לדלג לתוכן

בגוף אחד – הבדלי גרסאות

נוספו 32 בתים ,  לפני 4 שנים
מ
בוט החלפות: \1 ב\2\3 \4\5, תוכנ\1ת, ארצות הברית, \1הוותיק, \1אינטליגנ, \1{{ש}}\2, מוזיק, \1כדי
מ (Moriel8765 העביר את הדף טיוטה:בגוף אחד לשם בגוף אחד)
מ (בוט החלפות: \1 ב\2\3 \4\5, תוכנ\1ת, ארצות הברית, \1הוותיק, \1אינטליגנ, \1{{ש}}\2, מוזיק, \1כדי)
| סוגה = [[רומנטיקה]] [[אופרת סבון]]
| יוצרים = לורה סוסה
| כותבים = מגדה חרציות<br>{{ש}}פליפה אספינט<br>{{ש}}לואיס מיגל מרטינז<br>{{ש}}לורה סוסה
| שחקנים = [[לאורה פלורס]] {{ש}}דוד צ'וקארו {{ש}}ונסה ויללה {{ש}}חורחה לואיס פילה {{ש}}מריה אליסה קמארגו
| פסקול =
* אמיאלנה (גאלה מונטס) אמיליאנה היא בתה הצעירה של מוניקה. היא ילדה מתוקה, בעלת ערכים טובים ואינטליגנטית מאוד. היא מעריצה את אמה ואחותה והמוות של אמה ישבור אותה. כאשר מוניקה תחזור בגופה של אדריאנה ותתחיל לעבוד בתור האומנת שלה, היא תמצא בה נחמה גדולה לעצב שלה.
* '''קמילה''' (קנדרה סנטקרוז) קמילה היא בתם הבכורה של מוניקה וחוליאן. היא צעירה יפה עם לב אציל וגם אימפולסיבית במקצת. בשל ההיעדרות הממושכת של אמה בילדותה, קמילה מעולם לא הרגישה קרובה אליה, למרות מאמציה של מוניקה לפצות אותה. לעומת זאת, כלפי אביה היא הרגישה מסירות גדולה ומאז שהיא ילדה היא רוצה להמשיך בדרכו כמייצר יינות. היה לה רומן עם אנטוניו, הבן של עוזרת הבית, אבל לאחר שאביה נפטר, היא עברה לגור בחו"ל והקשר עם אנטוניו נותק. 5 שנים לאחר מכן היא תחזור לבית הוריה ותכיר את ארנסטו. היא תתקשה לבחור בין התשוקה שהיא חשה כלפיו לבין אהבה שמתחילה לפרוח שוב בינה לבין אנטוניו.
* '''דייגו''' (דוד צ'וקארו) דייגו הוא גבר צעיר ויפה שגדל לבדו. כאשר היה ילד, אביו התעלל בו והוא ברח מביתו. הוא התחיל לשטוף מכוניות למחייתו והיה חשוף לסכנות רבות מכיוון שגר ברחוב. כך הוא למד לשרוד ולהגן על עצמו. דייגו, שלא כמו בחורים צעירים בגילו, הוא רומנטיקן אמיתי. הוא אוהב מוסיקהמוזיקה ושירה והוא מאותם הגברים שיכולים לאהוב אישה אחת כל חייהם. דייגו אוהב את אדריאנה אהבת נפש ובשבילה הוא יהיה מוכן לעשות הכל.
* '''קרלוס (פלוטרקו הסה)''' קרלוס הוא גבר מסוכן, קשוח ואכזרי שעשה את הונו בעסקים בלתי חוקיים. הוא עומד בראש קבוצה שעוסקת בסחר בנשים. קרלוס הוא הבעלים של הבר בו אדריאנה עובדת, ויש לו אובססיה כלפיה. הוא לא מוכן לקבל את העובדה שהיא דוחה אותו ולכן הורג אותה
* '''חוליאן\חורחה''' (חוויאר גומז) חוליאן הוא בעלה המנוח של מוניקה ואביהן של קמילה ואמיליאנה. הוא היה גבר טוב ואהב מאוד את אשתו. עם זאת, ההיעדרויות המתמשכות של אשתו מהבית בשל עבודתה גרמו לו למצוא מקלט ברומנים מזדמנים. אחיו התאום חורחה הוא גבר בוגר ואטרקטיבי. הוא יזם, בעל אישיות חזקה ומסירות גדולה לעבודתו. חורחה הוא גבר של נשים והיה במספר מערכות יחסים אבל מעולם לא התחתן. זאת משום שבצעירותו הוא התאהב במוניקה, אך אחיו זכה בה והוא מעולם לא הצליח למצוא אישה אחרת שתכבוש את ליבו כך.
