לדלג לתוכן

ולנטינה טולקונובה – הבדלי גרסאות

אין שינוי בגודל ,  לפני 8 שנים
מ
בוט החלפות: באותן \1שנים
מ (בוט החלפות: באותן \1שנים)
משפחתה הייתה ביחסי ידידות עם [[מלחין]] איליה קטייב והוא הציע לטולקונובה לשיר את שיריו בסדרת טלוויזיה חדשה. השירים זכו לפופולאריות רבה ומבוצעות עד היום. בשנת [[1971]] להקת יורי סאולסקי התפרקה וגם הזוג החליט להתגרש. בתקופה זו טולקונובה הייתה מוכנה לכל עבודה מזדמנת - השתתפה בסרטים לתפקידים קטנים, שרה בלהקות וכו'. בשנת [[1972]] היא השתתפה בהופעה שהוקשה לשירי איליה קטייב ומשורר לב אושנין הציעה לה לשיר את השיר החדש שהוא כתב ביחד עם [[ולדימיר שאינסקי]]. ביצוע שיר זה הביא לה פופולאריות רבה. היא הייתה נחשבת ליורשת של [[קלבדיה שולז'נקו]] ו[[לידיה רוסלנובה]]. מלחינים ידועים כמו [[אוסקר פלצמן]], [[אלכסנדרה פחמוטובה]], [[מיכאל טריברדייב]] החלו להציע לה את השירים החדשים. בשנת [[1975]] היא הכירה את הפסנתרן דוד אשכנזי שהיה שותף לכל הופעותיה במשך 18 שנים.
 
בסוף שנות ה-70 - תחילת שנות ה-80 טולקונובה הייתה בין הזמרות הידועות ב[[ברית המועצות]]. באותםבאותן השנים היא התחתנה בפעם השנייה ובשנת [[1977]] ילדה בן.
 
בשנת [[1986]] היא החליטה לעשות תפנית בקריירה שלה וביימה [[אופרה]] "נשים רוסיות" על בסיס שיריו של [[ניקולאי נקרסוב]], [[אלכסנדר פושקין]] ו[[אנדריי קולצוב]]. את המזיקה כתב ידיו ותיק איליה קטייב. לצידה על הבמה הופיע [[אינוקנטי סמוקטונובסקי]]. היא עצמה הופיע ב-4 תפקידים וקיבלה ביקורת חיובית.