לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "נינטנדו 3DS"

הוסרו 140 בתים ,  לפני שנתיים
אין תקציר עריכה
תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד
ב-29 באוגוסט 2013, הציגה נינטנדו גרסה ללא אפקט התלת מימד. לעומת גרסות קודמות של ה-DS, הגרסה הזאת לא ניתנת לקיפול. המכשיר הושק ב-12 באוקטובר 2013, החבילה הבסיסית תכלול את הקונסולה בצבע אדום/כחול ועט סטילוס. המכשיר, בדומה לקודמיו, ה-3DS וה-3DS XL מריץ משחקי DS ו-3DS (ללא תלת מימד כמובן).
 
== New Nintendo 3DS ==
מודל משופר של הקונסולה הקודמת.
הקונסולה יציאה לראשונה באוקטובר 2014 ביפן, בנובמבר 2014 באוסטרליה וניוזילנד ובפברואר 2015 בארצות הברית ובאירופה. המודל החדש של הקונסולה מהיר יותר, עם חיי סוללה ארוכים יותר, בעל מסכים גדולים יותר ( עליון 3.88 אינץ' ותחתון 3.33 אינץ'), שיפור באיכות המצלמה, [[דפדפן אינטרנט]] עם תמיכה בסרטוני וידאו ונוספה גם יציאת תקשורת מסוג NFC שמאפשרת לקונסולה תמיכה ישירה בפיגוריות ה-[[אמיבו|amiibo]].
ליד המצלמה, נוסף חיישן ששומר על מצב ה-3D מאוזן בעת סיבוב המסך באמצעות זיהוי פניו של השחקן, מה שמאפשר חווית משחק טובה יותר מאשר ב-3DS המקורי.
גם נעשו שיוניים בעיצובה של הקונסולה החדשה לעומת הקונסולה הקודמת: לחצני האותיות שונו לצבעים: כחול, אדום, צהוב וירוק. (מבוסס על קונסולת הsnes) עט הסטילוס וחריץ הכנסת קסטות המשחקים הועברו לצד הקידמי של המכשיר, נוסף גם לחצן לצד לחצני האותיות שמאפשר שליטה במשחק מבלי לחבר למכשיר בקר משחק תומך. מערכת העברה החדשה (system transfer) מאפשרת העבר של קובצי מדיה כגון: תמונות, מוזיקה, וסרטוני וידאו ישירות מהקונסולה אל המחשב מבלי להסיר את כרטיס ה-microSD. בדומה לקונסולות הקודמות בסדרה, גם במודל הזה ישנה תאימות לאחור המאפשרת תמיכה בכל משחקי ה-DS וה-3DS המוכרים. ניתנת אפשרות להוריד אל הקונסולה אפליקציות לצפייה בסדרות וסרטים כגון: youtube, hulupuls ו- netfilx ללא עלות ישירות מהחנות הדיגיטלית הנקראת: Nintendo eShop.
 
לאחר כמה חודשים, התגלו בדגמי הnew והnew XL באגים אשר גורמים לבעיה ברוב המשחקים (כולל: תלת מימד שלא עובד מדי פעם או שהDS מוחק בשיטתיות "קודים" (הדרך שבא הקונסולה קוראת את המשחקים) מחלק מהמשחקים ועוד.)
 
== New Nintendo 3DS XL ==
הגרסה המוגדלת של הקונסולה, בעלת מסכים בגודל כפול מהגרסה הרגילה, זו הפעם הראשונה שיצאה גרסת ה-XL באותו תאריך של המודל הרגיל של הקונסולה ואף יציאה ראשונה ב-13 בפברואר בארצות הברית שהגרסה המוקטנת שלה יצאה רק לאחר מכן.
לקונסולה יצאו משחקים בלעדיים שרצים רק עליה ולא על ה-3DS הרגיל.