הבדלים בין גרסאות בדף "הנסיכה הקסומה"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 8 בתים ,  לפני 3 שנים
מ
קישורים פנימיים
מ (קישורים פנימיים)
לאחר זמן לא רב מגיעות ידיעות על כך ש[[שודד ים|שודד הים]] "רוברטס האיום" השתלט על ספינתו של וסטלי, ומרגנית מאמינה שווסטלי מת. היא נודרת לא לאהוב שוב לעולם. במקביל הנסיך האמפרדינק, שאביו חולה, מעוניין לחפש כלה שתוליד לו יורש עצר. בהתחלה מוצעת לו הנסיכה של גילדר אך שידוך זה כושל לאחר שמתברר כי מתחת לכובעה הנסיכה קירחת. האמפרדיק מתייעץ עם הרוזן רוגן ומסביר כי לא מחפש אהבה ,אלה רק רוצה להמשיך לצוד, ובשביל זה הוא זקוק ליורש, לכן כל מה שהוא צריך זה כלה נסבלת. רוגן נזכר בביקורו עם אצל באטרקאפ ומציע אותה כשידוך, לאחר שמובהר לה כי לא צריכה לאהוב אלה רק להיות איתו ולהנות ממותרות המלוכה, היא נעתרת להצעתו.
 
כעבור שלוש שנים,בהן באטרקאפ לומדת את גינוני האצולה החתונה מתקרבת, ובריאות המלך מדרדרת, אירוסיהם של הנסיך ומרגנית מוכרזים בטקס רב פאר. לאחר הטקס מרגנית נחטפת על ידי שלושה חוטפים, [[איניגו מונטויה]], [[סיף|אשף החרבות]] (תואר פיקטיבי מעל אמן) [[ספרד|הספרדי]], פזיק, הענק [[איגרוף|המתאגרף]] [[טורקיה|הטורקי]], ומנהיג החבורה, ויזיני [[סיציליה|הסיציליאני]] שאין שני לו בחכמה ופיקחות. השלושה נשכרו לחטוף את מרגנית ולרצוח אותה באזור הספר של גילדר ,כדי לחרחר מלחמה בינה לפלורין.
 
לאחר שהשלושה חוטפים אותה מסוסה, כשיצאה לרכיבה, הם מתחילים להפליג לאורך תעלת פלורין לעבר צוקי הטירוף. במהלך הפלגתם ,בספינה מהירה שאין כמותה ,הם מבחינים שדולקת אחריהם אוניה, ושהאוניה מצמצמת טווח אליהם. במהלך ההפלגה מרגנית מנסה לברוח אך לאחר [[צלופח|צלופחים]] כמעט טורפים אותה החוטפים תופסים אותה. בהגיעם לצוקי הטירוף, שאין אחד שהצליח לטפס עליהם, פזיק מתחיל לטפס בעזרת חבל שהונח שם טרם הגיעם כשהוא סוחב את השלושה האחרים על גבו.בעודם מטפסים הם מבחינים שמהספינה שעקבה אחריהם יוצא איש במסיכה והוא מטפס אחריהם בקצב מהיר. כשפזיק מסיים את טיפוסו חותכים השלושה את החבל אך האיש במסיכה מצליח לעזוב את החבל לפני שנחתך ומצליח להשלים את הטיפוס על המצוק. בינתיים פזיק הענק ווזיני מנהיג החבורה בורחים לעבר גילדר עם מרגנית, ואיניגו, אשף החרבות, נשאר מאחור להלחם באיש במסיכה. בחלק זה מתואר לנו עברם של איניגו ושל פזיק.
'''רוגן'''- הרוזן היחיד בממלכה. סדיסט שחוקר עינויים. שומר סודו של האמפרדינק.
 
'''[[איניגו מונטויה]]'''- ספרדי, אביו נרצח על ידי הרוזן רוגן , מאז הוא מחפש נקמה. כדי לנקום התאמן בחרב עד שנהפך לסיף מוכשר. בפרק ההמשך התינוקת של מרגנית, מתואר מפגש אהבים שלו בזמן אימוניו, הוא דוחה את אהבתו כדי שיוכל לנקום, מתואר כי היה עם לב כבד לאחר הקשר איתה.
 
'''פזיק'''- ענק, מתאגרף מקצועי, לא מסוגל לחשוב בשביל עצמו. חשוב לו שיחשבו שהוא טוב,

תפריט ניווט