הבדלים בין גרסאות בדף "חברת הצדק של אמריקה"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
←‏העידן המודרני: לאחר המשבר וסדרות הסולו: ההרכב היה חייב להשתנות בין 11 שנים.
(עריכה)
(←‏העידן המודרני: לאחר המשבר וסדרות הסולו: ההרכב היה חייב להשתנות בין 11 שנים.)
התעניינות מצד המעריצים הביאה להחזרתה של חברת הצדק בתחילת [[שנות ה-90 של המאה ה-20]]. [[מיני סדרה]] בת שמונה חוברות מאפריל ועד נובמבר [[1991]] סיפרה את מאורעותיהם הבלתי כתובים של חברי ה-JSA בשנות ה-50. בגליונות האחרונים של אירועי "ארמגדון: אינפרנו", חברת הצדק חזרה ליקום DC של הזמנים המודרניים לאחר שווייבריידר שיגר שד לממד הלימבו בתמורה לחברי JSA.
 
[[קובץ:JSA2.jpg|שמאל|ממוזער|450px|חברת הצדק של אמריקה כיוםהמודרנית, כפי שהופיעה על עטיפת החוברת ''JSA #50'' מספטמבר [[2003]], אמנות מאת קרלוס פצ'קו.]]
 
באוגוסט [[1992]] החל פרסומו של הכרך השני, ''Justice Society of America'', שנמשך במקור כעשר חוברות עד למאי [[1993]] תחת כתיבתו של לן סטרזווסקי ואיורו של מייק פארובק, ובה חברי הקבוצה המקורית מסתגלים לחייהם לאחר שחזרו מהראגנארוק. אף על פי שסדרת הסולו הייתה מיועדת להפוך לסדרה בהמשכים והייתה פופולרית בקרב המעריצים, היא בוטלה לאחר שלוש חוברות בלבד. תגובת המעריצים הייתה חריפה בעקבות כך. לן הסביר כי הביטול הגחמני הגיע משום שהעורך מייק קארלין לא אהב את כתיבתו של סטרזווסקי או את איוריו ה"מונפשים" של פארובק, שאינם מתאימים לתקופה העכשווית. בנוסף הוא ציין כי קארלין לא האמין כי מקומם של גיבורי-על מבוגרים הוא בחוברות תחת פרסומה של החברה{{הערה|[http://www.savageland.com/articles/inconvo/iclstrazewski.html Interview with Len Strazewski], Savage Enterprises Publishing}}. למרבה האירוניה, סגנון הציור של פארובק נחשב לפורץ דרך עם שילובו עוד באותה שנה ב[[באטמן - הסדרה המצוירת]]. סדרת הסולו קצרת המועד הציגה לראשונה את דמותה של [[ג'סי צ'יימברס|ג'סי קוויק]], בתם של חברי יחידת אול-סטאר ליברטי בל ו[[ג'וני קוויק]].

תפריט ניווט