לדלג לתוכן

היירספריי - דמויות – הבדלי גרסאות

אין תקציר עריכה
מ (קישורים פנימיים)
אין תקציר עריכה
בתה של ולמה. "נסיכה" מפונקת ואנוכית. מופיעה באופן קבוע בתוכנית הטלוויזיה של קורני קולינס, למרות חוסר הכישרון שלה. מוכנה לעשות הכל כדי לזכות בתחרות "מיס היירספריי".
 
בין השחקניות שגילמו את הדמות: [[קולין פיצפטריק]], [[לורה בל באנדי]], [[בריטני סנואו]], [[רייצ'ל וודינג]], [[דאב קמרון]].
 
==וון טאסל, ולמה==
ה[[אנטגוניסט (דמות)|מרשעת]] של הסיפור, שנוהגת לרקום מזימות. אמה של אמבר. היא המפיקה של תוכנית הטלוויזיה של קורני קולינס, שדוחפת את בתה להפוך לכוכבת הגדולה שהיא מעולם לא היתה.
 
בין השחקניות שגילמו את הדמות: [[דבי הארי]], [[לינדה הארט]], [[מישל פייפר]], [[טרייסי בנט]], [[סוזן אנטון]], [[קריסטין צ'נוות']].
 
==טורנבלד, וילבור==
אביה המוזר של טרייסי, בעלה של עדנה. בעל חנות צעצועים וטריקים. מאוהב בעדנה, ומעודד את טרייסי לרדוף אחר החלומות שלה.
 
בין השחקנים שגילמו את הדמות: [[דיק לאטסה]], [[כריסטופר ווקן]], [[מל סמית']], [[דרו קארי]], [[מרטין שורט]].
 
==טורנבלד, טרייסי==
הדמות הנשית הראשית במחזמר/סרט. בתם של וילבור ועדנה, חברתה של פני ובת-זוגו של לינק. נערה שמנמונת, שחולמת לרקוד בתוכנית ה[[טלוויזיה]] "המופע של קורני קולינס", תוכנית ריקודים בטלוויזיה המקומית, ולזכות בתהילה. כאשר טרייסי זוכה בתפקיד בתוכנית, היא הופכת ל[[סלבריטאי]]ת בן לילה, פוגשת במגוון של דמויות צבעוניות ומשיקה [[קמפיין]] לקידום [[אינטגרציה גזעית]] בתוכנית.
 
בין השחקניות שגילמו את הדמות: [[ריקי לייק]], [[מריסה ג'ארט וינוקור]], [[קתרינה רוז דידריקסן]], [[ניקי בלונסקי]], [[ליאן ג'ונס]], [[מדי ביילו]].
 
==טורנבלד, עדנה==
החתיך וכובש הלבבות, המככב בתוכנית הטלוויזיה של קורני קולינס. מתאהב בטרייסי, אך חושש כי אם יאמץ את האג'נדה הפוליטית שלה (למען השחורים) זה יפגע בקריירה שלו.
 
בין השחקנים שגילמו את הדמות: [[מייקל סנט ג'רארד]], [[מת'יו מוריסון]], [[אוסטין מילר]], [[זאק אפרון]], [[בן ג'יימס-אליס]], [[ניק ג'ונאס]], [[גארט קלייטון]].
 
==סטאבס, אינז==
אחותו הקטנה של סיוויד, בתה של מייבל. מנסה להתקבל לתוכנית הטלוויזיה של קורני קולינס, אבל נדחת מאחר שהיא [[אמריקאים אפריקאים|שחורה]].
 
בין השחקניות שגילמו את הדמות: [[דניאל יוג'ינה וילסון]], [[טיילור פרקס]], [[נטלי בסט]], [[שהדי רייט ג'וזף]].
 
==סטאבס, מייבל==
אמם של סיוויד ואינז. בעלים של חנות תקליטים במרכז העיר, ומנחה-אורחת בתוכנית הטלוויזיה של קורני קולינס - ב"יום השחורים" בלבד. מגדירה את עצמה כאישה "גדולה, בלונדינית ויפה".
 
בין השחקניות שגילמו את הדמות: [[רות' בראון]], [[מרי בונד דיוויס]], [[קווין לטיפה]], [[ג'והני פיורי]], [[דרלין לאב]], [[ג'ניפר הדסון]].
 
==סטאבס, סיוויד ג'יי.==
בנה של מייבל. אחיה הגדול של אינז. רקדן ב"יום השחורים" של תוכנית הטלוויזיה של קורני קולינס. מתאהב בפני.
 
בין השחקנים שגילמו את הדמות: [[קלייטון פרינס]], [[קורי ריינולדס]], [[אלייז'ה קלי]], [[אדריאן הנזל]], [[קורבין בלו]], [[אפרים סייקס]].
 
==פינגלטון, פני==
החברה הטובה ביותר של טרייסי, בתה של פרודי, בת-זוגו של סיוויד. למרות היותה [[חנונית]] ומגושמת, היא תמיד עליזה, ומסורה לטרייסי.
 
בין השחקניות שגילמו את הדמות: [[לסלי פאוורס]], [[קרי באטלר]], [[אמנדה ביינס]], [[אלינור קולט]], [[דיאנה דה גרמו]], [[אריאנה גרנדה]].
 
==פינגלטון, פרודי==
בגרסת המחזמר הבימתי, מקובל כי השחקנית שמגלמת את דמותה של פרודי מגלמת דמויות נשיות נוספות, כגון: מורה בבית הספר, סוהרת בבית המעצר ועוד.
 
בין השחקניות שגילמו את הדמות: [[ג'קי הופמן]], [[אליסון ג'ני]], [[דרמות קראוון]], [[מו גפני]], [[אנדראה מרטין]].
 
==קולינס, קורני==
ה[[מנחה (מקצוע)|מנחה]] ה[[אקסצנטריות (התנהגות)|אקסצנטרי]] וה[[שחצן]] של תוכנית הטלוויזיה הנושאת את שמו.
 
בין השחקנים שגילמו את הדמות: [[שון תומפסון]], [[קלארק ת'ורל]], [[ג'יימס מרסדן]], [[פול מנואל]], [[ג'ון סטאמוס]], [[דרק האף]].
 
{{היירספריי}}