לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "נשי ובנות חב"ד"

נוספו 176 בתים ,  לפני 3 שנים
תוקן
מ (העריכה השמיטה קישור. לא מצליחה להבין מה היו התוספות בעריכה לכן משחזרת הכל.)
(תוקן)
== תנועת הנוער בת מלך ==
{{להשלים|נושא=יהדות}}
תנועת הנוער בת מלך מיועדות לבנות ונערות עד גיל 14. המדריכות הן תלמידות הכיתות ט' עד יב'י"ב. במסגרת הפעילות, הבנות מחולקות לקבוצות לפי שכבות גיל, לכל כיתה - קבוצה עם מדריכה משלה. פעם או פעמיים בשבוע מתאספות הבנות בשעות אחר הצהריים לפעילות חוויתיתחווייתית. מדי שנה מתקיים 'כנס בת מלך' (בדרך כלל בתאריך פטירתה של הרבנית [[חיה מושקא שניאורסון]], אשת הרבי [[מנחם מנדל שניאורסון]]) ב[[בנייני האומה]] בירושלים. לכנס מגיעות הבנות מכל הסניפים בארץ יחד עם המדריכות או המורות שלהן בבית הספר. לכל כנס יש נושא משלו והוא מוצג בצורה אומנותית על במה בשילוב מסכים. התוכנית כוללת הצגות, ריקודים של סניפים נבחרים, נאומים, אמירת [[12 הפסוקים]], והחלטות טובות. בשנת 2014 הפכה תנועת הנוער לארגון נוער רשמי המוכר מטעם משרד החינוך{{מקור}}
 
מדי שנה מתקיים 'כנס בת מלך' (בדרך כלל בתאריך פטירתה של הרבנית [[חיה מושקא שניאורסון]], אשת הרבי [[מנחם מנדל שניאורסון]]) ב[[בנייני האומה]] בירושלים. לכנס מגיעות הבנות מכל הסניפים בארץ יחד עם המדריכות או המורות שלהן בבית הספר. לכל כנס יש נושא משלו והוא מוצג בצורה אומנותית על במה בשילוב מסכים. התוכנית כוללת הצגות, ריקודים של סניפים נבחרים, נאומים, אמירת [[12 הפסוקים]], והחלטות טובות.
 
בשנת 2014 הפכה תנועת הנוער לארגון נוער רשמי המוכר מטעם משרד החינוך, כאשר הצטרפה למחלקת צבאות השם שבארגון צעירי אגודת חב"ד בישראל, תחת השם המשותף 'ארגון נוער חב"ד'{{מקור}}.
 
==קישורים חיצוניים==
1,359

עריכות