לדלג לתוכן

וק:כיכר העיר: הבדלים בין גרסאות

←‏אחד מיני אלף: סתם סקרנות: במה מדובר? מתי קראו אמנסטי לעצור את בוש, והאם הכוונה "עצירה" או "מעצר"?
(←‏אחד מיני אלף: סתם סקרנות: במה מדובר? מתי קראו אמנסטי לעצור את בוש, והאם הכוונה "עצירה" או "מעצר"?)
:::לגבי הכתבה ב-CNN: לא קראתי את הכתבה המקורית, אך העובדה שהוחלפה בניסוח מאוזן וסביר יותר צריכה לשמח את כולנו, ואין סיבה להתלונן על שהנוסח המקורי, שכפי שדווח כאן היה לא סביר ולא מאוזן, כבר אינו נגיש במרשתת. ההפך - יש לברך את CNN על שהסירו ניסוחים מוטים ולא סבירים והחליפו אותם בניסוחים טובים יותר. [[שיחת משתמש:קיפודנחש|קיפודנחש]] 18:14, 12 בנובמבר 2012 (IST)
:::: ארגון שתומך ב[[טאליבאן]] ומנגד קורא לעצור את [[ג'ורג' ווקר בוש|ג'ורג' בוש]] בהחלט ראוי לתואר "ארגון קיצוני". יש להודות בעובדות, ארגוני זכויות האדם איבדו את המצפן המוסרי שלהם. בברכה, '''[[משתמש:MathKnight|<font color="blue">M</font><font color="black">ath</font><font color="green">K</font><font color="black">night</font>]]''' <font color="blue"></font> ([[שיחת משתמש:MathKnight|שיחה]]) 21:31, 12 בנובמבר 2012 (IST)
::::::אם נעזוב רגע את בוש בצד, לומר שאמנסטי אינטרנשיונל "תומך בטאליבן" זו אמירה מטעה. אמנסטי לא "תומכים" באף אחד. בהחלט יתכן שהיו מקרים בהם אמנסטי התייצבו לצד הטאליבן, כמו שיש מקרים בהם הם התייצבו כנגד הטאליבן. מה שמעניין את אמנסטי זה לא הטאליבן, אלא זכויות אדם ואסירים פוליטיים. לגבי הקריאה לעצור את בוש: על מה מדובר בדיוק? [[שיחת משתמש:קיפודנחש|קיפודנחש]] 00:22, 13 בנובמבר 2012 (IST)
:::::לקיפודנחש: אין ספק שעובדת החלפת ניסוח הכתבה, היא עובדה ברוכה. הנקודה היא שהנוסח המקורי היה לפחות שש שעות באויר, וכאן נשאלת השאלה מה חשב לעצמו כותב הכתבה, שהשמיט בצורה כה בוטה את הצד הישראלי, והאם יש כאן עדות למדיניות מכוונת? באתרים אחרים (לדוגמא BBC) היו הרבה יותר מאוזנים. לא אתפלא אם שינוי הנוסח נבע מחריפות התגובות הפרו ישראליות בתחתית הכתבה. [[משתמש:הוי ארצי|הוי ארצי]] - [[שיחת משתמש:הוי ארצי|שיחה]] 22:30, 12 בנובמבר 2012 (IST)
::::::זה לא מאד חשוב ולא מאד מעניין מה חשב זה שכתב את הכתבה - אחרי הכל יש כל מיני אנשים שחושבים כל מיני דברים. יותר מעניין מה חושבים העורכים. בהחלט ייתכן ש"התפלק להם" המקרה, והם לא הבחינו בהטיה במאמר כלשהו. אין לי ספק שלו העורכים היו חושבים שהמאמר הוגן ומאוזן הם לא היו מחליפים אותו גם נוכח תגובות דומות בחריפותן של מגיבים פרו-ישראלים, וכבר היו דברים מעולם. בהחלט סביר שהמגיבים עזרו להעיר את תשומת לב העורכים להטיה, אבל מתקפת מגיבים דומה לא תניב תוצאות אם העורכים לא יחשבו שאכן יש כאן הטיה אמתית. [[שיחת משתמש:קיפודנחש|קיפודנחש]] 00:22, 13 בנובמבר 2012 (IST)
 
== "למה עושים מוסיקה?" ==