לדלג לתוכן

ניב דמירל – הבדלי גרסאות

נוספו 941 בתים ,  לפני 5 שנים
אין תקציר עריכה
אין תקציר עריכה
דמירל גדל ב[[חדרה]]. את [[שירות בצה"ל|שירותו בצה"ל]] עשה ב[[להקות חיל האוויר]]. בשנת [[2014]] ניגש לאודישנים של [[תוכנית מציאות|תוכנית המציאות]] "[[The Voice ישראל]]", שובץ בנבחרת של [[מוש בן ארי]], והגיע למקום הרביעי בגמר התוכנית.
 
לאחר סיום הגמר, החל דמירל בעבודה על אלבום הבכורה שכלל את הסינגלים "השעות הקטנות", שהגיעשנכתב על ידי [[אורי בן ארי]] שגם [[לחן|הלחין]] את השיר יחד עם [[איתן דרמון]]. השיר הגיע למקום ה-17 מתוך 40 שירים ב[[מצעד הפזמונים העברי השנתי (ה'תש"ע ואילך)|מצעד הפזמונים העברי השנתי]] של [[גלגלצ]] ו-[[ynet]] לשנת [[2016]],. "נורמלי", שנכתב והולחן על ידי [[דודי בר-דוד]], "נתיב אחר", שנכתב על ידי אורי בן ארי שגם הלחין את השיר עם איתן דרמון. "אני אתה ויוסי", שנכתב על ידי אורי בן ארי שגם הלחין את השיר על ידי דמירל עצמו, ו"בין הסימנים" (כשםשנכתב האלבום)והולחן על ידי דמירל. במהלךאלבום שנתהבכורה יצא לאור ב[[אפריל]] [[2017]] הוחתםוכלל בחברתגם הקלטותאת בארגנטינההשירים בשם"הכל נרגע"[[וורנר, מיוזיקשנכתב גרופ]]"על ידי איתן דרמון שגם הלחין את השיר עם דמירל, וביולי"את שלאוהבת אותהאותי שנהכמו עתידשאני", לטוסשנכתב על ידי ל[[ארגנטינהרון מלאכי]] ולהקליטוהולחן שםעל ידי [[מינימוריה אלבוםלוי]], בשפה"הנקודות החלשות", שנכתב והולחן על ידי דמירל, ו"בחגים" הספרדיתשנכתב שרובווהולחן יורכבעל משיריידי האלבוםדמירל הישראליואורי שיתורגםבן לספרדיתארי.
 
במהלך שנת 2017 הוחתם בחברת הקלטות בארגנטינה בשם "[[וורנר מיוזיק גרופ]]", וביולי של אותה שנה עתיד לטוס ל[[ארגנטינה]] ולהקליט שם [[מיני אלבום]] בשפה הספרדית שרובו יורכב משירי האלבום הישראלי שיתורגם לספרדית.
 
==דיסקוגרפיה==
19,910

עריכות