לדלג לתוכן

פוקימון (אנימה) – הבדלי גרסאות

מ
בוט: החלפת טקסט אוטומטית (-דרום קוריאה +קוריאה הדרומית)
מ (בוט: החלפת טקסט אוטומטית (-דרום קוריאה +קוריאה הדרומית))
* '''פרקים 680 ו-681 - "צוות רוקט נגד צוות פלזמה (חלקים א' ו-ב')"''' - גם פרקים אלו אושרו על ידי הצנזורה ולא שודרו לבסוף עקב רעידת אדמה ביפן. לכן, החליטו לדחות את שידורם בכמה חודשים, שכן גם בפרקים אלו הייתה רעידת אדמה. כעת, לא ידוע מה יעלה בגורלם של הפרקים האלה, וייתכן שיקרה איתם אותו דבר שקרה עם פרק 375, שכן הפרק שלפני שני הפרקים האלה, פרק 679, מכיל קטע שמתחיל את עלילתם. אך לאחר השידור הראשון של פרק 679, הקטע הנ"ל הוסר בשידורים הבאים, וכל אזכור לפרקים האלה בתוך הסדרה לוט בערפל. מפני שהפרק עדיין לא שודר ביפן, הוא לא שודר גם בשאר העולם. קו העלילה של הפרקים נמחק מהקאנון, ובשל חשיבותם שונתה הלכה למעשה עלילת העונות הראשונות ביונובה.
* '''פרק 694 (במקור פרק 683) - "דייג מומחה - סיילן מופיע "''' - פרק זה תוכנן להיות פרק 683, עם זאת, שידורו נדחה בכמה חודשים בשל [[רעידת האדמה בסנדאי (2011)|רעידת האדמה ביפן]] שגרמה לצונאמי, ובפרק הנ"ל כנראה הייתה סצנה שהזכירה את הצונאמי. שלא כמו פרקים 680 ו-681, פרק זה שודר אחרי כמה חודשים. כדי להתאימו לציר הזמן החדש של הסדרה, שלא כולל את שני הפרקים שאוזכרו במשפט הקודם, הפרק נערך מחדש. כמו כן, גם השם היפני של הפרק שונה מ - '''"כנס הדיג של העיר קאסטיליה! דייג מומחה - סיילן מופיע!"''' ל - '''"דייג מומחה - סיילן מופיע!"''', מכיוון שכל ההפניות והאזכורים לעיר קאסטיליה בפרק הזה הוסרו.
* '''פרק 827 - "מקום תת-קרקעי לקרוא לו בית"''' - הוא נגנז בשל האירועים הטרגיים שאירעו בדרוםבקוריאה קוריאההדרומית, שם טבעה המעבורת MV Sewol, עליה היו 476 נוסעים, ומתוכם דווח כי מתו 49 נוסעים. בפרק אמורים להופיע הפוקימונים סקרלף ודראגלג'.
 
==פוקימון בישראל==
23,036

עריכות