שקרוב לליבנו. אני זוכר שבערך [[נשר]] דאגת להתווכח ולבדוק ולפעמים אף לשחזר עריכות רבות שבוצעו בערך. זה לא הפתיע אף אחד כי השקעתידעו שהשקעת הרבה בכתיבתבכתיבתו הערך והואוהנושא היה חשוב לך. לכן גם אף אחד לא חסם אותך על כך ובצדק. דווקא ממך ציפיתי להזדהות עם אורלינג הכי הרבה. [[משתמש:Yuri|יורי]] - [[שיחת משתמש:Yuri|שיחה]] 14:38, 21 בפברואר 2011 (IST)