לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "מפלגת הצמיחה"

הוסרו 33 בתים ,  לפני 3 שנים
מ
מ (בוט החלפות: לעיתים)
מ (הוספת קישור להתובע הכללי של רוסיה)
ב-[[3 באוגוסט]] [[2011]] בעיתון "[[איזבסטיה]]" פורסם ראיון עם ראש הסניף האזורי של המפלגה ב[[מוסקבה]], בוריס נאדז'דין, שקרא לשתף פעולה עם הלאומנים, ובעיקר להכיר בכך שניתן להביא בהמוניהם את "גלוחי הראש הצעירים". כמו כן, המפלגה אימצה אחד מעקרונות האידאולוגיה הלאומנית של "המצעד הרוסי" (המארש הרוסי) שהעלו את הסיסמה "מוסקבה - אדמה רוסית בלבד".
 
ביולי 2011 אישר חבר המועצה הפוליטית של המפלגה, בוריס נאדז'דין, כי בהרכב מטה הבחירות של המפלגה בולט בתפקידי מפתח ריפעת שייחוטידינוב, חבר פרלמנט מ[[המפלגה הליברל דמוקרטית של רוסיה|המפלגה הליברל-דמוקרטית]] ש[[התובע הכללי הרוסי|התובע הכללי של רוסיה]] הכריז עליו בשנת 2007 כמי שיש להסיר את חסינותו הפרלמנטרית בשל ניסיונו להונות את הסוכנות הפדרלית לתחבורת אוויר וגניבת רכוש המדינה. ואכן, בפברואר 2007, [[בית המשפט העליון של רוסיה|בית המשפט העליון]] אישר כי מעשיו הם בלתי חוקיים. בשנת 2009, ראש [[ועדת החקירות של רוסיה|ועדת החקירות של התובע הכללי הרוסי]], [[אלכסנדר באסטריקין]] הביע את חוסר שביעות רצונו מהשתתפותו של ריפעת בחיים הפוליטיים. ריפעת שייחוטידינוב הועמד לדין באשמת גרימת נזק למפעל ממלכתי המגלגל מיליארדי רובלים מדי שנה.
==פילוג==
בהתאם לשינויי חוק שהתקבלו ב-[[23 במרץ]] [[2012]] רישום המפלגות ב[[רוסיה]] קיבל מספר הקלות. לאור כך מספר חברי המפלגה עזבו אותה והקימו מפלגות חדשות: