לדלג לתוכן

שיחת משתמש:Gadial – הבדלי גרסאות

נוספו 532 בתים ,  לפני 4 שנים
←‏מאגר מילים: פסקה חדשה
(←‏מאגר מילים: פסקה חדשה)
:זו שאלה טובה האם כדאי שיהיה ל-P=NP ערך עצמאי. העניין הוא שכדי להבין את P=NP הכרחי להבין קודם מה זו בכלל NP. לכן P=NP יכלול בהכרח תת-קבוצה של הערך על NP ממילא, ונדמה לי שבשעתו, לפני עידן ועידנים, חששנו מכפילויות שכאלו (כיום אין לי מושג מה המדיניות). חסרון אחד של כפילות הוא שאם מישהו מתקן ערך אחד, הוא לא יתקן את הערך השני, כך שטעויות וניסוחים גרועים ישרדו יותר זמן. מצד שני, אם מלכתחילה ייכתב ב-P=NP מבוא פחות פורמלי וטכני מאשר בערך על NP כפילות שכזו לא תיווצר.
:אם תשאל אותי, בהחלט כדאי שיהיה ערך עצמאי על P=NP שבו NP תוצג באופן פחות מקיף ויסודי כמו שנעשה בערך על NP, כדי לאפשר למי שהעיקר מבחינתו הוא להבין מה P=NP אומר בכלל להגיע לתוכן כמה שיותר מהר. אם אתה מתכנן לכתוב ערך עצמאי שכזה, אני מאחל לך בהצלחה. [[משתמש:Gadial|גדי אלכסנדרוביץ']] - [[שיחת משתמש:Gadial|שיחה]] 22:45, 12 בספטמבר 2017 (IDT)
 
== מאגר מילים ==
 
גדי שלום.
 
נתקלתי במשך בעמוד של "הכה את המומחה" לגבי מאגר מילים בעברית. אני ניצב עכשיו מול בעיה דומה שבה אני צריך ללקט עשרות אלפי מילים בעברית ואני לא מצליח למצוא פתרון יעיל. האם ברשותך קובץ טקסט ובו רוב המילים בשפה העברית? [[משתמש:פגז|פגז]] - [[שיחת משתמש:פגז|שיחה]] 23:30, 8 בינואר 2018 (IST).