לדלג לתוכן

מתחם אושילנד: הבדלי גרסאות

נוספו 25 בתים ,  לפני 5 שנים
המתחם נפתח
מ (הוספת קטגוריה:כפר סבא באמצעות HotCat)
(המתחם נפתח)
'''מתחם אושילנד''' הוא [[מרכז קניות]] ובילוי העתידב[[כפר להיפתחסבא]]. כחלקמרכז הקניות הינו חלק ממתחם אושירה באזוראשר נבנה באיזור התעשייה עתיר ידע ב[[כפר סבא]].
 
מתחם הזה הוא הקניון הראשון בארץ ששם דגש מרכזי על אטרקציות ובידור בנוסף למסחר{{הערה|RETAIL-TAINMENT על פי בעלי המתחם, חברת אושירה}}. במקור מתחם זה תוכנן להיות כמרכז קניות רגיל עם בית קולנוע בדומה לקניון "G כפר סבא" הנמצא בסמוך למתחם. ניסיון דומה נעשה לעשות גם ב[[קניון ארנה]] ב[[הרצליה]] אך האטרקציות בו מעולם לא הוקמו או נסגרו לאחר רכישת הקניון על ידי קבוצת ארנה סטאר בשנת 2007.
 
המתחם עתיד לכלולכולל 4 קומות כאשר התחתונה ביותר משמשת גם כמפלס חנייה.
המתחם עתיד לכלולכולל כ 18 אולמות קולנוע של [[גלובוס מקס]] שיתפרסשמתפרס על שתי קומות כאשר 5 אולמות הינם אולמות VIP.
בנוסף לבתי הקולנוע הקניון יכלולכולל פארק משחקים חיצוני לילדים, שוק האוכל המקורה הראשון בישראל הנמצא מחוץ ל[[תל אביב]] ומתחם מעצבים הכולל דוכנים מתחלפים העוסקים בתחומי עיצוב שונים כגון עיצוב הבית ואומנות ובנוסף תהיהישנה גם מגלשה בגובה 3 קומות. הקומה התחתונה תכלולכוללת פארק אינטראקטיבי לילדים המבוסס על משחק הילדים הוירטואלי "מוגובי" ויקראהנקרא [[מוגובי#מוגופארק|מוגו פארק]] וה[[סקייטפארק]] המקורה הראשון בישראל.
 
המתחם יכלולכולל חניון תת-קרקעי בן שתי קומות הכולל כ 1500 מקומות חנייה.
 
==היסטוריה==
בניית המתחם החלה בשנת 2012 והסתיימה ב 2016. המתחם היהנפתח אמורב להיפתח7 בסוף יוניליולי 2016 אך פתיחת המתחם נדחתה למועד לא ידוע עקב עיכובים בקבלת טופס 4.{{הערה|http://www.local.co.il/kfar-saba/136510/Article/}}
 
במקור מתחם היה אמור להיפתח בסוף יוני 2016 אך פתיחת המתחם נדחתה עקב עיכובים בקבלת טופס 4.{{הערה|http://www.local.co.il/kfar-saba/136510/Article/}}
 
==הערות שוליים==