לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "החממה"

הוסרו 2 בתים ,  לפני 3 שנים
מ (שוחזר מעריכות של 77.127.88.219 (שיחה) לעריכה האחרונה של 77.126.21.181)
תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד
* '''אורנה''' ([[לנה אטינגר]]) (עונות 1-2) - מורה ב"חממה". מלמדת בבית העורבים. הופנטה על ידי הלקוח בעונה 2 שמתגלה בסוף העונה כפיצול אישיות של רובי. לאחר שנתפסה רובי הורה לה לא להוציא מילה.
* '''ישי שֶׁלֶב''' ([[ירון ברובינסקי]]) (עונה 3) - היה עובד בערוץ החדשות. התפטר לאחר שמיקי סיון חשפה את איקארוס ונהפך להיות מורה ב"חממה" וטביב ירה בו בעזרת רובה. אחרי שטביב ירה בו נלקח לבית החולים חוזר בפרק 140 ל"חממה". למד משפטים ועוזר לסופי משפטית בפרשת בית היתומים. לואיס פיטר אותו לאחר שגילה לתלמידים שהעורבים, שלמדו בצורה שלואיס לא הסכים לה, קיבלו ציון יותר גבוה מהנשרים.
* '''רוֹבִּי קליין/הלקוח''' (אסף שיינברגר)([[אנדריאנואדריאנו חאובל]])(בפלאשבקים - איתמר כרמלי) - המנהל בפועל של "החממה". בנו הבכור של לואיס ואחיה הגדול של נטלי. ברובי שוכנות שתי זהויות: אחת של הילד המתוסכל וטוב הלב שמרגיש שאביו לא מספיק מעריך אותו, ושנייה של "הלקוח", הכל יכול, גאון מטורף ושטני, רב כסף ועוזרים. לאחר שמזימתו נכשלה הוא נכנס לכלא אך בעונה הראשונה לא נחשף ושוחרר על ידי ג'רמי, עוזרו. כל העונה רובי עבד עם הלקוח, לכאורה, אולם בעצם עבד עם עצמו. בסוף העונה מתגלה שיש לו פיצול אישיות, והוא בורח מבית החולים ועובר לחיות באי בודד. חזר בעונה השלישית כדי להציל את נטלי מזאב, שניסה לחטוף אותה. לטענתו, באי הבודד הוא למד לטפל בהפרעה שלו וזאב החליט להשתמש בזהותו כדי להפליל אותו, דבר שמתגלה כנכון. הוא נכנס לכלא אך הצליח להגניב ללואיס פתק ועליו כתוב שזאב נאמן חי ושהוא סחט להודות בפשעים שהוא עשה בשמו באחד הביקורים של אביו בכלא שלו. לאחר שאביו מצא את הפתק, הוא זרק אותו וחשב שבנו עדיין משוגע אך נטלי מצאה את הפתק וכך עצרו אלה-לי, דניאל, מתי, דינה ונטלי את מזימתו הראשונה של זאב. הודה בפשעים שלא ביצע בגלל שזאב סחט אותו ואיים להרוג את נטלי. ונתן לזאב גישה לחשבון הבנק הסודי שלו כדי להגן על נטלי. גילה לנטלי איפה נמצא היומן הישן של אמא שלה וכך נוצר בית הדרורים. יעשה הכול כדי להגן על נטלי מפני שהוא אוהב אותה כי היא אחותו ויקריב עצמו בשבילה. בפרקים האחרונים עזר ליפתח, סופי, נטלי, מתי ודינה לגלות את מזימתו של זאב.
* '''אֹוזִי''' ([[לירן דוד]]) (עונות 2-3) - בן זוגה לשעבר של דינה שעדיין מאוהב בה. גדל בירושלים. מצטרף ל"חממה" בתור אב הבית אך בעצם רוצה להתקרב לדינה שוב. במהלך עונה 2 מתאהב בסופי והשניים מתנשקים והופכים לזוג למשך מספר פרקים אך נפרדים כי סופי הסגירה אותו למשטרה. צ'יצ'ו ירה בו כי לא החזיר לפולי כסף שהיה חייב לו אך מתי ודינה הוציאו לו את הכדור. אחר כך פולי חטף אותו אבל השתחרר וברח. בעונה 3 התגלה שהפסיד את כל כספו ורכושו וחוזר לעבוד בחממה. בעקבות כך שאיימי חשפה שעבד בעבר עם רובי, נלקח לחקירה ועובר לגור אצל דריה ומפליל אותה בכך שהיא גנבה ₪7,000 מהחממה אבל בסוף נתפס אך מצליח לברוח, ולא ידוע מה עלה בגורלו.
* '''קרלו שיינברג\מרכוס''' ([[רן אפלברג]]) (עונה 1, אורח בעונה 2) - מדען גאון ותימהוני. שרת ב"חממה". הציל את נעמי מקריסת החללית שבה חזרה לכדור הארץ. נוצל על ידי זאב וג'ודי והיה שותפם למזימה. התאבד כדי לסכל את מזימתם. הוא היה זה שבנה את המתקן שהציל את נעמי מהתפוצצות המעבורת ושמר אותה בחיים. היה בכלא 7 שנים על פשע שלא עשה וברח משם בעזרת ג'ודי.