* '''מרתה (גלוריה פרלטה)''' מרתה היא אימם של ריקרדו וגבריאל. היא אישה חזקה, אוהבת ומסורה. מרתה הגיעה לארה"בלארצות הברית לפני 25 שנה עם בעלה רודריגו, שחולם על תהילה ועושר. כשחלומו של בעלה קורס, היא נאלצת לצאת לעבוד ומאז היא מועסקת בתור עוזרת הבית באחוזה של מוניקה. בניגוד לשאר העובדים באחוזה, מרתה מאוד מתורבתת ומשכילה ולכן יש לה מערכת יחסים טובה וחברית עם מוניקה.
* '''לורנה''' (קארן סנטיס) לורנה היא אחותה של מוניקה ונחשבת ל"משוגעת" של המשפחה בשל גישתה חסרת האחריות. האישיות שלה קלילה וחביבה והמוטו שלה בחיים הוא שצריך ליהנות מההווה מבלי להתחשב בהשלכות. בימי צעירותה הפרועים היא נכנסה להיריון והביאה לעולם את אלנה. היא שמרה על אלנה עד שהייתה בת 7 ובשל שרפה שפרצה באשמתה וכמעט הביאה למותן, לורנה הבינה שסגנון חייה מסכן את בתה. היא מסרה אותה לאחותה מוניקה ועברה לגור בקיבוץ בישראל, שם היא רצתה להשיג שלווה ויציבות רגשית שמעולם לא היו לה. לאחר שהשיגה זאת, היא חוזרת לארה"בלארצות הברית נחושה להחזיר את בתה
* '''ויקטוריה''' (ביאטריס מונרוי)ויקטוריה היא העוזרת הותיקההוותיקה ביותר באחוזה של מוניקה וחברתה הטובה של מרתה. היא מכירה סודות רבים מהעבר של משפחת סראנו, במיוחד את הסוד הגדול של אלנה. לכן אלנה מאיימת עליה וויקטוריה נכנסת לפאניקה בכל פעם שהיא בסביבה.
* '''גבריאל''' (ג'ונתן פרודמן) גבריאל הוא בחור צעיר, תוסס ורומנטי עם חוש הומור נהדר. כמו רודריגו אביו, הוא אמן וחולם להיות צייר קומיקס מצליח. הוא חושב שבגלל מעמדו החברתי, סיכוייו להתקדם בחיים הם נמוכים. זאת הסיבה לכך שהוא מסרב לקבל את הצעתה של מוניקה למימון לימודים באוניברסיטה ומעדיף לעבוד כגנן באחוזתה. גבריאל יהיה מעורב בסיפור אהבה עם ג'ניפר, שעומד לסבך אותו מאוד
* '''ג'ניפר''' (מריה אלנה דאבילה) ג'ניפר היא בחורה צעירה ויפה. היא פוגשת את גבריאל ומתאהבת באישיות העליזה והמצחיקה שלו. הם הופכים לזוג, אך ג'ניפר נמצאת בחברה רעה, שתסכן את סיפור האהבה שלהם.
* '''ארנסטו''' (אדריאן קרבחל) ארנסטו הוא אחיו של חררדו, ובחור בעל מוסר מפוקפק. הוא יהפוך לשותפה של אלנה בכל מזימותיה ויהיה מעורב במשולש אהבה עם קמילה וריקרדו.
* '''סלמה''' (מרסלה גונזלס) סלמה היא עיתונאית מפורסמת, שמנחה תכניתתוכנית טלוויזיה העוסקת בתופעות על טבעיות. למרות שהיא לא מאמינה בעל טבעי, ניתן להבחין כי יש לה תשוקה לעבודה שלה. סלמה ומוניקה היו חברות בצעירותן וכאשר מוניקה תחזור לחיים בגופה של אדריאנה, היא תחפש את סלמה ותעמיד למבחן את אמונותיה. סלמה תהיה אחת מהאנשים היחידים שיידעו על חזרתה של מוניקה לחיים ותהפוך לאשת סודה.
* '''ריקרדו''' (מרטין ברבה) ריקרדו הוא הבן הבכור של מרתה ורודריגו. הוא גר באחוזה של משפחת סראנו מאז שהיה קטן בגלל שאמו עובדת שם. הוא בחור טוב אך קצת ביישן. הוא לא מסתדר טוב עם אביו, וחושב שהוא מאוד לא אחראי. בגיל הנעורים היה לו רומן עם קמילה ומעולם הוא לא שכח אותה.
* '''חסינטו''' (אוסקר פרייגו) חסינטו הוא אחיה הצעיר של אדריאנה, הוא בחור אינטליגנטי עם הרבה חלומות, שאחד מהם הוא להיות רופא מצליח. העובדה שאדריאנה אחותו מקדישה את חייה כדי שיגשים את חלומו, ובכך דוחה את הגשמת חלומותיה, מקשה עליו מאוד. לכן הוא מחפש דרך לגייס כסף בכדיכדי לעזור לה, אבל בוחר בדרך הקלה ביותר: הימורים. בשל כך הוא נופל למלכודת של קרלוס, שגורם לו לאבד כסף ומבקש לגבות את החוב מאחותו אדריאנה בדרך הנוראה ביותר.
