הבדלים בין גרסאות בדף "ברליץ"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הוסרו 61 בתים ,  לפני 3 שנים
מ
הגהה
(הוסרו קישורים מהמילים "לימודי אנגלית" ו-"לימודי שפות" - קישורי קידום בעלי משמעות שיווקית נטו, ללא תועלת או ערך לגולש.)
מ (הגהה)
[[קובץ:LO005 Pantone 2746DOWNGRADE.jpg|ממוסגר190px|שמאל]]
'''ברליץ''' היא אחתחברה החברותהעוסקת הבולטותבלימודי והותיקות ביותר בעולם בתחום לימודי השפות[[שפות]]. מאז הקמתה של חברת ברליץ ב[[גרמניה]] בשנת 1878, התפתחה והפכה לחברה גלובלית, שכיום יש לה מאות בתי ספר ומרכזי לימוד בכל רחבי העולם. לברליץ 118 מרכזי לימוד ברחבי אסיה, 119 מרכזי לימוד בארצות הברית ובקנדה, 212 מרכזי לימוד במדינות אירופה והמזרח התיכון ובסך הכל כ-550 מרכזי לימוד בכל רחבי העולם.
[[קובץ:Berlitz Language School.jpg|ממוזער|בית הספר בשנת 1878]]
'''ברליץ''' היא אחת החברות הבולטות והותיקות ביותר בעולם בתחום לימודי השפות. מאז הקמתה של חברת ברליץ ב[[גרמניה]] בשנת 1878, התפתחה והפכה לחברה גלובלית, שכיום יש לה מאות בתי ספר ומרכזי לימוד בכל רחבי העולם. לברליץ 118 מרכזי לימוד ברחבי אסיה, 119 מרכזי לימוד בארצות הברית ובקנדה, 212 מרכזי לימוד במדינות אירופה והמזרח התיכון ובסך הכל כ-550 מרכזי לימוד בכל רחבי העולם.
 
השיטה של בית הספר לשפות מתבססת על פיתוחו של מקים החברה, [[מקסימיליאן ברליץ|מקסימיליאן ד. ברליץ]], שפיתח טכניקה לפיה התלמידים ידברו במהלך הקורס בכיתה רק בשפה הנלמדת. לאחר פיתוח יכולות הדיבור בשפה, ניתן לפתח גם את יכולת הקריאה והכתיבה. לצד הקורסים המתקיימים בכיתות הלימוד, בקבוצות קטנות, שיווקה ברליץ גם ערכות ניידות ללימוד שפה באופן עצמאי.
 
== היסטוריה ==
[[קובץ:Berlitz Language School.jpg|ממוזער|230px|בית הספר בשנת 1878]]
חברת ברליץ הוקמה בשנת 1878 על ידי מקסימיליאן ד. ברליץ. ברליץ הגרמני הגיע ל[[ארצות הברית]] בשנת 1872 כדי ללמד [[יוונית]], [[לטינית]] ושפות אירופאיות נוספות. לאחר מספר שנים בארצות הברית הצטרף ל[[מכללת וורנר]] האמריקאית כמרצה מן המנין ללימוד צרפתית וגרמנית. לאחר שהמכללה לא עמדה בסטנדרטים הדרושים באותה תקופה בתחום לימודי השפות, החליט ברליץ לשתף פעולה עם מורה צעיר לצרפתית בשם ניקולס ויחד, פיתחו שיטה לפיה נלמדת השפה הצרפתית באמצעות הצבעה על חפצים והדגמה מילולית במהלך השיעור. השיטה החדשה קצרה שבחים במכללה ועקרונותיה הפכו לעקרונות עליהם מתבססת שיטת ברליץ עד ימינו אלה.
 
 
== ברליץ בישראל ==
בישראל פועלים כיום 9 מרכזים של חברת ברליץ, ביניהם מרכזים וירטואליים ומרכזים שכוללים כיתות לימוד אנגלית. במרכזי ברליץ המפוזרים לכל אורכה של ישראל ניתן לבחור מגוון רחב של לימודי שפות באתר ברליץ , ביניהן: אנגלית, צרפתית, ערבית, רוסית, איטלקית, גרמנית, סינית ועוד. בנוסף, מפעילה ברליץ תוכניות ללימוד אנגלית עסקית, תוכנית לימוד שפות אישי ועוד.
 
== קישורים חיצוניים ==

תפריט ניווט