לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "ויקיפדיה:הבהרות משפטיות"

מ
ביטול גרסה 14585631 של VirtuOZ (שיחה)הו' שייכת למילה
מ (תיקון ההדגשות.)
מ (ביטול גרסה 14585631 של VirtuOZ (שיחה)הו' שייכת למילה)
{{ויקיפדיה - אודות}}
להלן מספר הבהרות שחשוב לקחת לתשומת לב בעת השימוש ב[[ויקיפדיה|וויקיפדיה]]. רשות העיון בוב'''ויקיפדיהוויקיפדיה''' מותנית בידיעתך את התנאים הללו ובהסכמתך להם.
 
נודה לך אם תקדיש מזמנך לשם קריאת דף זה, ואנו מקווים שתיהנה מהחוויה שמעניקה לך '''ויקיפדיה'''.
'''שום נזק השלכתי לא יכול להידרש נגד ויקיפדיה, מכיוון שהיא מיזם התנדבותי של פרטים, המפותח בצורה חופשית כדי ליצור מאגר פתוח ומקוון של מקורות אינפורמטיביים, תרבותיים וחינוכיים.'''
 
המידע הזה מובא לך בחינם ו'''אין''' כל הסכם או הבנה בינך לבין '''ויקיפדיה''' בנוגע לשימוש שלך או כל שינוי שלך במידע זה מעבר לרישיון של [[GNU FDL]] ו[[ויקיפדיה:רישיון Creative Commons ייחוס-שיתוף זהה 3.0 לא מותאם|רישיון Creative Commons ייחוס-שיתוף זהה 3.0 לא מותאם]]; כמו כן, אף אחד בוב'''ויקיפדיהוויקיפדיה''' אינו אחראי לגבי כל שינוי, עריכה, הוספה או הסרה של כל מידע, שאתה עלול לכתוב בוב'''ויקיפדיהוויקיפדיה''' או בכל פרויקט אחר הנקשר בה.
 
'''הכותבים בוויקיפדיה מתחייבים לפעול בהתאם לחוק ב[[תום לב]], תוך אחריות אישית וציבורית שלא להפר את החוק ולא להשחית את התכנים המופעים באתר. אין להכניס לאתר תכנים המהווים הפרה של [[זכויות יוצרים]], [[חוק איסור לשון הרע|לשון הרע]], [[הוצאת דיבה]], או הפרה של כל דין אחר, לרבות גילויים של סודות מדינה, מסמכים פרטיים המוגנים על ידי [[חוק הגנת הפרטיות]], מדגמים, [[פטנט]]ים ו[[סוד מסחרי|סודות מסחריים]].'''
'''ויקיפדיה''' היא [[אנציקלופדיה]] בעלת תוכן פתוח ומקוון; מיזם התנדבותי של קבוצות ויחידים, השוקדים לפיתוח מאגר משותף של הידע האנושי. המבנה שלה מאפשר לכל פרט בעל גישה ל[[אינטרנט]] ול[[דפדפן|דפדפני]] ה-[[WWW|World Wide Web]] לערוך את התוכן הנמצא בה.
 
עם כל הרצון הטוב של הוה[[ויקיפדיה:ויקיפדים|ויקיפדיםוויקיפדים]], הם עשויים לטעות. אנא קח בחשבון שהמידע המופיע כאן, לא בהכרח נכתב או נבדק על ידי מומחים בתחומם, בעלי הידע הנדרש כדי להעניק לך מידע מושלם, מדויק או אמין לגבי כל נושא אליו מתייחסים המאמרים בוב'''ויקיפדיהוויקיפדיה'''.
 
נחטא לאמת אם נאמר, שלא תוכל למצוא הרבה מידע בעל ערך ומדויק בוב'''ויקיפדיהוויקיפדיה''', אך למרות זאת עליך לזכור, שוש'''ויקיפדיהוויקיפדיה''', מטבעה, '''אינה יכולה''' להתחייב לתקפות ונכונות המידע המובא בה. המידע עשוי להיערך, להשתנות, ואף להינזק על ידי מי שהדעה שלו לא תואמת לידע המקובל בתחום מסוים, שאתה מתעניין ללמוד אודותיו.
 
אנחנו מחפשים דרכים כדי לבחור ולאשר גרסאות יותר אמינות של מאמרים, אבל עדיין ללא כל אחריות.
==השתמש בוויקיפדיה על אחריותך בלבד==
 
אנא נקוט בכל האמצעים הדרושים כדי לוודא, שכל מידע, שאתה מקבל מומ'''ויקיפדיהוויקיפדיה''' נכון ומאומת.
 
אם יש הצעות כלשהן בנוגע לפעילויות מסוכנות, בלתי-חוקיות או לא מוסריות, זכור שכולם יכולים לכתוב מידע זה בוב'''ויקיפדיהוויקיפדיה''', והם עשויים להיות לא מתאימים בכדי לספק עבורך את המידע, שנודע לך לגביו צורך באמצעי זהירות הולמים, או בצעדים שבהם אתה יכול לנקוט כדי למנוע פציעה, נזק גופני או כל נזק אחר לעצמך, ברכוש או מוניטין.
 
אנא הייה מודע לכך שכל מידע שאתה עשוי למצוא בוויקיפדיה עלול להיות לא מדויק, מטעה, מסוכן או בלתי חוקי.