לדלג לתוכן

באטמן: ארקהם אוריג'ינס – הבדלי גרסאות

מ
תיקוני nowiki
מ (שוחזר מעריכות של Ohad200180 (שיחה) לעריכה האחרונה של Fett)
מ (תיקוני nowiki)
|סוגה=משחק פעולה-הרפתקאה
|פיתוח=[[Warner Bros. Games Montréal]]
|הוצאה לאור והפצה= <nowiki>[[Warner Bros. Interactive Entertainment]]</nowiki><br /><nowiki>]] (יפן)</nowiki>
|במאי=[[אריק הולמס]]
|כתב=[[קוריי מיי]]
בערב השנה החדשה, תעשיין GothCorp פריס בויל זוכה קרן ויין ההומניטרית של השנה בפרס בטקס ערב השנה החדשה בהנחיית ברוס ויין באחוזת ויין. בדיוק כפי שהם עומדים לחגוג ,פיצוץ מקפיא את האנשים מהרגליים שלהם, וגם נוצר קרחון גדול יחד עם כמה אנשים שהוקפאו. נכנסים אנשין של הפינגווין , ואדם חמוש בכבדות גבוהה בחליפה ממוכנת עם רובה קרח קריוגני שדורש לראות את פריס בויל. ברוס מחפש את אלפרד, אך הוא נתפס על ידי אנשיו של הפינגווין. אלפרד איבד את הכרתו בעת שניסה להילחם בחזרה, מה שגורם לברוס לצלם ויגיב בהכנעה את כולם. אלפרד משגיח על האורחים, ואילו ברוס נכנס למערת העטלף דרך מרתף היין. הוא לומד כי שמו של האיש הוא 'מיסטר פריז 'ואלפרד מציע לו לעטות את חליפת הXE. מאחר שהחליפה לא מוכנה לבדיקה, ברוס עוטה את חליפת ערב חג המולד המקורית. באטמן עושה את דרכו חזרה לאחוזה, שבו הכח מתחיל להיכבות ובריונים מתחילים לשרוף את האחוזה. אלפרד והאורחים כבשו מחדש, מכריחים את באטמן כדי להציל את כולם. 
 
הוא מנסה להציל את פריס, אבל מוקפא מוצק על ידי מיסטר פריז , פריז חוטף את פריס ובורח, מה שמאלץ את באטמן לחקור את החייל של הפינגווין, אשר מסביר כי הסוחר של הפינגווין יכול לדעת את המיקום שלו. באטמן מוצא הרבה אנשים בעיר קפואים ועל ידי סריקה של אחד מהם הוא מצליח לאתר את הסוחר באמצעות הדליפה מהאקדח קריוגני שהוא היה חמוש בו. באטמן חוקר את הסוחר, אשר מגלה כי פריז עשה עסקה עם הפינגווין לגנוב נשק קריוגני מGothCorp, בתמורה לעזרתו של הפינגווין בחטיפת פריס. באטמן מבולבל, בגלל שGothCorp לא מייצרים נשק. בשימוש בקודי הכניסה מהסוחר, באטמן נכנס לבניין, שבו הוא לומד שפריס נלקח לאגף המחקר ההודף. מקבל את קודי אבטחה מהאיש המרכזי שאחראי, באטמן רודף אחריהם. הפינגווין לקח כבני ערובה את בויל ובגד בפריז, שרוצה את הנשק שהובטח לו. באטמן מתערב, נותן להקפיא את ההזדמנות לכבוש מחדש את פריס ולהקפיא את כולם, ובכלל זה פינגווין. באטמן לומד מפינגווין שפריז רוצה את בויל כדי שיוכל לגשת לסוג כלשהו של סופר נשק . כמו כן, שהדרך היחידה לפרוץ את הקרח החוסם את הדרך שבתוכו נקפא הפינגווין שאומר לו שהוא צריך מקדחה קריוגנית שיש לו ששמורה ע<nowiki>''</nowiki>יעל ידי אנשיו באליבי מועדון הלילה שלי. , באטמן מבין שהוא יצטרך את חליפת הXE אומר לאלפרד לשחרר אותה במיכל על הגג. עוטה את החליפה, באטמן פורץ למועדון הלילה ונלחם באנשיו של הפינגווין. בחקירה האחרונה, הוא לומד כי המקדחה הקריוגנית נחצתה לשני חלקים. לאחר איסוף שתי החתיכות, הוא מגלה שהמכשיר דורש נוזל קירור, שנמצא רק במעבדה של ויקטור פריז בGothCorp.
 
חוזר לGothCorp, באטמן מוצא שהמעבדה של פריז היא בלגן קפוא ושומר מת ככל הנראה ממכת החום. הגדרת זירת פשע, הוא קובע כי פריז ניסה לעזור לאשתו נורה, שהוכנסה לתא הקפאה קריוגני כפי שהיא נדבקה בפרכסה הנטינגטון. פריז הסכים לפתח בחשאי נשק לGothcorp, בתמורה שבויל יקדיש משאבים של החברה שלו למציאת תרופה. אבל כאשר פריז למד שבויל מעולם לא התכוון לקיים את סיום העסקה שלו, פריז ניסה למצוא את התרופה בעצמו. עצבני, בויל העביר את נורה מהמעבדה לחלק אחר של המתקן. לאחר מכן הוא תקף את ויקטור אבל תאונה גרמה לפליטה של קרח מנשק ההקפאה, וגרם לפיצוץ של נוזלי קירור, אשר השפיעו על פריז ושומר ששרד, התאונה שינתה את חילוף החומרים שלהם. כאשר השומר ניסה להימלט מהמעבדה ומת, פריז הבין שהוא יכול לשרוד רק בסביבה מתחת לאפס ובכך הכין חליפה כדי שהוא יוכל לצאת החוצה מהמעבדה. כשהוא מבין כי מיסטר פריז רק רוצה לשחרר את אשתו, באטמן מורה על אלפרד לדווח לGCPD על הפשעים של בויל.
ברשימת הקרדיטים, ויקי וייל מדווחת על האירועים האחרונים של הלילה, המקיפים את מעצרו של בויל ועל באטמן.
 
==קישורים חיצוניים==
==<nowiki/>==
.
*[http://www.batmanarkhamorigins.com האתר הרשמי]
* [http://www.ureviews.co.il/games/batman-arkham-origins-%D7%91%D7%90%D7%98%D7%9E%D7%9F-%D7%97%D7%95%D7%96%D7%A8-%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%95/ ביקורת על באטמן ארקהם אוג'ינס], uReviews סיקורים.