לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "שיחת משתמש:MA1988"

אין שינוי בגודל ,  לפני 9 שנים
אין תקציר עריכה
:::אולי אתה אינך רואה, אבל אנו צריכים להמשיך להתמודד עם ערכים חסרי מקורות כשאתה, כך עושה רושם, אינך מפנים את ההערות שניתנו לך. אומר זאת כך, אין איש נקי בוויקיפדיה. כולם עושים טעויות פה וגם שם. השאלה היא איך אנחנו מתמודדים עם ביקורת. משהוסבר לך כי עליך לתקן את הערכים הרבים שיצרת ושאנו מוכנים לסייע לך בכך, נכונות רבה לשתף פעולה עימנו לא ראיתי. גרוע מכך, אשאל אותך זאת, אם אערוך בדיקה על [[משתמש:МФ]], מה אתה חושב שאמצא? [[משתמש:דורית|דורית]] 20:10, 12 בנובמבר 2011 (IST)
:::: שלא לדבר על תשובתך ב[[שיחת משתמש:MA1988/ארכיון 7 #שירות המידע הצבאי של בולגריה]] במסגרתה טענת שאתה נסמך על מקורות בתוך קהיליית המודיעין הבולגרית. (אבוי לקהיליית המודיעין הבולגרית שזה המידע שמסרו לך). אפשר לעבוד על חלק מהאנשים חלק מהזמן, אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן. אז כן, אתה משדר חוסר אמינות. [[משתמש:Assayas|Assayas]] <small>•</small> [[שיחת משתמש:Assayas|שיחה]] <small>•</small> 20:34, 12 בנובמבר 2011 (IST)
::::: הבנתי. אז לתקן את הערכים זה לא יעזור - כי אתם מעדיפים לעשות בדיקה משלכם לכל ערך שכתבתי. כל תיקון שלי של ערך בעצם יעבור בחינה של המפעילים, אז אין טעם לתקן... כי הרי כל פעולה שלי לא מוצאת חן בעיניכם. אני כבר מבין מה אני צריך לעשות בהמשך. חוץ מזה, מוטי המקורות מקהיליית המודיעין באו מהמידע על פעילות הארגון לאחר 1989 ולא למה שכתבתי בעניין "מלחמת העצמאות הבולגרית" שהייתה טעות שתוקנה (ותודה לך על ההערות על כך) - ודורית, לא הבנתי מה קשור המשתמש МФ? [[משתמש:MA1988|מקסים]], 23:4156, 12/11/2011 (IDT)
15,740

עריכות