הבדלים בין גרסאות בדף "ויקיפדיה:הבהרות משפטיות"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
מ
הגהה
מ (הגהה)
מטרתה של ויקיפדיה היא לשמש אוסף של מידע אנושי, וככזה מצויים בה מאמרים רבים הכתובים בהתנדבות על ידי כותבים רבים.
חלק מהמאמרים יכולים להיחשב כפוגעניים, או בוטים על ידי חלק מהקוראים.
על הכותבים להימנע מלכתוב בצורה פוגענית וכן להעלות תמונות אשר יכולות להיחשב כפוגעניות, אולם,אבל אין ויקיפדיה אחראית לכל נזק אשר יכול להיגרם עקב עיון בערכים או בתמונות המופיעים בוויקיפדיה.
 
ויקיפדיה נערכת על ידי הציבור הרחב של משתמשי האינטרנט ולכן תיתכנה השחתות הן של מלל והן של תמונות. אין ויקיפדיה אחראית להשחתות אלה, ועושה כל מאמץ על מנת לתקנן.
 
כעיקרון ויקיפדיה מאפשרת העלאת תמונות או כתיבת תוכן אשר אינו מפר את הכללים שלה, ואת חוקי המדינה, כך יאפשר העלאת כל תוכן מקורי בעל ערך אנציקלופדי, אשר ניתן לתומכו, ואשר אינו מהווה הפרה של זכויות יוצרים ומבצעים. הפרות של כלל זה הינןהן השחתה וויקיפדיה עושה כל מאמץ למנוע אותן.
 
יש לזכור כי ויקיפדיה הינה גוף התנדבותי, וככזה, ייתכן וייקחשייקח זמן מה בטרם תתוקן ההשחתה. אין ויקיפדיה אחראית לכל נזק שיגרם בפרק זמן זה.
 
ויקיפדיה הינההיא אנציקלופדיה צעירה אשר עדייןשעדיין בהתהוותה, ולכן ייתכנו בערכים שגיאות, נקיטות עמדה, סתירות, או אי התאמות עם הכללים לעיל.
מהיותה של ויקיפדיה התנדבותית, אין היא אחראית לכל נזק שיגרם בשל הסתמכות על הערכים, ובמידהואם ומתגלהמתגלה הפרה של הכללים, תעשה כל מאמץ לתקן את הערך.
 
{{לשון זכר}}
360

עריכות

תפריט ניווט