לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony"

מ
בוט החלפות: \1מיסים
מ (משתמש:Uziel302/וריאנטים חשודים, replaced: ידיי ← ידי (2))
מ (בוט החלפות: \1מיסים)
 
== עלילה ==
בזמן שוד גדול ב"בנק של ליברטי" (Bank Of Liberty) (משימה מהמשחק המקורי), לואיס לופז (Luis Lopez), שהיה אמור להביא כסף לבוס שלו, מדבר בלחש עם גנגסטר אשר מספר לו שהוא ינסה לעצור את השוד. האיש (יוג'ין ריפר) יורה והורג את אחד השודדים ( מייקל קיין ) אבל נורה למוות על ידי השודדים האחרים ( ניקו בליק, פטריק "פאקי" מק'רירי ודרק מק'רירי. אחרי השוד לואיס מגיע לדירה של השותף העסקי שלו במועדונים שבבעלותם, אנטוני פרינס הידוע בכינוי "טוני העליז" (Gay Tony), שם נמצאים 2 גובי מסיםמיסים של משפחת אנסלוטי: רוקו פלוסי ודודו וינס לוקחים את הכסף ועוזבים. לואיס כועס על טוני ומתנגד לעסקאות מהסוג הזה אבל טוני מצליח להרגיע את לואיס והם עוזבים את הדירה. מרגע זה לואיס מתחיל לעשות עבודות בשביל טוני על מנת לשלם את החובות של טוני. טוני נותן ללואיס מספר של אחד האנשים שטוני לווא מהם כסף: מורי קיבוץ (Mori Kibutz), אחיו הגדול של ברוסי (מהמשחק המקורי). מורי מספר ללואיס שהוא היה בעבר בצבא הגנה לישראל ואחרי זה הוא השתנה והפך למה שהוא היום. לואיס עושה כמה משימות למורי בסוף המשימה האחרונה מורי מתגרה בברוסי, ברוסי בתגובה שובר למורי את האף, מורי וברוסי הולכים ובכך מורי גומר לתת עבודות ללואיס. מאוחר יותר קבלן עשיר בשם יוסוף אמיר (Yosuf Amir) מתקשר ללואיס ונותן לו כמה עבודות כדי לעזור לו לבנות את גורד השחקים הגבוה בעיר, ביניהם לגנוב מסוק ו[[נגמ"ש|APC]], בסוף יוסוף אסיר תודה נותן ללואיס במתנה את [[עוזי|העוזי]] המוזהב שלו, את המסוק המוזהב שלו שלואיס גנב לו ולאחר מכן יוסוף ציפה את המסוק בזהב ואת המכונית הזהובים שלו.
 
בהמשך לואיס טוני ואוון מוס המאהב של טוני מקיימים עסקת יהלומים עם טבח של ספינה אשר מוכר להם יהלומים בשובי 2 מיליארד דולר אך העסקה משתבשת בשל מארב של ג'וני קלביץ והלוסט אשר הורגים את אוון גונבים את היהלומים ומנסים להרוג את טוני ולואיס אך השניים מצליחים לצאת מהתסבוכת, לאחר מכן טוני מגלה על עסקת יהלומים שמתרחשת במוזיאון ליברטי שבה היהלומים שנשדדו מהם מוצעים למכירה ולואיס עושה מארב על העסקה ומשיג בחזרה את היהלומים הגנובים.
נרצח: "(The ballad of rocco (gta v"
 
'''רוקו פלוסי''' ביחד עם דוד וינס פלוסקי הם שני גובי מסיםמיסים ממשפחת הפשע אנצ'לוטי. ראקו גובה מטוני כסף ומחייב את לואיס וטוני לעבוד בשבילו. הוא שולח אותם להלחם במאפיה הסינית בצ'יינהטאון, לנסות להוציא מידע מגנגסטר בעזרת פגיע בגופו עם כדורי גולף ועוד. בסוף הוא אומר שריי בולגרין רוצה שאו שלואיס או טוני יהרגו והוא רוצה לעבוד עם לואיס לכן הוא נותן ללואיס בחירה, או להרוג את טוני או ששניהם ימותו. לבסוף לואיס הורג את וינס וראקו ניצל כאשר טוני אומר שעדיף שראקו יחייה. ראקו אומר כל המאפיה הרוסית בדרך והוא בורח ולא חוסר יותר, ולאחר חמש שנים נרצח על ידי מייקל דה סנטה (הפרוטגוניסט)כי הסתכסך עם אדם קרוב אליו
 
'''מורי קיבוץ'''