* '''אסטבן''' ( עומאר חרמנוס) אסטבן הוא פסיכלוג עם ידע רב בתופעות על טבעיות. הוא גבר מושך ואינטלגנטיואינטליגנטי, והוא ניהל מערכת יחסים עם סלמה מספר שנים. כרגע הם ידידים עם הטבות ואין להם מחויבות זה לזה.
* '''מאיטה''' (סלבינה אריאס) מאיטה היא צעירה חביבה מאוד, פטפטנית, לוחמנית וחכמה. היא אישה צנועה, שגדלה בשכונה קשה מאוד ועולם הכנופיות אינה זר לה. יחד עם נשים נוספות, היא הופכת לקורבן של קרלוס.
 
<span class="reference-text"><span title="ctx_ver = Z39.88-2004 & rft_val_fmt = info% 3Aofi% 2Ffmt% 3Akev% 3Amtx% 3Abook & rft.genre = unknown & rft.btitle = רשימה + של + מועמדים + של + פרסים + ט&quot;ו + מונדו + 2014 & rft.pub = Notimex & rft.date = 2014-07-15 & rft.au = Ale + Rodr% C3% ADGuez & rft_id = http% 3A% 2F% 2Fentretenimiento.starmedia.com% 2 Falfombra-roja% 2Fl nomaados-premios-tu-mundo-2014.html & rfr_id = info% 3Asid% 2Aen + עוד + עור" class="Z3988"></span></span>
# ^ Jump up to:<sup>'''''a'''''</sup> <sup>'''''b'''''</sup> <sup>'''''c'''''</sup> <sup>'''''d'''''</sup> <sup>'''''e'''''</sup> <sup>'''''f'''''</sup> <sup>'''''g'''''</sup> <sup>'''''h'''''</sup> <sup>'''''i'''''</sup> <sup>'''''j'''''</sup> <sup>'''''k'''''</sup>   14 באוגוסט 2014 .
# <span class="reference-text"><span title="ctx_ver = Z39.88-2004 & rft_val_fmt = info% 3Aofi% 2Ffmt% 3Akev% 3Amtx% 3Abook & rft.genre = unknown & rft.btitle = רשימת + של + המועמדים + + + פרסים + שלך + העולם + 2014 & rft.pub = בידור + Terra & rft_id = http% 3A% 2F% 2Fentretenimiento.terra.com% 2Fawards-central% 2Finalista-de-finalistas-a-los-premios-tu-mundo-2014% 2C32ce670ea2ac7410VgnVCM3000009af154d0RCRD.html & rfr_id = info% 3Asid% 2Fen.wikipedia.org% 3AEn + עוד + עור" class="Z3988"></span></span>^ Jump up to:<sup>'''''א'''''</sup> <sup>'''''ב'''''</sup> <sup>'''''ג ג'''''</sup> <sup>'''''ד'''''</sup> <sup>'''''ה'''''</sup> <sup>'''''ו'''''</sup> <sup>'''''ז'''''</sup> <sup>'''''ח'''''</sup> <sup>'''''אני'''''</sup> <sup>'''''j'''''</sup> <sup>'''''k'''''</sup>  (בספרדית).  תאריך לידה: 22 באוגוסט, 2014 .
# <span class="reference-text"><span title="ctx_ver = Z39.88-2004 & rft_val_fmt = info% 3Aofi% 2Ffmt% 3Akev% 3Amtx% 3Abook & rft.genre = unknown & rft.btitle =% C2% A1Know + + + הזוכים + של + 22% Premios + ט&quot;ו + מונדו + 2014% 22% 21 & rft .pub = TVBoricuausa & rft_id = http% 3A% 2F% 2Fwww.tvboricuausa.com% 2F2014% 2F08% 2Fnow-the- הזוכים בפרסים- your_21.html & rfr_id = info% 3Asid% 2Fen.wikipedia.org% 3AEn + אחר + עור" class="Z3988"></span></span>^ Jump up to:<sup>'''''a'''''</sup> <sup>'''''b'''''</sup> <sup>'''''c'''''</sup> <sup>'''''d'''''</sup> <sup>'''''f f'''''</sup>   מאחזר 14 במרץ, 2015 .
 
==<span class="reference-text"><span title="ctx_ver = Z39.88-2004 & rft_val_fmt = info% 3Aofi% 2Ffmt% 3Akev% 3Amtx% 3Abook & rft.genre = unknown & rft.btitle = פרסים + מיאמי + חיים + פרסים + 2015 + זוכים + + מועמדים + rft.pub = מיאמי + חיים + פרסים & rft_id = http% 3A% 2F% 2Fmiamilifeawards.com% 2Froms% 2F & rfr_id = info% 3Asid% 2Fen.wikipedia.org% 3A + עור + אחר" class="Z3988"></span></span>קישורים חיצוניים==