הבדלים בין גרסאות בדף "דני הוליווד"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
מ
מ (הוספת קישור למלכת היופי)
[[1968]]
 
מספרת על במאית בשם דניאלה לווין ([[גאיה טראוב]]) שעושה סרט תיעודי על חייו של כוכב שנות השישים דני הוליווד ועל מותו המסתורי ([[רן דנקר]]) דניאלה נוסעת בזמן הישר אל שנת [[1968]] בעזרת מזוודה ישנה שמתגלה כמכונת זמן במטרה לגלות איך דני מת, ומוצאת עצמה בביתו , שם היא מכירה את חברי 'הקומונה' שלו רינגו ([[ארתור פרי]]), בוקי ([[גיל דסיאנו ביטון]])אחותו של בוקי איה ([[טל טלמון]]) שידועה גם כחברתו הנוכחית של דני. חברתה הטובה של דניאלה מיה ([[שירה קצנלנבוגן]]), מלווה בעופר ([[שי פלד]]), חבר של דניאלה, ונועה, חברה נוספת של דניאלה ([[שני כהן]]) נוסעים בעקבותיה בזמן. עופר, מיה ודניאלה שבים לעתיד בלי נועה שהחליטה להישאר בעבר בעקבות מערכת יחסים עם רינגו, אך מגלים כי נועה עתידה למות בשנת [[1968|68]], ושבים לעבר כדי להצילה ונותרים כלואים בו, בגלל שריפת המזוודה שאפשרה להם לנסוע בזמן. לאחר תיקון המזוודה היא חוזרת לפעול. אך אז החבורה מגלה כי המזוודה קבורה עמוק ב[[פארק אריאל שרון|חירייה]]. כאשר מיה ועופר רצו לחזור לעתיד, הם מגלים כי המזוודה תקועה ולא ניתן לחזור.
לקראת סוף העונה המזוודה חוזרת לעבוד ובעזרת דמויות נוספת בסדרה, דני נוסע לעתיד (2008) ובכך ניצל ממוות. אך כמה רגעים אחרי שדני נוסע לעתיד לולה באום יורה שני כדורים בדניאלה כנקמה.
 
[[1986]]
 
דני מתייסר בגלל מותה של דניאלה ומדמיין אותה בזמן שהיא מתה. ומגלה כי בנו, מושיקו ([[דורון עמית]]), עתיד למות בשנת [[1986]] ונוסע בזמן כדי להושיעו. דני מתחזה לאחיו הגדול של מושיקו, העונה לשם "[[בוקי ברגר]]". הוא מתאהב בזמרת הליווי בלהקתו של מושיקו, רננה פרידמן, בתה של איה באום ([[רומי אבולעפיה]]), שהייתה חברה של מושיקו, דבר הגורם לריב גדול בין דני ומושיקו, ואילו מושיקו משלים עם המציאות ומתאהב בעופרה הראל, אמא של דניאלה. לולה באום מגלה על המזוודה ומצליחה בעזרתה להחזיר לעצמה את הראייה, לשנות את המציאות ולגרום למושיקו להתאהב באוסי ברנס ([[גאלה קוגן]]), כך שתתאפשר לידתה של דניאלה. בסוף העונה דניאלה חוזרת לחיים במפתיעה ויורה בלולה באום ומצילה את דני ואת מושיקו לולה כעת נהרגת לאחר שדניאלה ירתה בה , עופרה מגלה שדניאלה היא בעצם בתה ולא בת דודה של הוריה . רננה ודני ביחד
 
==עונה ראשונה - דמויות==

תפריט ניווט