לדלג לתוכן

יוסי וידר – הבדלי גרסאות

נוספו 788 בתים ,  לפני 3 שנים
אין תקציר עריכה
מ (בוט החלפות: הייתה)
אין תקציר עריכה
בשנת [[1995]] וידר ואשתו דבורית נתקלו ב[[דן שילון]] בטיילת בנהריה כאשר שילון התארח בעיר עם משפחתו, וידר ניגש אליו והחל לחקות פוליטיקאים ומפורסמים. שילון התלהב מהיכולות שלו והזמין אותו להתארח בתוכנית [[דן שילון מארח]], בתוכנית התארחה [[לאה רבין]] ווידר חיקה את בעלה [[יצחק רבין]].
 
זמן קצר לאחר התוכנית החליט וידר למכור את העסק ולעזוב לבד ל[[תל אביב]] והחל לעבוד יחד עם [[שלמה סדן]] על מופע סטנדאפ, יחד עם עבודתו על מופע יחיד השתתף וידר בתוכנית [[פספוסים]] של [[יגאל שילון]], כשהוא מחקה ומותח מפורסמים כמו [[פלאטו שרון]], [[שייקה לוי]] ועוד.
 
וידר השתתף בתוכניות רדיו רבות כאשר הוא מחקה מפורסמים ופוליטיקאים. בתוכנית של ירון אילן ב[[רדיו ירושלים]] המציא וידר את הדמות "סימי המרוקאית", דמות צבעונית המבוססת על שכנתו מנהריה{{הערה|שם=כתבה1}} שהייתה מדברת על כל מה שקורה. לאחר מכן הופיע במשך שנתיים בתוכנית הטלוויזיה של ירון אילן "ריח מנטה". באותו הזמן החל להשתתף בתוכנית הרדיו [[דידי לוקאלי]] של [[דידי הררי]], הופיע בדמויות שונות בתוכנית הטלוויזיה [[שישי בגאון]], וידר קיבל תוכנית רדיו יומית ברדיו "אמצע הדרך", בתוכנית הוא מתח מאזינים.
 
וידר השתתף בתוכנית "הלילה עם ליאור שליין" כאשר הוא מחופש ומחקה את [[אהוד ברק]] מחופש ל[[באטמן]]. בשנת [[2009]] יצר וידר יחד עם התסריטאי [[אבי בלקין (תסריטאי)|אבי בלקין]] מופע סטנדאפ בשם "מה הלחץ".
 
בשנת 2007 מתח וידר את הנשיא [[רובי ריבלין]] כשהוא מחקה את [[שמעון פרס]] ומבקש ממנו לפרוש מההתמודדות לנשיאות. בתגובה, הסכים הנשיא ריבלין לפרוש.
 
בשנת 2013 השתתף בהצגה יחד עם [[זאב רווח]] "עוד חבר כזה ואבדנו" בתפקיד דודי.
 
וידר החל להופיע בסדרה [[שנות ה-80 (סדרת טלוויזיה)|שנות ה-80]] בתור הרב "חיים חיים".
 
וידר הקים בהתנדבות סדנה להומור ומשחק בקיבוץ [[אשדות יעקב]] עבור ילדים עם מוגבלויות, במופע הילדים מחקים סצנות מסרטים ישראלים. כמו כן מופיע גם כן בהתנדבות ב[[בית לווינשטיין]] ובזמן טיפולי כימותרפיה בבית החולים [[פוריה]].
 
וידר נשוי לדבורית שהיא המנהלת האישית שלו ולהם תאומים.{{הערה|שם=כתבה1}}
70,370

עריכות