לדלג לתוכן

ברברה פלסיוס – הבדלי גרסאות

נוספו 19 בתים ,  לפני 6 שנים
עריכה
מ (בוט: מעביר קישורי בינויקי לויקינתונים - d:Q2231229)
(עריכה)
 
==ביוגרפיה==
פלסיוס נולדה ב[[ספרד]] לזוג הורים שחקנים ולאחר מכן היגרה עם משפחתה ל[[ונצואלה]], עקב כך שהוריה ניסו לפתח קריירה במדינה.
פלסיוס נולדה בספרד לזוג הורים שחקנים ולאחר מכן היגרה עם משפחתה לונצואלה עקב כך שהוריה ניסו לפתח קריירה במדינה.ב-1986 נבחרה למלכת היופי של ונצואלה ובין סגניותיה הייתה השחקנית קתרין פולופ ובתחרות מיס תבל שנערכה בפנמה לקחה גם שם את המקום הראשון לאחר מיס ארצות הברית. היא עבדה מספר שנים כמגישה בטלוויזיה והנחתה בין היתר בונצואלה את תחרות מלכת היופי בה זכתה, שימשה כדוברת של מספר תאגידים בארצות הברית ובאמריקה הלטינית, היא ייסדה מספר חברות פרסום וביניהם חברה הנקראת על שמה המפרסמת ומקדמת מוצרים עבור נשים עם קו של תכשיטים ומוצריי יופי וטיפוח הנמכרים בחנויות. היא נשואה ולה שני בנים.
 
ב-1986 נבחרה למלכת היופי של ונצואלה, ובין סגניותיה הייתה השחקנית קתרין פולופ. בתחרות מיס תבל שנערכה בפנמה לקחה גם שם את המקום הראשון לאחר מיס ארצות הברית.
 
פלסיוס נולדה בספרד לזוג הורים שחקנים ולאחר מכן היגרה עם משפחתה לונצואלה עקב כך שהוריה ניסו לפתח קריירה במדינה.ב-1986 נבחרה למלכת היופי של ונצואלה ובין סגניותיה הייתה השחקנית קתרין פולופ ובתחרות מיס תבל שנערכה בפנמה לקחה גם שם את המקום הראשון לאחר מיס ארצות הברית. היא עבדה מספר שנים כמגישה בטלוויזיה והנחתה בין היתר בונצואלה את תחרות מלכת היופי בה זכתה,. שימשה כדוברת של מספר תאגידים בארצות הברית ובאמריקה הלטינית,. היא ייסדה מספר חברות פרסום, וביניהם חברה הנקראת על שמה, המפרסמת ומקדמת מוצרים עבור נשים, עם קו של תכשיטים ומוצריי יופי וטיפוח, הנמכרים בחנויות. היא נשואה ולה שני בנים.
 
היא נשואה ולה שני בנים.
 
[[קטגוריה:זוכות מיס תבל]]