לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "להוציא את הכלב"

* '''נעה ואלון''' ([[נטע ריסקין]] ו[[צחי גראד]]): נעה מנהלת רומן עם אלון, גבר [[נישואים|נשוי]] ואב לילדה. בעקבותיו, היא מנתקת קשר עם הוריה ומתדרדרת למשבר נפשי. ביום בו הצופים נחשפים אליהם, נאלצת נעה לעזוב את עבודתה כ[[איפור|מאפרת]] מוקדם מן הצפוי, ולקבל את פניו של אלון. לאחר ערב עמוס ריבים חוזרים והתפייסויות חוזרות, היחסים ביניהם מגיעים לרגע גורלי ומכריע שבו מחליטה נעה לסיים את יחסיה עם אלון.
* '''גליה ואבנר''' ([[רונית ברגמן]] ו[[רמי הויברגר]]): גליה ואבנר הם זוג נשוי עם שני ילדים, כאשר נודע לאבנר כי גליה [[בגידה (זוגיות)|בוגדת]] בו. ביום בו הצופים נחשפים אליהם, אבנר הפגוע והפוגע מחליט בצעד נואש לקחת את גליה לערב חילופי זוגות רב משתתפים, במהלכו נחשפים כל הרגשות והכעסים שלהם. רונית ברגמן, סולנית [[פלסטיק ונוס]] אשר מגלמת בסדרה זו את גליה, היא אחותו של במאי הסדרה וזוהי הפעם היחידה בה ברגמן השתתפה כשחקנית בסדרה או סרט כלשהם.
* '''ניצה ועודד''' ([[אורלי זילברשץ-בנאי]] ו[[מוני מושונוב]]): ניצה ועודד הם זוג שנשוי כבר עשרות שנים, והוריה של ניצה ידועים כפעילים [[פוליטיקה|פוליטית]] ובעלי דעות [[שמאל רדיקלי]]. ביום בו הצופים נחשפים אליהם, ניצה מתמודדת עם הגילוי המפתיע כי עודד בוגד בה. לאחר מהלומות ביניהם, הם נאלצים בלית ברירה להגיעמגיעים ל[[חתונה]] של מקורביהם, שבמהלכה הם מנסים למצוא את דרכם.
* '''אריאלה ויאיר''' ([[נועה ברקאי]] ו[[איתמר צור]]): אריאלה היא [[מורה|מורתו]] ל[[אמנות]] של יאיר, תלמיד התיכון. סיפור האהבה האסור של השניים נחשף, ובשל כך אריאלה מועמדת למשפט. ביום בו הצופים נחשפים אליהם, אריאלה נמצאת יום לפני משפטה, כאשר יאיר מגיע אליה לערב אחרון ודרמטי. כשהוא מנסה לצאת מדירתה מבלי להיתקל בצלמים שאורבים לה מחוץ לבניין, עובר יאיר תאונת דרכים ונכנס ל[[תרדמת]].
* שחקנים אורחים: [[שירז טל]], [[אנחל בונני]], [[צופית גרנט]], [[אריאלה שביד]] ו[[הילה אלפרט]].