לדלג לתוכן

שיחת משתמש:MathKnight – הבדלי גרסאות

מ
::::הבנתי. כלומר הטענה שלך שכל מה שכתוב בדפי המדיניות שלנו - יש להתעלם ממנו, ולמעשה המצב לפיו יש לנהוג הוא מצב הפוך ב-180 מעלות מכל הכללים, ותפקיד המפעילים הם להיות בוררים מטעם עצמם ויש לצפות מהם להכריע מלחמות עריכה, גם אם הם-עצמם פתחו בהן, כמו במקרה שלפנינו. עכשיו כשאתה מסביר לי שוויקפדיה הפכה למין Bizzaro World, מעין תמונה מראה מושלמת של כל הכללים הכתובים וכל מה שהכרתי משנותיי הראשונות פה, אני מבין את טעותי - רק חבל שלא הסבירו לי את זה קודם. מסתבר שבכל זאת הדינוזאורים נכחדו ואף אחד לא עדכן אותי. אעדכן בקרוב את דף ההצעה, ובהצלחה לכולכם בביזארו וורלד. [[משתמש:חצי חציל|חצי חציל]] 20:08, 11 בנובמבר 2017 (IST)
::::: המפעילים הם לא בוררים בענייני תוכן אלא בעניינים פרוצדורליים (כגון טיפול ב[[ויקיפדיה:מלחמת עריכה]]). &rlm;'''[[משתמש:MathKnight|<span style="color:blue;">M</span><span style="color:black;">ath</span><span style="color:green;">K</span><span style="color:black;">night</span>]] <span style="color:royalblue;font-size:16px">✡</span>''' ([[שיחת משתמש:MathKnight|שיחה]]) 20:44, 11 בנובמבר 2017 (IST)
::::::מעניין. יש לך קישור לדף הרלוונטי? אני לא מכיר את הסיפור הזה על בוררות מטעם עצמך (מכיר מגשר בהסכמה, או במקרה של סירוב בורר המוסמך על ידי ביורוקרט. הכל מפורט בדף אליו קישרת). [[משתמש:חצי חציל|חצי חציל]] 20:54, 11 בנובמבר 2017 (IST)
8,336

עריכות