לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "כל-זכות"

נוספו 4 בתים ,  לפני שנתיים
מ
הוספת קישור למימי אייזנשטדט
מ (הסרת הכיתוב בתבנית בערכים בהם יש כיתוב ללא תמונה ואין תמונה שנשאבת מוויקינתונים (תג) ([[שיחת קטגוריה:דפים שצריכים ו...)
מ (הוספת קישור למימי אייזנשטדט)
 
==רקע==
האתר הוקם בשל פער בתחום זכויות חברתיות ואזרחיות, שנמצא בחוסר המיצוי של זכויות מוגדרות אשר אין לגביהן מחלוקת{{הערה|1=ג'וני גל ומימיו[[מימי אייזנשטדט]] (עורכים), "[http://taubcenter.org.il/tauborgilwp/wp-content/uploads/Access-to-Social-Justice.pdf נגישות לצדק חברתי בישראל]", מרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל, ירושלים, יולי 2009}}{{הערה|1=ג'וני גל, "[http://www.btl.gov.il/SiteCollectionDocuments/btl/Publications/SocialSecurity/73/01_Gal.pdf על החשיבות של מיצוי זכויות]", '''[[ביטחון סוציאלי (כתב עת)|ביטחון סוציאלי]]''' 73, פברואר 2007, עמ' 5-9}}. הפער נובע, לטענת מקימיו, ממחסור במידע אצל הציבור הרחב ואף אצל מי שאמונים לסייע בידו במיצוי הזכויות. יתרה מכך, מי שכבר יודעים על הזכויות המגיעות להם, מפחדים מההתמודדות עם תהליך מיצוי הזכות מתוך הערכה שהתהליך מורכב ומתיש, ושהסיכוי לסיימו בהצלחה בינוני.
 
"כל-זכות" מטפל בפער מיצוי הזכויות באמצעות בניית אתר אינטרנט מקיף, נגיש ונוח אשר מכיל את מקסימום הזכויות, דרכי מימושן, ארגונים מסייעים, ספקי הזכויות, תקדימים משפטיים רלוונטיים וכדומה. האתר בנוי על גישה מוכוונת לקוח ומכוון לכך שחיפוש מידע ביחס לזכות ספציפית יניב מידע על זכויות נוספות שהאזרח אפילו לא ידע עליהן.