לדלג לתוכן

ויקיפדיה:מזנון – הבדלי גרסאות

נוספו 467 בתים ,  לפני שנתיים
:::::אין כל קשר לעריכה ממכשיר נייד. גם מטלפון אפשר להכנס לחשבון.{{ש}}לא השתכנעתי מההצהרה הפסקנית "זה מנוגד למדיניות הקרן". לדעתי טענה כל כך פסקנית מחייבת ראייה.{{ש}}בדרישת הרשמה לעריכה אין פגיעה באנונימיות. אין שום בעייה לכל אדם להרשם, וגם לשמור על אנונימיות מלאה. למעשה מי שנרשם ללא כתובת מייל אנונימי '''יותר''', מאחר שכתובת הIP שלו לא מתנוססת מול עיני כל העולם ואחותו.{{ש}}אני בדיעה שיש לעשות את הבדיקה שהציע רוני. אני לא סגור מה תהיינה התוצאות. ללא בדיקה כזו על אורך זמן סביר - למשל חודש - מדובר בדיבורים באוויר. <span style="color: red; font-weight:800; font-family: serif;">!Σiη Stαlεzε</span> אילן שמעוני - [[שיחת משתמש:אילן שמעוני|שיחה]] 18:08, 12 בפברואר 2019 (IST)
:::::מצאתי בקלות את [https://meta.wikimedia.org/wiki/Anonymous_users_should_not_be_allowed_to_edit_articles הדיון הזה] בויקימדיה. הצבעה על חסימת עריכות אנונימיים מ-2007. ההצעה נדחתה ברוב של 48:32. <span style="color: red; font-weight:800; font-family: serif;">!Σiη Stαlεzε</span> אילן שמעוני - [[שיחת משתמש:אילן שמעוני|שיחה]] 18:14, 12 בפברואר 2019 (IST)
:::::: כמעט כל משתמש רשום ערך כאנונימי טרם לכך. היוצאי דופן זה עורכים דרך editathons ודברים דומים. תחסום IPים - ואתה חוסם לא רק את התרומות של IPים, אלא מקטין משמעותית את הsales funnel של גיוס עורכים חדשים לויקיפידה. [[משתמש:Icewhiz|Icewhiz]] - [[שיחת משתמש:Icewhiz|שיחה]] 19:04, 12 בפברואר 2019 (IST)
 
== בעקבות הסרת מידע על ילדיו המשותפים של אריק רודיך עם לאה לופטין ==