לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "חוש-חש הבלש"

הוסרו 5 בתים ,  לפני 4 שנים
ביטול גרסה 21428685 של אייל הה"מ (שיחה)טעות שלי
(ביטול גרסה 21428685 של אייל הה"מ (שיחה)טעות שלי)
העלילה מתרחשת ב[[מפעל]] לייצור [[צעצוע]]ים ב[[הקוטב הצפוני|קוטב הצפוני]], שם [[סנטה קלאוס]] ו[[גנום (פנטזיה)|שדוניו]] מייצרים מתנות לילדים לכבוד [[חג המולד]]. אבל פתאום סנטה נלכד על ידי דוקטור רשע. דוקטור רשע מתחזה לסנטה ומתגנב למפעל, ומתקין כלים ל[[שליטת מוח]] על כל השדונים של סנטה, שגורמים להם לייצר צעצועים [[דפקט]]ים כדי שיאשימו בכל העולם את סנטה האמיתי בייצורם כאילו הוא עשה את זה. הוא גם קונה את סוכני הרשע שלו כדי להשמיד את חוש-חש מפני שיסכל את מזימתו המרושעת. חוש-חש מקבל הודעת [[השמדה עצמית]] ובה המשימה, שמטרתה לעצור את דוקטור רשע מייצור הצעצועים הדפקטים ולהציל את סנטה האמיתי, ויחד עם קרן ומוח הוא יוצא לדרכו. בקטע בו חוש-חש חוקר מזייף בחקירתו את הנחקרים ומציג את סנטה המזויף כסנטה האמיתי ולהפך, נאמרים ציטוטים מהשיר "[[הלילה שלפני חג המולד]]".
 
===[[ג'אדגגאדג'ט בוי והת'ר]] (Gadget Boy & Heather)===
הסדרה הייתה בת שתי עונות ו-52 פרקים, ושודרה לראשונה ב[[צרפת]] בערוץ [[M6]] ב-[[1995]] ובהמשך גם ב[[ארצות הברית]] ב[[סינדיקציה]] ובערוצים [[BBC]] ו-[[Cartoon Network]] ב[[הממלכה המאוחדת|בריטניה]]. העונה הראשונה בין השנים [[1996]]-[[1995]], והעונה השנייה שודרה ב-[[1998]] עד [[4 ביולי]] של אותה שנה, היום בו שודר הפרק האחרון בסדרה, ב[[ערוץ ההיסטוריה]].
 
גיבור הסדרה הוא ג'אדגגאדג'ט בוי, ילד העובד במפקדת משטרה ב[[אינטרפול]] שבדומה לחוש-חש, הושתלו בגופו איברים ביונים רבים וגם הוא בלש העובד במשטרה. הוא נעזר בכלבו הרובוטי (שלעתים הופך לרובוטי למחצה, כפי שנראה בחלק מהפרקים, הבולט שבהם הוא פרק 20) ג'י-9 (G9), המקביל למוח בסדרה המקורית ובסוכנת הת'ר (Agent Heather; ב[[צרפתית]]: Estelle), המקבילה לקרן בסדרה המקורית. האויבים הראשית של גאדג'ט בוי היא ספידרה (Spydra; בצרפתית: Arachna), הגרסה ה"נשית" של דוקטור רשע, חתולה המדבר בוריס ושני משרתיה של ספידרה, התאומים מולץ' והומוס (Mulch and Hummus).
 
העונה השנייה נקראת "הרפתקאותיו של ג'אדגגאדג'ט בוי בהיסטוריה" (Gadget Boy's Adventures in History). עלילתה שונה מהעלילה של העונה הראשונה והסדרה המקורית, בכך שג'אדגשגאדג'ט בוי נלחם בספידרה במסע תחנות בזמן, בחזרה אל העבר ולתקופות קדומות.
 
בניגוד לסדרה המקורית, ג'אדגגאדג'ט בוי משתמש ברוב הפרקים בגאדג'טים שלו ככלי נשק, אבל יותר כדי להיחלץ ממלכודות [[דבק|דביקות]] והוא מזהה את ג'י-9 גם אם הוא מחופש ואינו מאמין כי הוא בעצם סוכן של ארגון מרושעים. גאדג'ט בוי אפילו לומד בבית ספר. כל גופה של ספידרה נראה, פרט לפרצופה הממוסך כדי שלא יראו את פרצופה האמיתי.
 
===[[טיול השדה של חוש-חש הבלש]] (Inspector Gadget's Field Trip; ב[[ספרדית]]: Los Viajes de Inspector Gadget)===