הבדלים בין גרסאות בדף "משחוק"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הוסרו 4 בתים ,  לפני 3 שנים
מ
בוט החלפות: דיגיטלי
מ (בוט החלפות: דיגיטלי)
יישומים עסקיים למשחוק מופיעים במינון גובר, בסופו של [[העשור הראשון של המאה ה-21]]. RedCritter Tracker משלב אלמנטים של משחוק כמו תגים, תגמולים ו[[סרט (חומר)|סרטים]], אל תוך ניהול הפרויקט. קבוצת גרטנר צופה שמשחוק יהפוך לטרנד מפתח שכל [[מנהל מערכות מידע]] ומתכנן [[טכנולוגיית מידע]] חייב יהיה להיות מודע לקיומו בכל הקשור ל[[עסק]].
 
בנוסף, השימוש במישחוק אומץ גם בפרויקט [[ניהול ידע|ניהול הידע]] בארגונים, ככלי לעידוד השיתוף בידע. כאמור, השימוש במשחוק מגביר את רמות הengagement של עובדים ובכך תורם לחיזוק הפתיחות והשיתוף בידע בארגון. למישחוק יש ערך נוסף בחשיפת הידע הסמוי או בלתי פורמלי בארגונים, כמו גם מהווה כלי עזר בתהליכי הטמעה וניהול השינוי של פורטלים ארגוניים – למשל -תחרויות ידע דיגיטאליותדיגיטליות שנערכות כחלק ממהלכי היכרות של משתמשים עם [[פורטל ארגוני|הפורטל הארגוני]] או על פלטפורמות דיגיטאליותדיגיטליות של קהילות שיתוף ידע מקצועיות אחרות
 
משחוק נמצא בשימוש ב-Stack Overflow, אתר שאלות ותשובות המיועד ל[[מתכנת]]ים, ובכל האתרים האחרים החברים בקבוצה, בנושאים אחרים (כולל אתר בתחום ה[[קריירה]]). משתמשים מקבלים נקודות ו/או תגים עבור ביצוע מגוון פעולות, כולל הפצת [[קישור]]ים לשאלות ותשובות דרך פייסבוק ו[[טוויטר]]. מספר רב של תגים שונים זמינים וכאשר ה[[מוניטין]] של משתמש מסוים מעפיל מעבר לרף מסוים, הוא או היא מקבלים הרשאות נוספות כולל, בקצה הגבוה ביותר, ה[[זכות]] למתן את האתר. בדרך כלל נקודות ותגים אינם ניתנים להעברה בין אתרים אחים בשל העובדה שהמומחיות של משתמש בנושא אחד (לדוגמה תכנות) עשויה להיות לא קשורה למידת המומחיות שלו, או היעדרה, בנושא אחר. כך או אחרת, יוצא מן הכלל אחד הוא שמשתמשים מקבלים 100 נקודות מוניטין לקישור החשבונות שלהם לאתרים אחים, אם צברו לפחות 200 נקודות באחד האתרים בקבוצה.

תפריט ניווט