לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "נשי ובנות חב"ד"

הוסרו 50 בתים ,  לפני 3 שנים
מ
העריכה השמיטה קישור. לא מצליחה להבין מה היו התוספות בעריכה לכן משחזרת הכל.
(הוספות ועריכה קלה)
מ (העריכה השמיטה קישור. לא מצליחה להבין מה היו התוספות בעריכה לכן משחזרת הכל.)
== תנועת הנוער בת מלך ==
{{להשלים|נושא=יהדות}}
תנועת הנוער בת מלך מיועדות לבנות ונערות עד גיל 14. המדריכות הן תלמידות הכיתות ט' עד י"ביב'. במסגרת הפעילות, הבנות מחולקות לקבוצות לפי שכבות גיל, לכל כיתה - קבוצה עם מדריכה משלה. פעם או פעמיים בשבוע מתאספות הבנות בשעות אחר הצהריים לפעילות חווייתיתחוויתית. מדי שנה מתקיים 'כנס בת מלך' (בדרך כלל בתאריך פטירתה של הרבנית [[חיה מושקא שניאורסון]], אשת הרבי [[מנחם מנדל שניאורסון]]) ב[[בנייני האומה]] בירושלים. לכנס מגיעות הבנות מכל הסניפים בארץ יחד עם המדריכות או המורות שלהן בבית הספר. לכל כנס יש נושא משלו והוא מוצג בצורה אומנותית על במה בשילוב מסכים. התוכנית כוללת הצגות, ריקודים של סניפים נבחרים, נאומים, אמירת [[12 הפסוקים]], והחלטות טובות. בשנת 2014 הפכה תנועת הנוער לארגון נוער רשמי המוכר מטעם משרד החינוך{{מקור}}
 
מדי שנה מתקיים 'כנס בת מלך' (בדרך כלל בתאריך פטירתה של הרבנית [[חיה מושקא שניאורסון]], אשת הרבי [[מנחם מנדל שניאורסון]]) ב[[בנייני האומה]] בירושלים. לכנס מגיעות הבנות מכל הסניפים בארץ יחד עם המדריכות או המורות שלהן בבית הספר. לכל כנס יש נושא משלו והוא מוצג בצורה אומנותית על במה בשילוב מסכים. התוכנית כוללת הצגות, ריקודים של סניפים נבחרים, נאומים, אמירת [[12 הפסוקים]], והחלטות טובות.
 
בשנת 2014 הפכה תנועת הנוער לארגון נוער רשמי המוכר מטעם משרד החינוך, כאשר הצטרפה למחלקת צבאות השם שבארגון צעירי אגודת חב"ד בישראל, תחת השם המשותף 'ארגון נוער חב"ד'{{מקור}}.
 
==קישורים חיצוניים==
* [http://youtu.be/KPT8mj33Szg הרבי משתתף בכינוס השנתי של נשי ובנות חב"ד בשנת ה'תשמ"א] {{וידאו}}
* {{וידאו}}
* [http://www.he.chabad.org/library/article_cdo/aid/469735 הנשים בחב"ד] אתר בית חב"ד.
*ד"ר [[יצחק קראוס]], [http://chabad.info/index.php?url=article_he&id=44492 תפקידן של הנשים במשנת הרבי], אתר חב"ד אינפו, י"ט שבט התשס"ט (13.02.2009)