לדלג לתוכן

Top Eleven Football Manager – הבדלי גרסאות

←‏מידע נוסף: פסקה מיותרת
(←‏תיאור המשחק: תיקונים)
(←‏מידע נוסף: פסקה מיותרת)
בנוסף לכך, משתמשי המשחק יכולים לרכוש דרך האינטרנט או באמצעות הטלפונים הניידים אסימונים (טוקנס) (שהם מטבעות וירטואליים) בהם ניתן להשתמש כדי להאיץ את הבנייה של מתקני המועדון, להגשת הצעות במכרזים על שחקנים, וכדי לשנות את זהות המועדון.
 
 
== מידע נוסף ==
=== מפעלים ===
המפעלים הם הטורנירים בהם הקבוצה משחקת. ישנם 3 מפעלים: הליגה, הגביע וליגת האלופות. קבוצה מרוויחה כסף ממשחקים במפעלים. כאשר הקבוצה עולה רמה, ההכנסות גדלות גם הן. מניצחון הקבוצה מקבלת גם עוד אוהדים, שככל שרמת המשתמש גבוהה מספר האוהדים החדשים גדל גם, וגם מספר האוהדים שמגיעים לקבוצה אחר ניצחון. בליגה יש 14 קבוצות, ועל כל ניצחון בה מקבלים 3 נקודות, על תיקו נקודה ועל הפסד לא מקבלים נקודות כלל. בסיום 26 משחקי ליגה, 13 בבית ו-13 בחוץ, הטבלה הסופית נקבעת, מקומות 1-7 עולים רמה ומקומות 1-4 עולים לליגת האלופות. בחלון המשחקים אפשר לראות את המשחקים שלך, של החברים שלך והמשחקים שמשוחקים באותו הזמן. המשתמש יכול לארגן משחקי ידידות נגד חבריו כדי להתאמן.
המשתמש יכול לקבוע את מחירי הכרטיסים בין 1 ל-14 דולרים לכרטיס, ובונוסים שהשחקנים יקבלו על ניצחון.
 
===דרגות מנגהמנג'ר===
כל שחקן אשר נרשם למשחק מתחיל ברמה 1 (מתחיל), יש 22 דרגות מאמן .
 
כל משתמש בראשית דרכו מקבל 18 שחקנים. הוא יכול למכור אותם, להשאיר אותם ולאמן אותם. שחקנים 9 כוכבים הם השחקנים טובים ביותר. גם לשחקן יש איכות שעל הצלחות השחקן משתפרת לו האיכות. לשחקן יכול להיות גם יכולת מיוחדת המסתכמת בראשי תיבות.
 
ככל שלשחקן יש יותר כוכבים ויותר איכות הוא יותר טוב. יכול להיות שלשחקן תהיה בהתחלה יכולת מיוחדת, או שאפשר להשיג באימונים, על ידי נקודות מיומנות. אפשר לעשות שלושה סוגי אימונים: מתיחות, ריצה, ומשחק אימון. אימונים ומשחקים יורידו לשחקנים כושר גופני. על אימון השחקנים מקבלים נקודות מיוחדות, איתם אפשר להוסיף לשחקנים יכולת מיוחדת, ותוספת נקודות בכל דבר אחר. השחקנים יכולים לקבל כושר גופני נוסף על ידי שתי השיטות הבאות: אחרי כל 3 שעות השחקן מקבל תוספת כושר גופני. או שהמשתמש משלם בנקודות כושר גופני, אותן מקבלים בעשיית חילופים במשחקים. אותו הדבר כמו במוראל, אפשר להשתמש בהם על ידי ניצחון במשחק, וצפייה במשחק. אפשר לצפות במשחק על ידי לחיצה על "הצטרף למשחק". אם שחקן נפצע, ניתן להבריא אותו על ידי נקודות ריפוי שמקבלים על משחק בלי עבירות. בלחיצה על אחד השחקנים, אפשר לבטל חוזה של שחקן, למכור שחקן, ולחדש לשחקן חוזה. אם המשתמש מבטל חוזה של שחקן, הוא צריך לשלם לו משכורת עד סוף החוזה. אם הוא מוכר שחקן, אפשר לראות אם מציעים עליו ואם יש עסקה עם מישהו ב"חלון ההעברות". במקרה של עסקה, המשתמש המוכר מקבל את סכום ההצעה והקונה מקבל את השחקן. במקרה שאין עסקה, השחקן מוחזר לבעליו. המשתמש יכול לבחור את ההרכב, מה שבצבע ירוק בהרכב, מה בצבע כחול בחילופים ומה שבצבע חום לא מגיע למשחק. יש כפתורים בצד המאפשרים לבחור: בועטי קרנות, בעיטות חופשיות, פנדלים וקפטנים. בנוסף, בכל עונה כוכב אחד של כל שחקן יורד אבלאך האיכות לא יורדת ולכן השחקן לא נהיה פחות טוב, את הכוכבים אפשר להחזיר על ידי שיפור האיכות של השחקן.
 
== קישורים חיצוניים ==