לדלג לתוכן

אהבה מעבר לפינה – הבדלי גרסאות

הוסרו 260 בתים ,  לפני 5 שנים
אין תקציר עריכה
 
===עונה שלישית===
* '''רשף בכר''' ([[אורן שבו]]): עורך דין תככן ושקרן. בעלה של איילת, וחבר של ליאור. במהלך העונה, עדן מתחילה לעבוד, במפעל שלו ושל איילת, ובעקבות כך, נוצר רומן בינו לבין עדן, אשר מתגלה לאיילת ולמרות שהשניים מנסים לתקן את המערכת יחסים שלהם - איילת מבינה שהיא לא מאוהבת בו, אלא ביקי.
* '''תמר אבני''' ([[רוני הדר]]): סטודנטית לרפואה, וחברתה של שירלי. במהלך העונה, היא מתחילה לצאת, עם יואב, אך בוגדת בו, עם ליאור. בנוסף לכך, אחרי שמתקנת את המערכת יחסים שלה עם יואב היא נגררת לסחירת סמים באוניברסיטה לעזור למצב הכלכלי שלה, וגונבת כדורי מרץ למכור מהמעבדה של אבא של יואב.
* '''יואב אטינגר''' ([[אלון ליטבק]]): סטודנט לרפואה. מתאהב בתמר, והם הופכים לזוג, אך היא בוגדת בו, עם ליאור, ולכן, הוא נפרד ממנה, ומתחיל לצאת, עם אליאן. אבל כאשר הוא מבין, שעדיין יש לו, רגשות לתמר, הוא עוזב את אליאן, וחוזר לתמר.
* '''שאול ינאי''' ([[ליאון רוזנברג]]): מזוכיסט. מורה לסטודנטים לרפואה. במהלך העונה, שירלי, תמר ויואב מתחילים ללמוד אצלו, והוא מתחיל לצאת עם שירלי, אך מסתיר ממנה, את היותו נשוי, ולאחר ששירלי מגלה את זה, הם נפרדים, למרות שלקראת סוף הסדרה הוא מתגרש מאשתו ומנסה לחזור להיות עם שירלי - היא כבר מאוהבת בליאור.
* '''דנה רימון''' ([[מלי לוי]]): ביתו של זאב. יוצאת עם דיויד, אך במהלך העונה, עוזבת אותו, בשביל ליאור. מתאהבת קשות בליאור, ורק לקראת סוף הסדרה מבינה שאינו מרגיש אותו דבר - והשניים נפרדים.
* '''זאב רימון''' ([[יוסף אבו ורדה]]): אביה של דנה. רוצה שהיא תצא, עם דיויד, ולא עם ליאור. ליאור קנה ממנו יאכטה והוא ודיויד עובדים אצל ליאור. בהמשך דיויד והוא ניסו להפיל את ליאור בעסקה לא חוקית כדי להחזיר את דנה ודיויד וזה לא הצליח וליאור התפטר ונשאר עם דנה.
* '''דיויד מרגוליס''' ([[שרון פרנס]]): יוצא עם דנה, אך במהלך העונה, היא עוזבת אותו, בשביל ליאור, והוא מחליט לנקום בו, בשיתוף פעולה עם זאב והשניים מנסים להפיל אותו בעסקה לא חוקית.
* '''איילת בכר''' ([[טל ליפשיץ]]): אשתו של רשף. במהלך העונה, רשף בוגד בה, עם עדן ובעקבות כך, היא מתחילה רומן, עם יקי ולאחר מכן, היא נכנסת להריון.
*'''אבישי''' ([[מושיק גלאמין]]): זמר מזרחי. בחור שהיה בהודו עם אלונה. הוא מנסה לסחוט את דניאלה ואמנון בתמורה להגיד להם את האמת על אלונה ובסוף הוא מגלה להם את האמת שלאלונה יש תינוקת.
*'''גאיה דביר''': הבת של אלונה וליאור שנולדה בהודו. דניאלה וליאור רבים על מי יגדל אותה.
* '''שלמה מוסקונה''' ([[שאול עזר]]): אמרגן ידוע, שרוצה לייצג את גולן, ונאלץ להילחם עליו, מול אליאן. רודף שמלות אשר קמבן את זאב.
*'''יהושע אטינגר''' ([[יוסי סוקולסקי]]): אביו של יואב. [[מדען]] שיואב סידר לתמר עבודה אצלו ומפטר אותה בסוף אחרי שגילה על הכדורי מרץ.
* '''ג'קי''' ([[לביא זיטנר]]): מוכר [[כדורי מרץ]]. מוכר את הכדורים מתמר. נעצר בהמשך.
*'''מאיה קפלן''' ([[חגית דסברג]]): [[עורכת דין]] וחברתה של דניאלה שעוזרת לה בעניין גאיה כדי להילחם בליאור עליה.
*'''אסף כהן''' ([[אלי אלטוניו]]) - אוטיסט ופלגמט שנהיה סטודנט עקב ניפוח אגו מדיויד.
 
==קישורים חיצוניים==
860

עריכות