לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "כל-זכות"

נוספו 36 בתים ,  לפני 3 שנים
מ
בוט החלפות: \1 מיליון, {{ס:\1|
מ (הסבת תבנית TheMarker1 לתבנית TheMarker (דיון))
מ (בוט החלפות: \1 מיליון, {{ס:\1|)
בשנת 2012 הוכרזה "כל-זכות" כמערכת המידע הרשמית של זכויות ניצולי שואה בישראל, המתוחזקת ומשרתת את כלל הארגונים העוסקים בנושא.
 
הדירקטוריון של "כל-זכות" כולל היום את עו"ד יהושע שופמן (לשעבר המשנה ל{{ה[[היועץ המשפטי לממשלה|יועץ המשפטי לממשלה}}]]), פרופ' [[פייסל עזאיזה]], גב' נעמי סטוצ'ינר, מר אבינעם ערמוני, ומר ארז פרלמוטר (יו"ר ואחד מן המייסדים). לצד "כל-זכות" פועלת מועצה ציבורית, בראשותו של פרופ' [[יצחק זמיר]].
 
==הכנסת המידע לאתר==
==הנגשת המידע לציבור==
הנגשת המידע למי שזקוקים לו מתבצעת בשני מסלולים עיקריים:
*'''צריכה ישירה''' - באמצעות גלישה באינטרנט מהמחשב של אותו אדם או מי שקרוב לו ומסייע בידו. לצורך כך המידע בכל-זכות כתוב בשפה פשוטה ותכליתית, מתורגם לשפות שונות, ומותאם ללקויי ראייה. בשנת 2015 השתמשו באתר כ-3 מליוןמיליון משתמשים ייחודיים.
*'''באמצעות סוכני/מנגישי זכויות''' – כל-זכות יצר קשר עם ארגונים ממשלתיים, מקומיים ושל [[המגזר השלישי]], אשר יש בהם מרכזים ומוקדים של מידע על זכויות וסיוע במימושן. היום, גם גורמים אלה נאלצים לחפש מידע באמצעים מיושנים וחלקיים ביותר. כל-זכות מדריך גורמים אלה על שימוש במערכת, כך שיוכלו למנף את פעילותם, להנגיש זכויות רבות יותר ושלמות יותר לאוכלוסיות אותן הם משרתים, ולסייע בידן לממש אותן. כ-2,000 עובדים ומתנדבים בארגוני הנגשת זכויות במגזרים השונים ([[מחלקה לשירותים חברתיים|מחלקות לשירותים חברתיים]] ועוד), עברו הכשרה ועושים שימוש קבוע באתר כל-זכות.